Wyszukiwałeś:

oska

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: oska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Opel Astra OPC: "OPC"owanie z mocą

Jak cienka może być linia dzieląca auta cywilne od aut wyczynowych?Odpowiedź brzmi: Bardzo cienka. Dowodem na to jest mocna 'ośka' Opla, AstraOPC. Za każdym razem gdy z niej wysiadałem, gęsia skórka pozostawałana moich rękach przez najbliższy kwadrans.

 

Poszerzą drogę wojewódzką nr 765

Trwają przygotowania do modernizacji drogi wojewódzkiej nr 765. Kilkadni temu Zarząd Województwa Świętokrzyskiego wydał pozytywną opinięo lokalizacji 54 km odcinka trasy, łączącej Chmielnik i Osiek, którama zyskać parametry drogi głównej.

 

RWD powraca do Lamborghini

Od paru dobrych lat wszystkie modele produkowane przez włoską stajnięLamborghini posiadały napęd przekazywany na wszystkie koła. Napęd na tył(RWD) ma jednak powrócić i to w wielkim stylu, w modelu GallardoLP550-2.

 

30 mln zł na remont DK 79 Połaniec - Osiek

Podpisano umowy na odnowy nawierzchni drogi krajowej 79 na odcinku Połaniec– Osiek i na przejściu przez sam Połaniec. Łącznie dwie inwestycjepochłoną około 30 milionów złotych.

 

Wątek na forum: Polska premiera: Volkswagen Passat

...stylistyka bez szału, środek tragedia, dorobionych kilka świecidełek do starej deski. Tył już gdzieś widziałem, w Lexusie?. No i zobaczymy, co w tym będzie się psuło, bo coś musi. We VW to już norma, po starym Pasku została tylko nazwa, a jakość z Fiata. Choć podobno Fiat-oski silnik w 1910 MJ...

 

Objazdy na DW 948 w Osieku

W Małopolsce kierowcy muszą liczyc się z objazdami na drodze wojewodzkiej nr948 w okolicach miejscowości Osiek.

 

Dofinansowanie dla rozbudowy DW 765 Staszów - Osiek

Podpisano umowę o dofinansowanie pomiędzy Zarządem WojewództwaŚwiętokrzyskiego, a Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości dotyczącązadania pn. „ Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 765 na odcinkuStaszów – Osiek”. Zadanie obejmuje opracowanie projektubudowlanego i wykonawczego oraz budowę obwodnicy Osieka długość około 2 km.

 

DW 765 Staszów - Osiek z dofinansowaniem

Zadanie pn. „ Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 765 na odcinkuStaszów – Osiek” otrzymała dofinansowanie w ramach ProgramuOperacyjnego Rozwoju Polski Wschodniej. Zadanie obejmuje opracowanie projektubudowlanego i wykonawczego oraz budowę obwodnicy Osieka długość około 2 km.

 

Otwarcie DW 765 Staszów - Osiek

Zakończono prace na odcinku drogi wojewódzkiej nr 765 na odcinkuStaszów - Osiek. Prace pochłoneły około 32 mln zł.

 

Otwarto odcinek Staszów - Osiek

Otwarto DW 765 na odcinku Staszów - Osiek w województwkieświetokrzyskim. Inwestycja za blisko 40 milionów złotych obejmujerónież budowę obwodnicy Osieka.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017