Wyszukiwałeś:

paccar

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: paccar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Nowy DAF XF105

21 kwietnia br. we Wrocławiu odbyła się prezentacja nowego modelu DAF XF105.Klienci WTC mieli możliwość testowania pojazdów demo na lokalnych drogach.Na oficjalnej prezentacji produktowej gościł również Prezes DTP - Peter vanDuuren, który podkreślił zalety nowego modelu.

 

DAF ma najlepsze silniki

Podczas odbywających się na przełomie marca i kwietnia targówautobusowych Bus World Asia w Szanghaju firma, DAF otrzymała dwie cennenagrody: Best Bus Engine Producer of the Year 2008 dla najlepszego producentasilników do autobusów oraz Best Coach Engine Producer of the Year2008 dla najlepszego producenta silników do autokarów.

 

60 000 pozycji części zamiennych firmy DAF

PACCAR Parts, prowadzący dystrybucję oryginalnych części DAF w Europie,poszerza program części zamiennych TRP o oryginalne części do osi SAF.

 

Peterbilt wyprodukował 300-tysięczną ciężarówkę

Peterbilt Motors Company, który podobnie jak DAF Trucks należy do GrupyPACCAR, świętował wyprodukowanie 300 000 ciężarówki w swojejfabryce w Denton. Model 387 zakupiony został przez Witte BrothersExchange, Inc, którego przedstawiciele odebrali ciężarówkę zfabryki w fabryce w Denton.

 

MAX Card dla klientów DAFa

Z myślą o dalszym doskonaleniu jakości usług oferowanych klientom orazlepszym wsparciu klientów pragnących redukcji kosztów, PACCARParts wprowadza na rynek kartę MAX Card. Jej posiadacze mogą korzystać nazasadzie wyłączności z ofert dealerów DAF w zakresie części orazakcesoriów, a ponadto z doradztwa w zakresie dalszego ograniczaniawydatków.

 

Recesja to wyzwanie dla zakładów DAF, Kenworth i Peterbilt

Firma PACCAR uruchamia nowe, innowacyjne ośrodki produktowo-techniczne wzakładach  produkcyjnych  Kenworth, Peterbilt oraz DAF. Koncernzaprezentuje szeroką gamę wiodących innowacji technicznych, oboknajnowocześniejszych silników, propozycji usługowych oraz wszystkichpojazdów produkowanych przez zakłady grupy PACCAR.

 

DAF LF - „Ewolucja nigdy się nie kończy”

DAF wprowadza na rynek modele Edition 2009 popularnej ciężarówki LF.Akcja odbędzie się pod hasłem „Ewolucja nigdy się nie kończy”.Nowy LF to unowocześnione wnętrze zapewniające większą wygodę kierowcy,oraz seria nowych opcji i optymalizacja układu napędowego zapewniającewyższą efektywność popularnej ciężarówki.

 

DAF najlepszym producentem silników 2009 roku

Podczas tegorocznej wystawy Bus World Asia w Szanghaju, firma DAF zostałauhonorowana tytułem „Najlepszy Producent Silników 2009Roku”, za niezawodność, trwałość oraz niskie zużycie paliwa wsilnikach PACCAR PR o pojemności 9.2 l oraz PACCAR MX o pojemności 12.9 l.Silniki te dostępne już są także w Azji w wersji Euro 4.

 

PACCAR nagrodzony za ekologię

Firma Kenworth, jedna z marek koncernu PACCAR do której należyrównież DAF, otrzymała prestiżową nagrodę „Doskonałość wdziedzinie czystego powietrza” od amerykańskiej Agencji OchronyŚrodowiska (EPA). Kenworth to pierwszy producent pojazdów użytkowych,który otrzymał to wyróżnienie od momentu powstania nagrody.

 

Silnik PACCAR MX na rynku amerykańskim

PACCAR, właściciel firmy DAF Trucks, latem 2010 roku wprowadzi na rynekamerykański silnik PACCAR MX, przeznaczony do montażu w samochodachciężarowych marek Kenworth i Peterbilt.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017