Wyszukiwałeś:

pakowanie X

samochodu X

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pakowanie samochodu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

Wątek na forum: Bugatti porzuca Project Lydia?

Zostanę milionerem! Wymyślę, żeby Veyrona jeszcze bardziej odchudzić i wpakować do niego jeszcze większy silnik. Dobre, nie??? Im mniej ropy na świecie i większy smród w powietrzu, tym mocniejsze silniki pakujemy do aut. ~iki

 

Wątek na forum: Najmocniejszy Superb

Po cco do takiego wieśniarskiego samochodu pakują taką "moc"? Chyba żeby zmniejszyć koszty (silnik OK a "skorupa" jak d-pa). Potem taki zakompleksiony "kierowca szaleje i powoduje wypadki. ~max

 

Wątek na forum: Mitsubishi Lancer - Invite czy Intense?

Witam wszystkich. Mitsubishi Lancer - Invite czy Intense? Te wersje, dla silnika 1.8 (143 KM) różnią się paroma elementami, ale mnie w tym pytaniu interesują te dwa: 1. "Sportowe zawieszenie" 2. Opony 215/45R18 i koła aluminiowe 18'' x 7.0JJ, wersja Invite ma Opony 205/60R16 i koła alum...

 

Jeśli przeładujesz, łatwiej przyładujesz

Zachowanie samochodu, w którym przekroczona została dopuszczalnaładowność, zmienia się diametralnie zwłaszcza podczas wykonywaniagwałtownych manewrów czy hamowania. Jak bardzo jest to niebezpieczne wtrakcie jazdy, pokazują ostatnie testy niemieckiego instytutu ADAC.

 

Pakuj się z głową

Nieodpowiednie zapakowanie bagażu może w znaczny sposób wpłynąć naprowadzenie pojazdu, a niezabezpieczone przedmioty znajdujące się w kabiniestanowią zagrożenie dla pasażerów.

 

Długa podróż - wyzwanie, ale nie problem

Dziś zabrzmi ostatni dzwonek w szkołach w naszym kraju, a to dla większościpolskich rodzin oznacza tak naprawdę początek lata i związanych z nimwakacyjnych wojaży. Dla wielu - zarówno osób, jak isamochodów - to nie lada wyzwanie, z którym ostatni raz mieli doczynienia rok temu albo i więcej. Podpowiadamy, jak się do takiejpodróży przygotować, by przebiegła ona sprawnie i nie była przyczynąniepotrzebnych problemów.

 

Hybryda BMW dla cyklistów

Bawarski koncern chce jeszcze bardziej przypodobać się ekologom prezentująckoncepcyjną wersją samochodu, którym swobodnie można przewozićrowery. Czy można być bardziej ekologicznym?

 

Rejestracja auta sprowadzonego - krok po kroku

Kolejki w urzędach, cała seria opłat i stos niezbędnych dokumentów -tak wygląda proces rejestracji auta zza polskiej granicy. Czy to naprawdę takie trudne?

 

Pakowanie walizek - jak bezpiecznie to robić cz.1

Pakowanie bagaży do auta to często wyzwanie. Wyjeżdżając nawet weekendbierzemy ze sobą sporo toreb i walizek. Bardzo często robimy to w pośpiechu,niezważając na skutki, jakie może przynieść pakowanie walizek. Zobacz, jakw bezpieczny sposób spakować bagaże.

 

Pakowanie walizek - jak bezpiecznie to robić cz.2

Kiedy nasz bagażnik jest już wypchany po brzegi i nie ma tam miejsca nawet naprzysłowiową "szpilkę", gdzie umieścić ostatnią torbę,która pozostała? Odpowiedź na filmie wideo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pakowanie samochodu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017