Wyszukiwałeś:

osoby X

niepelnosprawne X

. Znaleziono 84 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: osoby niepelnosprawne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 84 wszystkich):

Skoda dla niepełnosprawnych

"Przyjazne Auto" to program promowany przez firmę Skoda Auto dlaosób niepełnosprawnych ruchowo. Już teraz kilkanaście salonówdealerskich czeskiej marki oferuje samochody przystosowane na potrzebyosób niepełnosprawnych w oparciu o urządzenia renomowanej firmyGuidosimplex.

 

Skoda Roomster: Push&Pull, czyli wersja dla niepełnosprawnych

Z zewnątrz to typowy Roomster, również prawie całe wnętrze niezdradza faktycznego przeznaczenia tej wersji. Jedynie dodatkowa dźwignia,umieszczona po prawej stronie kierownicy, mówi nam, iż mamy do czynieniaze specjalną wersją przeznaczoną dla osób niepełnosprawnych.

 

Za zajęcie miejsca osoby niepełnosprawnej odholują auto

Jeśli zajmiesz miejsce parkingowe przeznaczone dla osoby niepełnosprawnej,możesz spodziewać się nie tylko 500-złotowego mandatu, ale i tego, żeodholują twoje auto na parking policyjny. To kolejna z propozycji zmian kodeksudrogowego.

 

Skoda: Rabaty na auta dla osób niepełnosprawnych

Skoda Auto Polska przygotowała ofertę specjalną dla niepełnosprawnychkierowców. W ramach programu Skoda Przyjazne Auto mogą oni skorzystać zatrakcyjnych rabatów przy zakupie samochodu.

 

Skoda dla niepełnosprawnych

Właśnie rusza kolejne szkolenie z L-Driving dla osóbniepełnosprawnych, organizowane przez Szkołę Auto.Szkolenia, umożliwiająceosobom z dysfunkcjami narządów ruchu zdobycie uprawnień do prowadzeniapojazdów, organizowane są w ramach programu Start 2.

 

Skoda i niepełnosprawni kierowcy

Skoda Auto Polska od wielu lat angażuje się w pomoc osobom niepełnosprawnym,w zakresie poprawy ich mobilności.

 

Nowe zasady parkowania niepełnosprawnych

Na ostatnim posiedzeniu Sejmu posłowie przyjęli zmienione zasady korzystania zkart parkingowych, przysługujących osobom niepełnosprawnym orazplacówkom zajmującym się opieką, rehabilitacją lub edukacją tychosób.

 

Karty parkingowe dla niepełnosprawnych stracą ważność

Od pierwszego lipca wchodzi w życie nowelizacja ustawy Prawo o ruchu drogowym.Konsekwencją zmian będzie utrata ważności wszystkich kart parkingowych dlaniepełnosprawnych. A uzyskanie nowej będzie dużo trudniejsze.

 

RPO: Są skargi na nowe karty parkingowe

Jeszcze tylko trzy tygodnie ważne będą dotychczasowe karty parkingowewydawane osobom niepełnosprawnym. Od grudnia, by móc zatrzymać się namiejscu dla niepełnosprawnych, trzeba będzie posiadać nowy dokument. DoRzecznika Praw Obywatelskich już napływają skargi na nowe rozwiązanie.

 

Hologramy w walce o miejsca dla niepełnosprawnych

Bardzo nietypowy sposób wymyślili Rosjanie w walce z osobamizajmującymi parkingowe miejsca dla niepełnosprawnych. To dużo skuteczniejszeniż zwykłe znaki na asfalcie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "osoby niepelnosprawne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017