Wyszukiwałeś:

piatek

. Znaleziono 167 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: piatek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 167 wszystkich):

Prawie 2 tys. pijanych kierowców

Podczas czterech świątecznych dni (14-17.04) na drogach naszego krajuzatrzymanych zostało prawie 2 tys. pijanych kierowców. W wypadkachzginęły 34 osoby.

 

Europejska Szosa Bydgoska

Zakończyła się modernizacja i przebudowa Szosy Bydgoskiej. To pierwsza trasawylotowa z Torunia wyremontowana dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej.Oficjalne oddanie do użytku zaplanowano na piątek, 30 czerwca 2006 r.

 

AvtoVAZ szuka strategicznego partnera

Firma AvtoVAZ prawdopodobnie zadecyduje w nadchodzący piątek o podjęciuwspółpracy ze strategicznym partnerem, który pomógłbynajwiększemu rosyjskiemu producentowi samochodów obronić i tak dośćwątpliwą pozycję na globalnym rynku. Wśród kandydatów donowego aliansu wymienia się między innymi Renault, General Motors, Fiata ikanadyjską firmę Magna.

 

RSMP: Na początek "po białym"

4. Platinum Rajd Magurski, to pierwsza eliminacja otwierająca tegoroczny sezonRajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dziś, w piątek do walki nazaśnieżonych odcinkach specjalnych wokół Gorlic przystąpi niemalcała czołówka rajdowców z sezonu 2007. Zabraknie jedynieimportowanego z Francji Mistrza Polski, Bryana Bouffiera.

 

Poznań: Koniec remontu wiaduktów

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu poinformował o zakończeniu ostatnichprac na dwóch remontowanych wiaduktach, Franowo i GórczyńskimZachodnim. Wiadukt Franowo został już oddany do użytku, natomiastGórczyńskim pierwsi kierowcy przejadą już w najbliższy piątek.

 

Obwodnica Wyszkowa już gotowa

W ubiegły piątek 14 listopada 2008 roku oddano do użytku nową obwodnicęWyszkowa w ciągu drogi ekspresowej S8. Blisko 13 km fragment trasy kosztowałokoło 262 mln zł. Również w tym roku planowane jest zakończenie pracna odcinku S8 Radzymin - Wyszków.

 

Ostra walka o pieniądze na drogi lokalne

W ubiegły piątek zakończono przyjmowanie wniosków o dofinansowanie wramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011. Jużdziś wiadomo, że we wszystkich województwach wartość zgłoszonychinwestycji przekroczyła przewidziany budżet.

 

Podzielili pieniądze na drogi lokalne

W ubiegły piątek komisje wojewódzkie zakończyły ocenęwniosków o dofinansowanie inwestycji w ramach Narodowego ProgramuPrzebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011. Już wiadomo, które gminy ipowiaty otrzymają pierwsze pieniądze na modernizację dróg.

 

F1: Kto nie wykupi licencji, ten nie wystąpi w GP Australii!

Końca wojny o nowe licencje F1 niestety nadal nie widać. A Max Mosley tylkozaostrza konflikt. - "Możliwe że będziemy mieć cichy piątek wMelbourne..." - mówi szef Formuły 1.

 

F1: Jest porozumienie, zespoły zostają

Wszystkie teamy wchodzące w skład Stowarzyszenia Zespołów Formuły 1złożą w piątek do północy aplikacje w sprawie uczestnictwa wprzyszłorocznych mistrzostwach świata. Oznacza to koniec konfliktu FOTA zMiędzynarodową Federacją Samochodową (FIA).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017