Wyszukiwałeś:

ozonowanie

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ozonowanie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: Przegląd klimatyzacji niezbędny

Tyle w teorii, a w praktyce - jeżdżę autami z klimatyzacją od lat, nigdy nie robię przeglądów klimatyzacji, nie odpalam jej w zimie - wszystko działa idealnie. Jeśli pojawi się konieczność przeglądu, będzie to widać po objawach - właśnie parowanie szyb, niska wydajność chłodzenia, ew. przykry zap...

 

Wątek na forum: Sposób na cuchnące wnętrze

najlepsza metoda na cuchnace wnetrze jest NIEPALENIE W SAMOCHODZIE! ~Krol Julian

 

Wątek na forum: Klimatyzacja nie działa

Odpaliłem niedawno klime w aucie i niestety ale nie chłodzi. Cały czas leci z niej ciepłe powietrze (mimo, ze jest już ustawiona na minimum, czyli 15 st.C). Czy wiecie jaka możec być przyczyna? W instrukcji wyczytałem, że przynajmiej raz na miesiąc musi być odpalana, a w sumie samochód stał ponad...

 

Przyjemny chłodek czy ciepły smrodek?

Lato w pełni, choć w kalendarzu jeszcze wiosna. Za oknami naszego samochodutemperatura powietrza coraz częściej przekracza 30 stopni, a naszsamochód pozostawiony na chwilę na słońcu zamienia się w mobilnąsaunę. Sprawdzamy jak zadbać o klimatyzację by bardziej pomagała niższkodziła.

 

Klimatyzacja - jak używać by nie chorować?

Jeszcze dwie dekady temu klimatyzacja w samochodzie była drogim i rzadkodostępnym rarytasem. Na szczęście czasy się zmieniły i nie musimy jużpodczas letnich upałów gotować się podczas jazdy samochodem. Wartojednak wiedzieć jak korzystać z klimatyzacji by służyła długo i nierobiła nam krzywdy.

 

Brzydki zapach w samochodzie, co zrobić?

W samochodzie jak w domu - warto mieć porządek. Spędzając dużo czasu zakółkiem bardzo często nasze cztery kółka zamieniają się wjeżdżący śmietnik, który generuje różne mało przyjemnezapachy. Szczególnie w okresie letnim, gdy wysoka temperatura potrafibyć katalizatorem takich procesów. 

 

Wątek na forum: Klimatyzacja, jak szukać przyczyn ubytku czynnika?

Mam od nowości Octavię 1,4 TSI z 2011r. z klimatyzacją Climatronic /automatyczna i dwustrefowa/. Do przeglądu tzn 2 lata było super, gdzie wykonano mi ozonowanie, potem słabiej chłodziła i latem w 2014 r, okazało się, że nie ma czynnika. Musiałem więc w warsztacie ASO napełnić, a teraz /marzec 20...

 

Wiosenny przegląd klimatyzacji

Wiosna to czas kiedy przypominamy sobie o istnieniu układu klimatyzacji.Pierwsze słoneczne dni szybko weryfikują jej działanie i wtedy przychodziczas na przygotowanie tego układu na letnie upały.

 

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Dzisiaj w zasadzie nie sprzedaje się już samochodów bez klimatyzacji - taki "luksus" znajduje się na wyposażeniu seryjnym większościmodeli. Ale warto pamiętać o serwisowaniu tego układu. Mechanicy zalecają wykonanie przeglądu klimatyzacji co najmniej raz na 2 lata.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017