Wyszukiwałeś:

parking

. Znaleziono 940 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: parking

Spróbuj też wyszukać: parking a-4 chrzanuw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 940 wszystkich):

Parking na telefon z kartą UTA

UTA we współpracy z Highway Park rozpoczęła testy nowej usługiułatwiającej pracę kierowców samochodów ciężarowych.Wychodząc naprzeciw ich potrzebom stworzony został system umożliwiającyrezerwację miejsc na parkingach.

 

Park & kłopot

Auto pozostawić na parkingu i z przyległego przystanku, udać się do centrummiasta autobusem lub metrem. Tak łatwo w teorii funkcjonuje system Park &Ride (P+R). Niestety w praktyce jest z tym różnie, co pokazał ostatniraport EuroTest niemieckiego automobilklubu ADAC, który pod lupę wziąłlokalizacje P+R w 22 dużych miastach Europy.

 

Test europejskich MOP-ów

Na polskich autostradach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP), gdziekierowcy i pasażerowie mogliby na chwilę odetchnąć od wielogodzinnej jazdy,jest jak na lekarstwo. Niestety jak pokazały ostatnie wyniki testu niemieckiegoautomobilklubu ADAC, rozwinięta sieć przyautostradowych parkingów wwielu krajach Europy Zachodniej również nie gwarantuje zadowoleniapodróżnych.

 

Na parkingach można dostać już mandat

Choć od tej zmiany w prawie o ruchu drogowym minęło już sporo ponadpół roku, to jak dotąd niektóre wprowadzone tam przepisy byłymartwe. Między innymi dotyczyło to karania kierowców, którzyłamali przepisy na drogach osiedlowych bądź parkingach. Teraz się to zmieni.

 

Cenne wraki

Nawet 60 tys. zł może trafić do kasy warszawskiego urzędu po sprzedażyMercedesa, którego niedawno odholowali strażnicy miejscy. Jednakprzypadek stołecznej limuzyny nie jest odosobniony. Na różnychsamorządowych parkingach w całej Polsce można znaleźć wiele atrakcyjnych"wraków".

 

Czy grasz fair na parkingu?

Chyba każdy przyjeżdżając czy to pod market, galerię handlową czy stadionpiłkarski zawsze zadaje sobie to samo pytanie: Czy bez problemu znajdęmiejsce na parkingu? Jak uniknąć nieprzyjemnych sytuacji przy parkowaniupodpowiadają trenerzy Szkoły Jazdy Renault.

 

Opłaty za parking i autostrady kosztem, ale zgodnie z kilometrówką

NSA uznał, że pracodawcy mogą zaliczyć do kosztów uzyskaniaprzychodów wydatki poniesione przez pracowników w czasie podrożysłużbowej prywatnym autem  – na opłaty parkingowe i za autostrady,ale tylko do limitu kilometrówki. Dla pracodawców to niekorzystneorzeczenie, bo wydatki związane z podróżą służbową muszązwrócić pracownikom w pełnej wysokości.

 

Nowy Passat wspomoże parkowanie

Nowa generacja systemów Park Assist, Area View, Side Assist orazcałkowicie nowy Trailer Assist pomogą kierowcy nowego Passata nie tylkołatwiej znaleźć wolną lukę na parkingu, zaparkować w niej, a także z niejwyjechać. I to nawet z doczepioną przyczepą.

 

Volkswagen pracuje nad parkingiem przyszłości

V-Charge to system nazywany "automatycznym parkingowym", a Volkswagenwraz z kilkoma innymi firmami i organizacjami pracuje nad jego rozwojem. Możliwe, że niedługo podobne koncepcje uwolnią nas od parkingowych zmagań.

 

Parking przyszłości według Volkswagena

 

V-Charge to koncepcja zautomatyzowanego parkingu przyszłości, którą rozwija Volkswagen. Auta będą samodzielnie parkowały, ładowały baterie i zmieniały miejsca postoju - parkingowy już nie jest potrzebny.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017