Wyszukiwałeś:

parkowanie

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: parkowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Skoda Octavia: Jej WIELKOŚĆ Octavia II

Jak sprawuje się silnik FSI?, jak Octavia radzi sobie podczas szybkiej jazdyautostradą? i ile miejsca znajdzie w nim dla siebie rodzina? Przeczytaj o tym wnajnowszym teście mojeauto.pl.

 

Peugeot 1007: Mały kosmita

Peugeot 1007 nie jest samochodem dla Kowalskiego. Nietuzinkowy kształtnadwozia, ciekawy projekt wnętrza, krzykliwe kolory, a nade wszystko odsuwanena pilota boczne drzwi sprawiają, że budzi on zaciekawienie nie tylkowśród płci pięknej.

 

Toyota Prius parkuje sama

Już wkrótce w u europejskich dilerów pojawi się odmłodzona wersjahybrydowej Toyoty Prius. Samochód będzie miał lekko zmodyfikowanąkaroserię, bardziej zwarty układ jezdny oraz zupełnie nowy systemułatwiający parkowanie.

 

Już wkrótce Epica

Już latem tego roku do europejskich salonów sprzedaży trafi Chevrolet Epica.Ceny na polskim rynku tego nowego, flagowego modelu Chevroleta zastępującegoEvandę zaczynać się będą od 75.990 zł.

 

Najlepszy kierowca Solarisa

W dniu 26 kwietnia br. na autodromie Polskiego Związku Automobilowego wSochaczewie odbył się pierwszy konkurs na najlepszego kierowcę autokaruSolaris Vacanza. O tytuł ten walczyło kilkunastu kierowców z całejPolski, którzy na co dzień prowadzą autobusy turystyczne marki Solaris.

 

Samo-parkowanie

Coraz większa automatyzacja sprawia, iż niedługo kierowcy nie będą mieli,co robić za kółkiem. Auto samo się otworzy, odpali, w razie potrzebyzahamuje lub przygotuje się do zderzenia, nie pozwoli wypaść z obranego torujazdy, a teraz jeszcze samo zaparkuje.

 

Parkowanie bez problemów

Już niedługo poszukiwanie miejsca parkingowego oraz ulokowanie w nim auta niebędzie dla niektórych jednym z największych utrapień w codziennymużytkowaniu samochodu. Firma Hella zamierza bowiem ułatwić życie wielukierowcom, wprowadzając na rynek system elektronicznej asysty parkowania.

 

Jaki jest ten polski kierowca?

Ponad połowa Polaków codziennie widzi kierowców łamiącychprzepisy drogowe. Jednocześnie aż 80% kierowców uważa się za dobrychi bardzo dobrych. Takie wyniki przynoszą badania przeprowadzone na zleceniePZU, na podstawie których powstał "Portret Polskiego Kierowcy2008".

 

Za zajęcie miejsca osoby niepełnosprawnej odholują auto

Jeśli zajmiesz miejsce parkingowe przeznaczone dla osoby niepełnosprawnej,możesz spodziewać się nie tylko 500-złotowego mandatu, ale i tego, żeodholują twoje auto na parking policyjny. To kolejna z propozycji zmian kodeksudrogowego.

 

Rząd chce większych uprawnień dla policji

Rada Ministrów przyjęła w dniu wczorajszym projekt zmian kodeksudrogowego, którego jednym z najistotniejszych założeń jestzwiększenie uprawnień policji i straży miejskiej do karania kierowcówpoza drogami publicznymi, zgodnie z przepisami obowiązującymi na wszystkichogólnodostępnych drogach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017