Wyszukiwałeś:

piatek

. Znaleziono 701 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: piatek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 701 wszystkich):

Wątek na forum: Piątek, 16:30: Uważaj na drodze!

a o 17:00 to juz nie trzeba uważac?? ~jerry

 

RSMP: Na początek "po białym"

4. Platinum Rajd Magurski, to pierwsza eliminacja otwierająca tegoroczny sezonRajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dziś, w piątek do walki nazaśnieżonych odcinkach specjalnych wokół Gorlic przystąpi niemalcała czołówka rajdowców z sezonu 2007. Zabraknie jedynieimportowanego z Francji Mistrza Polski, Bryana Bouffiera.

 

F1: Jest porozumienie, zespoły zostają

Wszystkie teamy wchodzące w skład Stowarzyszenia Zespołów Formuły 1złożą w piątek do północy aplikacje w sprawie uczestnictwa wprzyszłorocznych mistrzostwach świata. Oznacza to koniec konfliktu FOTA zMiędzynarodową Federacją Samochodową (FIA).

 

Wątek na forum: Autostrada A1 z Torunia do Strykowa już w budowie

A co z odcinkiem Kotliska - Piątek? Chyba, że drogowcy chcą, abyśmy ten odcinek pokonywali leśnymi duktami... ~Adam

 

Wątek na forum: W PIATEK tj.17.06.2011r. ODBIERAM Z SALONU DUSTERA

Czekałem na auto niecałe 3 miesiące w piątek odbieram z salonu !! Dużo jest pozytywnych wpisów na temat tego auta, mam taką mała wątpliwość że dość duża ilość osób zachwalając te auto pisze tak dlatego że chce pokazać że można kupić auto za małą kasę i dobre czy dlatego że dali się zrobić w koni...

 

Wątek na forum: Budowa A1 w zawieszeniu

To już kompletna klęska, plaga wypowiedzeń i przerwanych robót. Jeszcze niedawno GDDKiA zwodziła i pisała, że jesli chodzi o odcinek A1 od Torunia do Brzezia, to wszystko jest na dobrej drodze, do prac na nim GDDKiA nie ma większych zastrzeżeń i jest szansa ukończenia go do końca roku. Poza tym f...

 

Kto i kiedy najczęściej powoduje wypadki?

Statystyczny sprawca wypadku na polskich drogach ma 25-39 lat. Do feralnychzdarzeń drogowych w naszym kraju najczęściej dochodzi w piątki, w ciepłemiesiące letnio-jesienne.

 

Piątek trzynastego: pechowy czy dzień jak co dzień?

Dziś 13. września. Pierwszy z dwóch tegorocznych "pechowych"piątków. Czy jednak na pewno pechowych? Czy przesądni kierowcy mająuzasadnione powody, by bać się tego dnia i zostawić swoje auta na parkingachlub w garażach?

 

Wątek na forum: Piątek trzynastego: pechowy czy dzień jak co dzień?

hehe fakt, dziś piątek 13-tego, jadąc do roboty przebiegł mi jeszcze drogę czarny kot, więc szykuje się na podwójnego pecha... ~robol

 

BMW zapowiada Serię 2 Coupe. Premiera w piątek

Bawarski koncern pokazał 35 sekundową zapowiedź wideo swojego najnowszegomodelu. Seria 2 Coupe oficjalnie pokazana zostanie światu w piątek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017