Wyszukiwałeś:

pasy X

bezpieczenstwa X

. Znaleziono 1575 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pasy bezpieczenstwa

Spróbuj też wyszukać: opel corsa b pasy bezpieczenstwa opel insygnia pasy bezpieczenstwa twingo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1575 wszystkich):

Światowe standardy bezpieczeństwa z dolnośląskiego Autoliv

Dolnośląski Autoliv Poland to producent nowoczesnych rozwiązań z dziedzinysystemów bezpieczeństwa takich jak: poduszki powietrzne i pasybezpieczeństwa. Produkty dostarczane do niemal wszystkich marek pojazdówsamochodowych spełniają światowe standardy bezpieczeństwa.

 

Czy lubimy zapinać pasy?

Co najmniej 6000 osób rocznie w całej Europie mogłoby być uratowanychw wypadkach drogowych, gdyby bezwzględnie zapinały pasy bezpieczeństwa. Tonawyk, który w Polsce jest jeszcze mało popularny.

 

Pasy bezpieczeństwa w autokarze

Już jutro (9 maja) wchodzi w życie dyrektywa unijna, zgodnie z którąobowiązek stosowania pasów bezpieczeństwa dotyczyć będzie wszystkichpojazdów.

 

Operacja pasy bezpieczeństwa

Prawie 126 tys. przypadków braku zapiętych pasów bezpieczeństwaujawniono w czasie ogólnoeuropejskiej kampanii 'Operacja pasybezpieczeństwa'. W kampanii uczestniczyło 21 krajów. Kampania zostałaprzygotowana pod patronatem TISPOL - Europejskiego Stowarzyszenia PolicjiDrogowej, wspomagającego Unię Europejską w ograniczeniu przypadkówśmierci na drogach.

 

50 lat pasów bezpieczeństwa

Dokładnie 50 lat temu - 13 sierpnia w 1959 r. w salonie Volvo w Kristianstad wSzwecji pojawił się pierwszy na świecie samochód z instalowanymistandardowo trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa. W następnych latach tenwynalazek Nilsa Bohlina  - trzypunktowe pasy bezpieczeństwa - wprowadziłyinne firmy motoryzacyjne.

 

Pasy zapinaj też z tyłu!

Mimo iż jest spore grono osób, które neguje potrzebę używaniapasów bezpieczeństwa, to jednak większość kierowców ipasażerów na przednim fotelu stosuje się do tego przepisu. Dużo gorzejjest z tym na tylnej kanapie - tylko ok. 40% zawsze zapina wówczas pasybezpieczeństwa.

 

W Suzuki Swift mogą pękać pasy

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło zawiadomienie otym, że w niektórych egzemplarzach modelu Suzuki Swift mogą wystąpićproblemy z użytkowaniem tylnych pasów bezpieczeństwa.

 

Wadliwe pasy bezpieczeństwa w Vivaro

W niektórych egzemplarzach modelu Opel Vivaro mogą się pojawićproblemy z mocowaniem pasów bezpieczeństwa drugiego i trzeciego rzędusiedzeń.

 

Pasy z poduszkami

Poduszki powietrzne wkraczają w nowy wymiar. Koncern Ford zaprezentowałwłaśnie nowoczesne rozwiązanie w kwestii ochrony pasażerów na tylnejkanapie.

 

Policja sprawdzi, czy mamy zapięte pasy

W dniu dzisiejsztm policja na terenie całego kraju prowadzi działania podkryptonimem "Pasy". Funkcjonariusze będą zwracali szczególnąuwagę na to, czy kierujący oraz pasażerowie samochodów przestrzegająobowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pasy bezpieczenstwa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017