Wyszukiwałeś:

oznaczenia

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: oznaczenia

Spróbuj też wyszukać: oznaczenia opon ew komputer oznaczenia na kokpicie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

ISO dla części z tworzyw sztucznych

Wykonane z tworzyw sztucznych przedmioty wyposażenia i części pojazdów mająbyć oznaczane zgodnie z odpowiednią normą ISO. Jaką? Mówi o tymrozporządzenie ministra gospodarki, które będzie obowiązywać od 6 kwietnia.

 

Informacja o bezpieczeństwie na szybie

Od przyszłego roku wszystkie nowe samochody, które będą sprzedawane wsalonach samochodowych na terenie Stanów Zjednoczonych będą posiadać naszybach naklejki z informacjami na temat wyników testów zderzeniowych.

 

Fiat Ducato: Funkcjonalny i dynamiczny furgon

Czy Fiat Ducato jest godnym rywalem dla swoich konkurentów? Abyprzekonać się o rzeczywistych wadach i zaletach tego modelu, sprawdziłem goosobiście.

 

Lepsza organizacja ruchu to mniej wypadków?

Wojewoda Śląski razem ze Śląską Komendą Wojewódzką Policji wKatowicach rozpoczął akcję pod tytułem „Razem bezpieczniej nadrodze”, której celem jest podniesienie stanu bezpieczeństwapoprzez poprawę organizacji ruchu w najniebezpieczniejszych miejscach.

 

Inteligentny samochód

Korki, zanieczyszczenie powietrza, marnotrawienie energii i przede wszystkimponad 40 tys. zabitych i dużo więcej rannych rocznie na terenie Europy tonajpoważniejsze problemy społeczne, jakie pociąga za sobą rosnący ruch nanaszych drogach. Rozwiązaniem na te bolączki ma być inicjatywa"inteligentny samochód", za której wdrożenie wzięlisię europosłowie.

 

Kosztowna pomyłka

Jest środek tygodnia. W natłoku zadań ważnych i mniej ważnych podjeżdżamyna stację benzynową, żeby zatankować samochód. Zdołowani upałem ikorkami, patrzymy na tablicę z cenami paliw, które już dawnoprzekroczyły kurs Funta Szterlinga. Bez większego namysłu chwytamy za"pistolet" i tankujemy do pełna. Po chwili słowa kasjerki -"Diesel z dwójki, 280 złotych" - wyrywają nas z amoku.

 

Węzły na A4 otrzymają nowe nazwy

Prawdopodobnie już pod koniec bieżącego roku Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad wprowadzi nowe oznaczenia węzłów na śląskimodcinku autostrady A4. Tym samym urzędnicy uznali argumenty śląskichsamorządowców, którzy od pewnego czasu walczą o zmianę nazwwęzłów.

 

Naj, naj... BMW

BMW zaprezentowało topową wersję swojej najbardziej luksusowej limuzyny. Podmaską BMW 760i znalazł się 544-konny silnik V12, którywspółpracuje, po raz pierwszy w BMW, z ośmiostopniową przekładniąautomatyczną.

 

Nowe oznaczenia opon

W Parlamencie Europejskim podjęto uchwałę, która będzie nakazywać od2012 roku oznaczanie opon samochodowych pod kątem efektywności paliwowej,hałasu toczenia oraz przyczepności na mokrej nawierzchni.

 

Kontrolowanie ciśnienia opon będzie obowiązkowe

Tak samo jak ważne jest dla organizmu ludzkiego właściwe ciśnienie krwi, taksamo dla samochodu, właściwe ciśnienie w oponach. Unia Europejska chce aby zczynności, które kierowcy powinni przeprowadzać rutynowo raz wmiesiącu, uczynić powszechny obowiązek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017