Wyszukiwałeś:

paliwa

. Znaleziono 1227 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: paliwa

Spróbuj też wyszukać: filtr paliwa paliwa 98 i 99 pompa paliwa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1227 wszystkich):

Nowe zasady monitorowania paliw

Prezydent podpisał kilka dni temu nowelizację ustawy o systemie monitorowaniai kontrolowania jakości paliw, przyjętą 25 sierpnia przez Sejm.Najważniejsze zmiany jakie nastąpiły to kontrolowanie gazu LPG, producentówpaliw, a także cystern i wagonów przewożących paliwa.

 

Paliwa klasy premium

Podwyżki cen ropy pociągnęły za sobą podwyżki cen paliw. Mimo to, niebrakuje chętnych, którzy gotowi są zapłacić jeszcze więcej za paliwodobrej jakości. Paliwo premium.

 

Złe paliwo w baku

Zatankowanie złego paliwa może poważnie zrewidować stan portfela. Tymbardziej, że nieumyślność czy po prostu zwykła pomyłka nie jest honorowanaw zdecydowanej większości firm ubezpieczeniowych i jest kwalifikowana podparagraf niewłaściwego użytkowania pojazdu.

 

Będzie można wwieźć więcej paliwa

Obecnie do Polski z krajów spoza Unii Europejskiej można wwieźć w bakuciężarówki bez podatku VAT i akcyzy maksymalnie 200 litrówpaliwa, zaś w baku autobusu - 600 litrów. Od 1 grudnia będzieobowiązywać wspólny limit na wszystkie pojazdy samochodowe wynoszący600 litrów.

 

W BMW już nie pomylisz paliwa

Po markach Ford i Land Rover także i BMW zdecydowało się wprowadzić doswoich modeli blokadę chroniącą przed zatankowaniem niewłaściwego paliwa.Co ważne, przyszli właściciele bawarskich samochodów, nie zapłacą zaten system ani grosza.

 

Optifuel Lab, samochód - laboratorium Renault Trucks

Dziś producenci zapominają powoli o wyścigu na moc silników. Kryzyssprzyja rozwiązaniom nowoczesnym i przede wszystkim służącym oszczędzaniuenergii. Konstruując Optifuel Lab, samochód – laboratorium,Renault Trucks udowadnia, że możliwe jest znacznie zmniejszenie zużyciapaliwa. Optifuel Lab wykazał zmniejszenie zużycia paliwa o 13%.

 

Jak oszczędzać na klimatyzacji?

Co jest bardziej korzystne z punktu widzenia zużycia paliwa – jazda zopuszczonymi szybami, czy stosowanie klimatyzacji samochodowej? Odpowiedź możewielu zaskoczyć.

 

Inteligentny zastrzyk paliwa

Różne rodzaje benzynowych bezpośrednich wtrysków paliwa mają zazadanie redukować spalanie przy jednoczesnym zwiększeniu mocy samochodu. Cociekawe ten sprytny sposób na dostarczanie paliwa do silnika nie okazałsię przełomowym rozwiązaniem dopiero w momencie, kiedy trafił pod maskipojazdów mechanicznych.

 

A paliwa nadal tanieją

Na światowych giełdach od dwóch tygodni ropa naftowa porusza się wgranicach 75-80 dolarów za baryłkę. Systematycznie taniały też paliwana międzynarodowych giełdach paliwowych, to sprawiło, że ceny obniżyłyteż krajowe rafinerie, skutkiem czego są kolejne już obniżki średnich cenpaliw na polskich stacjach benzynowych.

 

"Martwy" diesel zimą? Sprawdź świece i paliwo

Zima z bardzo ujemnymi temperaturami powietrza, to dla samochodów zsilnikami wysokoprężnymi często okres walki o życie. Mimo stosowaniazimowego paliwa diesle mogą w takich warunkach wcale nie odpalić.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017