Wyszukiwałeś:

pedal X

gazu X

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pedal gazu

Spróbuj też wyszukać: potencjometr gazu gaz schemat podlaczenia pedalu przyspieszenia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Eco pedał gazu

Nissan staje w wyścigu producentów o technologie sprawiające, że jazdabędzie coraz bardziej ekologiczna. Najnowszym pomysłem jest urządzenie onazwie "ECO Pedal", czyli inteligentny pedał gazu.

 

Poskromi kierowcę i zmniejszy spalanie

Z wibrującym pedałem gazu firma Continental, zamierza zdobyć kolejne poletkona drodze efektywnego ograniczania spalania w samochodach. System nazywa sięAFFP i ma sporą szansę na wdrożenie do seryjnej produkcji w Europie.

 

Gigatyczna akcja serwisowa Toyoty w USA

3,18 mln samochodów wyprodukowanych przez Toyotę i sprzedanych na rynkuStanów Zjednoczonych musi trafić do serwisu. Jak informuje AutomotiveNews przyczyną tak gigantycznej akcji serwisowej jest wadliwa mata podłogowa,która może doprowadzić nawet do zablokowania się pedału gazu.

 

Kłopoty Toyoty dotkną także Europę

Do tej pory wydawało się, iż gigantyczna, nawet jak na rynek amerykański,akcja serwisowa Toyoty ominie kontynent europejski. Jak się okazuje jednak,wcale nie jest jednak wykluczone, iż z problemem tym będą musieli sięzmierzyć także i kierowcy na naszym kontynencie.

 

Masz Toyotę? Uważaj na pedał gazu!

Największa w historii Toyoty, a najprawdopodobniej także i w historii całejbranży motoryzacyjnej, kampania serwisowa związana z wadliwie działającympedałem gazu rozprzestrzenia się niczym pandemia. Po rynku amerykańskimprzyszedł czas i na Europę, w tym i Polskę. Jak na razie potwierdzono, iżpodobnym problemem może być objętych 1,8 mln aut na naszym kontynencie.

 

Peugeot i Citroen z podobnymi problemami co Toyota

Problem "uciekającego" pedału gazu może dotyczyć nie tylko autmarki Toyota. Na przeprowadzenie akcji serwisowej zdecydował się właśniefrancuski koncern PSA Peugeot Citroen, którego modele 107 i C1 sąwytwarzane w czeskiej fabryce w Kolinie razem z Toyotą Aygo.

 

Jest sposób na wadliwy pedał

Toyota opracowała sposób na rozwiązanie problemu z pedałem gazu, przezktóry 4,2 miliona samochodów trafiło do akcji serwisowej.

 

Toyota: Kolejne problemy, tym razem hamulce?

Czy po ogłoszeniu bodaj największej akcji serwisowej w historii branżymotoryzacyjnej z powodu wadliwego pedału gazu, japońska marka zmuszona jest doogłoszenia kolejnej serii napraw? Tym razem awaria może dotyczyćhamulców.

 

Tylko 100 Citroenów C1

Patrząc przez pryzmat 80 tysięcy egzemplarzy łącznie ośmiu modeli Toyoty,jakie zostały objęte kampanią serwisową, akcja przywoływawcza 100 sztukCitroena C1 wydaje się być nic nie znaczącym problemem.

 

Syndrom awarii Toyoty także u Peugeota

Polski oddział Peugeot powiadomił, że w niektórych egzemplarzachPeugeot 107, wyprodukowanych w Czechach w okresie od maja 2005 r. do 18 sierpnia2009 r., może dojść do awarii pedału gazu. Kilkanaście dni temu identycznaawaria zmusiła Toyotę do ogłoszenia globalnej akcji serwisowej dla kilkumilionów samochodów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pedal gazu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017