Wyszukiwałeś:

patronat X

medialny X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: patronat medialny

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Najlepszy kierowca Solarisa

W dniu 26 kwietnia br. na autodromie Polskiego Związku Automobilowego wSochaczewie odbył się pierwszy konkurs na najlepszego kierowcę autokaruSolaris Vacanza. O tytuł ten walczyło kilkunastu kierowców z całejPolski, którzy na co dzień prowadzą autobusy turystyczne marki Solaris.

 

Auto Marketing - jakiej drogi do klienta potrzebuje branża motoryzacyjna?

W dniu 7 czerwca Polska Izba Motoryzacji organizuje w Warszawie konferencję dladealerów, producentów i dystrybutorów części "Jakiej drogi do klientapotrzebuje branża motoryzacyjna? - Public relations, reklama czy innedziałania marketingowe?". Patronat medialny nad wydarzeniem objęłaInternetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl.

 

PLM Automotive Forum

Firma KS Automotive, dostawca rozwiązań inżynierskich dla przemysłumotoryzacyjnego zaprasza na trzecią już edycję PLM Automotive Forum.Tegoroczne forum poświęcone kooperacji w przemyśle motoryzacyjnym irozwiązaniom PLM wspomagającym prace inżynierskie odbędzie się w dniach26-27 października 2006 w Wiśle. Mojeauto.pl objęło patronat medialny nawydarzeniem.

 

WRC: "Dynamiczny" Kościuszko

Sezon 2010 to nowy etap w karierze Michała Kościuszko i Maćka Szczepaniaka. Wbarwach nowego zespołu Dynamic Word Rally Team polska załoga wystartuje wMistrzostwach Świata w dwóch pełnych cyklach SWRC i WRC Cupprzygotowanym przez M-Sport, a obsługiwanym w trakcie rajdów przezfirmę Symtech Fordem Fiesta S2000.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "patronat medialny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017