Wyszukiwałeś:

personalia

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: personalia

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Złote Porsche

Niemieckie miasto Pforzheim znane jest z przemysłu biżuteryjnego orazprodukcji zegarków. Kolejnym rozpoznawalnym elementem tego miasta będziepierwsze w historii, złote Porsche.

 

Związki zawodowe wywierają nacisk na GM

Pisaliśmy już o planach, a w zasadzie już decyzji o zamknięciu fabryki Oplaw Antwerpii z powodu braku dobrego inwestora. Teraz jednak związki zawodowedochodzą do głosu.

 

Massimiliano Perri nowym Dyrektorem Generalnym Iveco Poland

Massimiliano Perri objął stanowisko Dyrektora Generalnego Iveco Poland od 19września 2011 r. Wnosi on do polskiego przedstawicielstwa kilkanaście latdoświadczenia w koncernie Iveco. Powraca do Polski po siedmiu latach, żebybyć odpowiedzialnym za całokształt operacji Iveco.

 

Nowy menadżer działu Opon do Pojazdów Użytkowych Continental

Od 1 stycznia 2012 roku dr Andreas Esser (52) przejmie kontrolę nad jednostkąbiznesową Opony do Pojazdów Użytkowych, która zostaławłączona do dywizji Opon w Continental w Hanowerze od 1 sierpnia.

 

Nowy Dyrektor Generalny Scania Polska S.A.

Dnia 1 marca 2012, Kjell Örtengren obejmie stanowisko Dyrektora GeneralnegoScania Polska S.A. Kjell Örtengren ma 54 lata, jest absolwentemStosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Indiana w USA.

 

Martin Lundstedt nowym prezesem Scania

Rada nadzorcza Scania mianowała Martina Lundstedta na nowego prezydenta idyrektora generalnego Scania AB. Lundstedt przejmie obowiązki 1 września 2012r. Pełniący dotychczas tę funkcję Leif Östling został powołany dozarządu Volkswagen AG. Tego samego dnia dojdzie do zmian w zarządzie Scania.

 

Nowy Dyrektor Generalny Volvo Truck Center Polska

Z dniem 1 listopada 2012 r. Małgorzata Kulis objęła stanowisko DyrektoraGeneralnego w Volvo Truck Center Polska. Powołanie Dyrektora Generalnego narynek polski jest wynikiem intensywnego rozwoju własnej, w pełni zarządzanejprzez Volvo sieci dealersko-serwisowej Volvo Truck Center w Polsce i dążeniado utrzymania jak największej sprawności operacyjnej oraz skutecznegoosiągania celów biznesowych.

 

Nowy Dyrektorem Sprzedaży Pojazdów Szynowych Solaris

Solaris stworzył nowe stanowisko do koordynowania wszelkiej aktywnościsprzedażowej w zakresie pojazdów szynowych. Paulo Santos wnosi doSolarisa niemal 25 lat doświadczenia w branży kolejowej.

 

Zmiany w zarządzie Renault Truck

Renault Trucks ogłosiło, że od 1 stycznia stanowisko Prezesa Renault Trucks,zajmowane do tej pory przez Heinza-Jürgena Löw, który wlistopadzie złożył rezygnację, przejmie Bruno Blin.

 

Zmiany personalne w MAN Truck&Bus

Z dniem 31 stycznia 2013 roku dr Frank Hiller, członek zarządu MAN Truck &Bus AG, odpowiedzialny za Sprzedaż, Serwis oraz Marketing przestaje pełnićtę funkcję. Jego następca zostanie wybrany przez Radę Nadzorcząspółki w najbliższym czasie. Zmiany personalne nastąpiłyrównież w zarządzie MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017