Wyszukiwałeś:

paliwo X

GTL X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: paliwo GTL

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Diesel na bazie gazu ziemnego

Afro-amerykańskie przedsiębiorstwo paliwowe Sasol Chevron prowadzi nakontynencie afrykańskim testy nowego paliwa do silników wysokoprężnych. Nowysurowiec jest wytwarzany z gazu ziemnego.

 

Flota Audi w Davos

Podczas „World Economic Forum" w szwajcarskim Davos Audi,które udostępni samochody do przewożenia uczestników,zaprezentuje światową premierę: po raz pierwszy cała flota Audi A8 zostaniezatankowana ekologicznym paliwem GTL Fuel.

 

Nowe paliwo na stacjach Shella

Shell, jako pierwszy w Polsce, wprowadza do sprzedaży na stacjach olejnapędowy z dodatkiem syntetycznego komponentu GTL. Shell V-Power Diesel jestolejem napędowym zaprojektowanym tak, aby umożliwić uzyskanie jaknajwiększej mocy silnika w pełnym zakresie jego pracy.

 

Poprzednik Renault Megane ma 30 lat

Renault Fuego obchodzi w tym roku 30. urodziny. Poprzednik Megane Coupedebiutował w marcu 1980 roku na salonie w Genewie.

 

To było pierwsze coupe z dieslem

W tym roku mija 30 lat od wprowadzenia na rynek modelu Renault Fuego Turbodiesel– pierwszego na świecie coupe z silnikiem wysokoprężnym. Na przełomielat 1982/1983 był to również najszybszy seryjnie produkowany dieselświata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "paliwo GTL".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017