Wyszukiwałeś:

paryżu

. Znaleziono 1037 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: paryżu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1037 wszystkich):

Pięć konceptów Lotusa w Paryżu

Tegoroczny październik i targi w Paryżu będą momentem na wielką ofensywębrytyjskiej marki Lotus. Firma zamierza zaprezentować tam aż pięć nowychkonceptów.

 

Zapraszamy na targi w Paryżu

Salon samochodowy w Paryżu, jedna z największych tego typu imprezmotoryzacyjnych na świecie, właśnie został oficjalnie rozpoczęty. Podwóch dniach prasowych otwarte zostały bramy hal wystawowych dlazwiedzających. A na stoiskach ponad 100 nowości z całego motoryzacyjnegoświata

 

Nowe Clio w Paryżu

Do targów motoryzacyjnych w Paryżu pozostało kilkanaście tygodniu, ale już wiem jaka będzie jedna z najważniejszych premier targów. Napoczątek auto z Francji.

 

Porsche Panamera kombi w Paryżu

Porsche planuje podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu pokazać swoją wizję popularnych ostatnio shooting braków. Auto zostanie opracowane na bazie Panamery.

 

BMW z przednim napędem zadebiutuje w Paryżu

Serwis Auto Express donosi, że BMW podczas wrześniowych targów wParyżu zaprezentuje swój najnowszy model, który będziepierwszym autem w gamie wyposażonym w napęd przekazywany na przednią oś.

 

Nowy Espace już w Paryżu

Targi w Paryżu wystartują już za mniej niż miesiąc. Na tej francuskiejimprezie świat pozna nową generację Renault Espace.

 

Przedsmak Civica Type R w Paryżu

Honda Civic Type-R szykowana jest na przyszły rok, ale już za kilka dni wParyżu zoabczymy kompaktowy model z Japonii w wersji Sport.

 

Targi w Paryżu: Największe gwiazdy

Kilkadziesiąt światowych premier, do tego kolejne dziesiątki pojazdówkoncepcyjnych - targi motoryzacyjne w Paryżu zapowiadają się niezwykleciekawie. Żeby nie zagubić się w tym gąszczu nowości, typujemy, naszymzdaniem, najciekawsze premiery wystawy Mondial de l'Automobile.

 

Targi w Paryżu rozpoczęte

Dziś drogi fanów czterech kółek, dziennikarzy orazproducentów z branży moto spotykają się w Paryżu. Rusza Mondial del'Automobile, czyli jedna z największych i najbardziej prestiżowych wystawsamochodowych w Europie. Nie mogło na niej zabraknąć i przedstawicielamojeauto.pl.

 

Naj... modele wystawy w Paryżu

Minęły dwa dni prasowe wystawy Mondial de l'Automobile w Paryżu, producencizaprezentowali wszystko, co mieli najlepszego do pokazania. Można się zatempokusić o pierwsze podsumowania największej imprezy motoryzacyjnej drugiejpółrocza.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017