Wyszukiwałeś:

pakiet X

drogowy X

. Znaleziono 149 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pakiet drogowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 149 wszystkich):

Europa S w luksusowym pakiecie

Nowy Lotus, który prezentował się do tej pory jako praktyczny ielegancki wóz sportowy, otrzymał właśnie nową opcję wyposażeniową.Pakiet "Luxury Touring Pack Option" ma sprawić, że wyznaczy on nowespektrum pojęcia "luksus".

 

Krajowa ósemka ‘pod opieką’

Od wiosny na krajowej ‘ósemce’ rozpoczną się szerokozakrojone działania prowadzące do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego."Bezpieczeństwo albo śmierć" – to nazwa pilotażowegoprojektu przygotowanego przez Ministerstwo Transportu i Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad.

 

Znaki drogowe wyświetlane na przedniej szybie

Firma Siemens VDO, jeden z liderów na rynku inteligentnychsystemów nawigacji, zaprezentował bardzo interesujący systemsamochodowy, który odczytuje znaki drogowe i po szybkiej analiziewyświetla informacje na przedniej szybie pojazdu.

 

Pakiet drogowy dla kujawsko-pomorskiego

W przyszłym roku władze województwa kujawsko-pomorskiego przejmąbieżące utrzymanie części dróg krajowych. Poza tym MinisterstwoInfrastruktury zagwarantowało sfinansowanie ważnych dla regionu inwestycji. Totylko niektóre z ustaleń pakietu drogowego dla województwa.

 

Unia chce dalej liberalizować transport

Parlament Europejski zatwierdził pakiet przepisów w sprawie dalszejliberalizacji transportu drogowego w UE. Dotyczy on między innymi zasadświadczenia usług przez przewoźników z innego kraju oraz możliwościpracy kierowców autokarów bez przerwy przez 12 dni.

 

Pakiet antykryzysowy dla transportu w Sejmie

Pierwsze postulaty i ustalenia z pakietu antykryzysowego dla transportuznalazły się nareszcie w Sejmie. Porozumienie między Forum TransportuDrogowego, zrzeszającego organizacje przewoźników oraz MinisterstwemTransportu zostało podpisane jeszcze w czerwcu. Zgodnie z nim przewoźnicy,którzy ze względu na kryzys wycofali pojazdy z ruchu, będą m.in. moglinie płacić składek ubezpieczenia OC.

 

Wspólnie dla bezpieczeństwa

Program edukacyjny Renault „Bezpieczeństwo dla wszystkich” ma już10 lat. Inicjatywa doceniona za swoją kompleksowość zdobyła patronatMinistra Edukacji, które wpisało pakiety edukacyjne opracowane inieodpłatnie przekazywane szkołom przez firmę Renault na listęśrodków dydaktycznych zalecanych do użytku szkolnego. Program tenwpływa na kształtowanie świadomości dzieci na temat ich własnegobezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

Volkswagen Polo także z homologacją ciężarową

Volkswagen Polo będzie kolejnym modelem osobowym, którego gama zostaławzbogacona o wersję z homologacją ciężarową. Samochód dostępny jestz sześcioma jednostkami napędowymi o mocy od 60 do 105 KM. Cena pakietuBusiness wynosi 1.800 zł brutto.

 

Warszawskie inwestycje i remonty w 2011 r.

Remonty torów tramwajowych, frezowania ulic, przebudowy siecipodziemnych, inwestycje drogowe i kolejowe – paleta niemal 2 tysięcyinwestycji infrastrukturalnych koncentruje się w Warszawie. W tym rokuwarszawscy kierowcy pojadą po kilku nowych wiaduktach, rozpocznie się takżebudowa kilku innych ważnych dróg, a ul. Nowowiejska odzyska swójblask.

 

Ford Fiesta z solidnym pakietem od M-Sport

M-Sport to firma, która od lat buduje samochody rajdowe na bazie Forda. Czasem brytyjskia marka przedstawia specjalne pakiety dla drogowych aut spodznaku "błękitnego owalu". I teraz M-Sport serwuje nam dodatki do Forda Fiesty. Zobacz, co przygotował rajdowy gigant.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pakiet drogowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017