Wyszukiwałeś:

peugeot X

kontrolki X

deski X

rozdzielczej X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: peugeot kontrolki deski rozdzielczej

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Seat Leon: Warto kupić

4.5 Jeżdziłem Fiatem, Fordami,Peugeotem,Volkswagenami i uważam, że jazda Leonkiem daje dużą przyjemność,jest cicho, wygodnie, a charakterystyka silnika daje mozliwośc wyboru międzyjazdą oszczędną a bardzo dynamiczną.

 

Czy warto kupić: Citroen Saxo (1996-2003)

Mała "cytryna" z przełomu wieków furory rynkowej nie zrobiłaz kilku powodów, choć wciąż dziś można znaleźć jeszcze sporoogłoszeń Citroena Saxo na rynku wtórnym, a byli bądź obecniużytkownicy wypowiadają się o tym modelu w ciepłych słowach.

 

Czy warto kupić: Peugeot 406 (1995-2004)

Uważany za jeden z najbardziej udanych modeli z lwem na masce latdziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia wciąż cieszy się dobrą opinią.Peugeot 406, główny bohater słynnej filmowej serii Taxi, to eleganckalinia, komfort na wysokim poziomie, a do tego niezłe wyposażenie i bogataoferta silnikowa. A i wcale nie ma wiele wspólnego ze"sławną" awaryjnością francuskich aut.

 

Ford Fiesta ST: Lepsza od samochodów marzeń

Faceci najczęściej swoje największe marzenia motoryzacyjne kierują wkierunku samochodów takich marek jak Ferrari, Lamborghini czy teżPagani. Mam tak samo, gdyż od zawsze marzyłem by poprowadzić jeden zwłoskich superat. Jednak teraz po tygodniu spędzonym z Fordem Fiestą ST mojepoważnie zweryfikowałem.

 

Historia BMW Serii 7 - klasa biznes po bawarsku

Nowe BMW Serii 7 miało niedawno swój huczny debiut. Najświeższalimuzyna z Monachium tradycyjnie wprowadziła kilka nowości do segmentu, a mywspominamy co oferowały wszystkie poprzednie "siódemki".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "peugeot kontrolki deski rozdzielczej".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017