Wyszukiwałeś:

parking

. Znaleziono 69 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: parking

Spróbuj też wyszukać: parking a-4 chrzanuw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 69 wszystkich):

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

W dniach 3-13 marca odbędzie się pierwsza, a zarazem jedna z najważniejszychtegorocznych wystaw motoryzacyjnych na naszym kontynencie. Jednocześnie,będzie to już jej setna, jubileuszowa edycja. Tak jak i podczas poprzednich,podziewane jest wiele premier nowych aut oraz zawsze ciekawychprototypów. Mojeauto.pl dostarcza informacje o nich na bieżąco.

 

Korki na Łysej Polanie

Kilkukilometrowa kolumna samochodów zablokowała w sobotę drogę do MorskiegoOka w Tatrach i przejścia granicznego ze Słowacją na Łysej Polanie. Totypowa sytuacja w okresie urlopowym w rejonie Morskiego Oka. Straż Granicznazaleca osobom, chcącym w tym rejonie przekroczyć granicę, by korzystały zprzejścia w Jurgowie.

 

Toruń: Sezon remontowy w pełni

Aktualnie w Toruniu, tak jak w wielu miastach Polski trwa sezon remontowy. W tymroku Miejski Zarząd Dróg przeznaczył ponad 26 mln zł na remonty ulicoraz ponad 79 mln zł na inwestycje drogowe. Część projektów zostałajuż wykonana, jednak kierowców czekają kolejne utrudnienia.

 

Przez telefon sprawdzą, czy mamy OC

Dziś scenariusz wygląda najczęściej tak. Jeśli zapomniałeś wziąćdokument potwierdzający zawarcie polisy OC i zostałeś zatrzymany przezpolicję, grozi ci mandat oraz odholowanie auta na policyjny parking. Wedługposłów to zbyt surowa kara, dlatego konieczna jest zmianaprzepisów.

 

Park & kłopot

Auto pozostawić na parkingu i z przyległego przystanku, udać się do centrummiasta autobusem lub metrem. Tak łatwo w teorii funkcjonuje system Park &Ride (P+R). Niestety w praktyce jest z tym różnie, co pokazał ostatniraport EuroTest niemieckiego automobilklubu ADAC, który pod lupę wziąłlokalizacje P+R w 22 dużych miastach Europy.

 

Brak polisy OC nie będzie karany

Kolejną, dość radykalną zmianę w przepisach ustawy Prawo o ruchu drogowym wostatnim czasie wprowadzili nasi posłowie. Tym razem przyszedł czas nalikwidację konieczności posiadania przy sobie polisy potwierdzającej zawarcieumowy ubezpieczenia OC.

 

Za zajęcie miejsca osoby niepełnosprawnej odholują auto

Jeśli zajmiesz miejsce parkingowe przeznaczone dla osoby niepełnosprawnej,możesz spodziewać się nie tylko 500-złotowego mandatu, ale i tego, żeodholują twoje auto na parking policyjny. To kolejna z propozycji zmian kodeksudrogowego.

 

Mandat także na osiedlowej drodze

Za jazdę bez dokumentów czy badań technicznych po drodze wewnętrznejgrozić będzie grzywna - tak zakłada projekt zmian w kodeksie drogowym -czytamy w Rzeczpospolitej.

 

Test europejskich MOP-ów

Na polskich autostradach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP), gdziekierowcy i pasażerowie mogliby na chwilę odetchnąć od wielogodzinnej jazdy,jest jak na lekarstwo. Niestety jak pokazały ostatnie wyniki testu niemieckiegoautomobilklubu ADAC, rozwinięta sieć przyautostradowych parkingów wwielu krajach Europy Zachodniej również nie gwarantuje zadowoleniapodróżnych.

 

Zamknięta DK 46 od Ozimka do Grodźca

W związku z przebudową drogi krajowej nr 46 pomiędzy Ozimkiem a Grodźcem od18 września rano odcinek ten zostanie zamknięty i wprowadzony będzie objazd.Ruch pokierowany zostanie drogą wojewódzką nr 463 na odcinku Ozimek– Zawadzkie i dalej drogą wojewódzką nr 901 na odcinku Zawadzkie– Dobrodzień - informuje opolski oddział GDDKiA. Przebudowa około2,5-kilometrowego odcinka DK46 pochłonie 9,25 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017