Wyszukiwałeś:

pierwsza X

jazda X

. Znaleziono 2631 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pierwsza jazda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2631 wszystkich):

Szkoła jazdy zapłaci?

Kolejne kontrowersje wokół egzaminów na prawo jazdy. Jednak tymrazem nie chodzi o skandal korupcyjny, tylko rozwiązania jakie zaproponowałjeden z szefów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi.Wedle jego pomysłu, kolejny oblany przez kursanta egzamin powinien byćdofinansowywany z kasy szkoły jazdy, która go szkoliła.

 

Za niezapłacony mandat można stracić prawo jazdy

Wiele miesięcy prac nad zmianami do ustawy Prawo o ruchu drogowym w zakresiekarania za przekraczanie dopuszczalnych prędkości, sporo różnychpropozycji i w końcu jest. Zmodernizowana ustawa, która teraz trafiłado Senatu, wprowadza wyższe limity prędkości, wyższe mandaty zaprzekroczenie prędkości, a także możliwość czasowego zawieszenia prawajazdy.

 

Seat Exeo - pierwsza jazda

Polska prezentacja prasowa całkowicie nowego modelu Seata już za nami. Pozamożliwością pokonania pierwszych kilometrów, ponownemu potwierdzeniubardzo bliskiego pokrewieństwa do Audi A4 jest też jedna niespodzianka. Przezpierwszy miesiąc, do końca czerwca, Seat wprowadził promocyjną i niezwykleatrakcyjną cenę na bazową wersję modelu Exeo, zaczynającą się od 69.990zł!

 

Najtrudniejszy pierwszy krok

Prawdziwego instruktora nie poznaje się po tym, jak kończy, ale jak zaczyna,czyli słów kilka o praktycznej lekcji nauki jazdy numer jeden.

 

Pierwsza jazda: Nowy Mercedes Klasy C

Po czterech latach rynkowego bytu przyszedł czas na odświeżenie aktualnejgeneracji Mercedesa Klasy C, który jak dotąd był jednym z najbardziejdopracowanych modeli niemieckiego producenta. Rewolucji nie było, ale zmianyzaszły w 2.000 elementów. Jako jedni z pierwszych w Polsce mieliśmyokazję sprawdzić co się zmieniło.

 

Mercedes SLK 250: Pierwsza jazda

Kiedy w 1996 roku pojawił się po raz pierwszy, wyznaczył nowe standardy wsegmencie małych kabrioletów. Teraz przed nami stoi najnowsza generacjaMercedesa SLK, która ponownie wnosi świeży powiew do światakabrioletów.

 

Będzie trudniej o prawo jazdy

Jeśli planujesz w niedalekiej przyszłości zapisać się na kurs prawa jazdy,to pospiesz się. Już niedługo w życie wejdą zmiany, zgodnie zktórymi już egzamin teoretyczny na prawo jazdy może dla wielukandydatów okazać się nie do przejścia. Trudniejsze życie miećbędą także świeżo upieczeni kierowcy.

 

Prawo jazdy na 125 procent

Masz prawo jazdy kategorii B? To od niedzieli możesz legalnie zasiąść za kierownicę motocykla o pojemności 125 ccm. Dnia 24 sierpnia w życie weszłyprzepisy pozwalające na jazdę motocyklem z ważnym prawem jazdy kategorii B.Zobacz, na co musisz zwrócić uwagę zanim przesiądziesz się z czterech na dwa kółka.

 

Citroen C4 Cactus - pierwsza jazda

"Więcej designu, więcej komfortu i więcej użytecznych technologii wrozsądnym budżecie" - tak swojego nowego crossovera zapowiada Citroen.My, po pierwszym dłuższym spotkaniu z tym modelem, możemy powiedzieć jedno -C4 Cactus jest nietuzinkowym autem.

 

Wątek na forum: Nowy Opel Astra V - pierwsza jazda

Zwykła reklama i opis z folderu. Nadal nie wiem jak się auto sprawuje...Gdzie ta pierwsza jazda??? Chyba,że nie jeździ.... Mojeauto.pl schodzi na psy... ~obs

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pierwsza jazda".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017