Wyszukiwałeś:

pakiet X

antykryzysowy X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pakiet antykryzysowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Czy będą dopłaty do nowych aut?

Spora grupa państw europejskich już stara się przeciwdziałać kryzysowi,wprowadzając różnego rodzaju zachęty do kupna nowych aut. U nas, jakna razie, przede wszystkim rozmawia się nad różnymi rozwiązaniami, akonkretów ciągle brak. Jest jednak światełko w tunelu i być może nawiosnę pakiet ustaw antykryzysowych wejdzie już w życie.

 

Rząd akceptuje pakiet działań antykryzysowych

Rząd pozytywnie odniósł się do propozycji działań antykryzysowychuzgodnionych przez pracodawców i związki zawodowe. „Najważniejszez nich to elastyczność rozwiązań dotyczących czasu pracy i ochrony miejscpracy zagrożonych zwolnieniami grupowymi” – poinformował premierDonald Tusk.

 

NSZZ Solidarność: w motoryzacji coraz gorzej

W Warszawie odbyło się zebranie Sekcji Krajowej Przemysłu MotoryzacyjnegoNSZZ "Solidarność", które w całości poświecone byłosytuacji w zlokalizowanych w Polsce zakładach motoryzacyjnych. Wedługzwiązkowców sytuacja w branży jest coraz gorsza.

 

NSZZ Solidarność: niekompletny pakiet antykryzysowy

Rządowy projekt tzw. ustawy antykryzysowej nie odnosi się do całego 13 -punktowego pakietu uzgodnionego między związkami zawodowymi i pracodawcami wKomisji Trójstronnej – uważają związkowcy.

 

Pakiet antykryzysowy w wersji PO

W Sejmie zakończyły się prace nad tzw. ustawą antykryzysową.  Ustawazostała skierowana do Senatu. Jeśli Senat wniesie poprawki ustawą ponowniezajmie się Sejm. Jeśli nie, dokument trafi do Prezydenta.

 

Pakiet antykryzysowy dla transportu w Sejmie

Pierwsze postulaty i ustalenia z pakietu antykryzysowego dla transportuznalazły się nareszcie w Sejmie. Porozumienie między Forum TransportuDrogowego, zrzeszającego organizacje przewoźników oraz MinisterstwemTransportu zostało podpisane jeszcze w czerwcu. Zgodnie z nim przewoźnicy,którzy ze względu na kryzys wycofali pojazdy z ruchu, będą m.in. moglinie płacić składek ubezpieczenia OC.

 

Dobre rozwiązania dla motobranży?

- Przemysł motoryzacyjny, na który składają się zarównoprodukcja samochodów, jak i branża dealerska, odgrywa znaczącą rolę wpolskiej gospodarce, dlatego w rządowym pakiecie antykryzysowych działańprzygotowaliśmy rozwiązania również dla tego sektora - powiedziaławiceminister gospodarki Grażyna Henclewska otwierając Konferencję PolskichDealerów Samochodowych, 23 listopada br. w Warszawie.

 

Pakiety truck assistance z darmową ochroną prawną D.A.S.

Firma Starter - lider w branży usług Assistance dla pojazdówciężarowych podpisała porozumienie z D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń OchronyPrawnej S.A. – czołowym dostawcą usług ochrony prawnej. Owocem tejwspółpracy jest specjalna promocja zimowa skierowana do wszystkichużytkowników pojazdów ciężarowych.

 

Sejm zatwierdził ustawę antykryzysową dla transportu

Sejm przyjął ustawę o zmianie ustawy o transporcie drogowym oraz o zmianieinnych ustaw, powszechnie zwaną ustawą antykryzysową dla transportu. Stanowito uwieńczenie kilkumiesięcznych starań przewoźników o taka zmianęprzepisów, która umożliwiłaby łagodniejsze przejście polskiegotransportu drogowego przez kryzys gospodarczy.

 

Branża CFM: Podsumowania i prognozy

Branża wynajmu długoterminowego niezmiennie utrzymuje pozycję najdynamiczniejrosnącego sektora leasingowego w Polsce. CFM nie tylko nie poddał siękryzysowi, ale także realizuje optymistyczne prognozy z początku 2010 roku,zaliczając ponad 16-procetowy wzrost.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pakiet antykryzysowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017