Wyszukiwałeś:

paliwa

. Znaleziono 7267 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: paliwa

Spróbuj też wyszukać: filtr paliwa paliwa 98 i 99 pompa paliwa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 7267 wszystkich):

Paliwa klasy premium

Podwyżki cen ropy pociągnęły za sobą podwyżki cen paliw. Mimo to, niebrakuje chętnych, którzy gotowi są zapłacić jeszcze więcej za paliwodobrej jakości. Paliwo premium.

 

Złe paliwo w baku

Zatankowanie złego paliwa może poważnie zrewidować stan portfela. Tymbardziej, że nieumyślność czy po prostu zwykła pomyłka nie jest honorowanaw zdecydowanej większości firm ubezpieczeniowych i jest kwalifikowana podparagraf niewłaściwego użytkowania pojazdu.

 

Paliwa coraz gorsze

Wyniki kontroli stacji paliw przeprowadzonej przez Inspekcję Handlową w 2008roku nie napawają optymizmem. Paliwo na polskich stacjach jest coraz gorsze.Aż 4,2 proc skontrolowanych stacji sprzedawało benzynę i olej napędowy niespełniające norm jakościowych czytamy w komunikacie Urzędu OchronyKonkurencji i Konsumentów. To o 2,5 proc. więcej niż rok wcześniej, aw przypadku gazu LPG zastrzeżenia dotyczyły 5,8 proc. sprawdzonychplacówek.

 

Inteligentny zastrzyk paliwa

Różne rodzaje benzynowych bezpośrednich wtrysków paliwa mają zazadanie redukować spalanie przy jednoczesnym zwiększeniu mocy samochodu. Cociekawe ten sprytny sposób na dostarczanie paliwa do silnika nie okazałsię przełomowym rozwiązaniem dopiero w momencie, kiedy trafił pod maskipojazdów mechanicznych.

 

Polski rynek paliw 2010

Wzrost "spożycia" oleju napędowego oraz gazu płynnego LPG, przyjednoczesnym spadku popytu na benzynę - wynika z raportu Polskiej OrganizacjiPrzemysłu i Handlu Naftowego podsumowującego ubiegły rok na krajowym rynkupaliw.

 

Oszczędność paliwa według Scanii

Z badań i bogatych doświadczeń marki Scania wynika, że oszczędność paliwazależy od trzech fundamentalnych czynników: pojazdu, kierowcy i serwisu.I właśnie w tych obszarach, a także na ich styku – dzięki wdrożeniusystemów wspomagających kierowcę – istnieją znaczne możliwościredukcji zużycia paliwa, dostępne dla każdego.

 

Uwaga na wciąż kiepskie paliwa

Złej jakości paliwa mogą nam sprawić niemiłą niespodziankę, którabędzie nas drogo kosztować. Dlatego warto sprawdzić, na jakich stacjachlepiej nie tankować. Wciąż bowiem na rynku można znaleźć paliwa,które nie spełniają norm jakościowych.

 

Paliwa znowu gorszej jakości

Zeszłoroczne wyniki kontroli jakości paliw na stacjach w naszym krajuwykazały, że ponownie pogorszyła się jakość paliw ciekłych. Jak wykazałaInspekcja Handlowa najgorzej wypadły wyniki oleju napędowego.

 

Jakość paliw 2013: Uwaga na olej napędowy

Inspekcja handlowa, jak co roku, przyjrzała się jakości paliw na polskichstacjach paliwowych. Niecałe 4 proc. pobranych próbek nie spełniałowymaganych norm jakościowych. Choć łatwiej trafić na złej jakości olejnapędowy, to jednak ten rodzaj paliwa poprawił się w minionym roku. Natomiastpogorszyła się nieznacznie jakość benzyny i LPG.

 

Jakość paliw 2014 - jest nieco lepiej

Z roku na rok poprawia się jakość oferowanych na stacjach benzynowych paliw,choć wciąż można trafić na paliwo złej jakości. Przeprowadzone w minionymroku kontrole Inspekcji Handlowej wykazały, że większe ryzyko zatankowaniazłego jakościowo paliwa dotyczy kierowców samochodów z silnikamiwysokoprężnymi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017