Wyszukiwałeś:

pieszy

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pieszy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Gorzów rozkopany do wiosny?

Zaawansowanie prac przy przebudowie drogi krajowej nr 3 biegnącej w GorzowieWlkp., w tym budowa Mostu Staromiejskiego, nie zakończą się zgodnie zterminem - czyli jesienią br. Opóźnienie było już na starcie - prace przyrozbiórce starego mostu rozpoczęły się z miesięcznym poślizgiem i trwałydłużej niż przewidywano. Wszystko wskazuje, że także zachodnia obwodnicamiasta nie będzie udostępniona w grudniu, jak planowano.

 

Utrudnienia na granicach

Na utrudnienia natrafią kierowcy na przejściach granicznych. Utrudnieniaspowodowane są remontami dróg i obiektów mostowych.

 

Nowe przejścia graniczne na Dolnym Śląsku

Na Dolnym Śląsku przybyły aż cztery nowe przejścia graniczne. 4 czerwcaotwarto polsko-czeskie drogowe przejście graniczne Nowa Morawa-Stare Mesto, awcześniej 3 nowe przejścia graniczne: polsko-niemieckie przejściePieńsk-Deschka oraz przejścia polsko-czeskie: Orlica-Vrchmezí iPstrążna-Zdarky.

 

Honda Legend: Niepozorny luksus

Nie każda marka może się poszczycić posiadaniem w swojej gamie luksusowej iprestiżowej limuzyny, bezpiecznej i niezwyklej komfortowej, z bardzo, bardzodługą listą wyposażenia standardowego oraz bajecznie drogiej. To przywilejnielicznych, w tym i Hondy, bo takim jest też i model Legend.

 

Co dalej z mostem Krasińskiego?

Most Krasińskiego według planów do 2010 roku ma połączyć centrumŻoliborza z Pragą-Północ. Przygotowania do realizacji inwestycjitrwają, ale radni tych dzielnic zgłaszają wątpliwości.

 

Najdłuższy most Podkarpacia po remoncie

Już od początku sierpnia bieżącego roku kierowcy mogą korzystaćwyremontowanego, najdłuższego mostu na Podkarpaciu. Przeprawa przez Wisłę wNagajowie znajduje się w ciągu drogi krajowej nr 9 prowadzącej do przejściagranicznego w Barwinku.

 

Mandaty znowu do góry!

Wyższe stawki mandatów, które najprawdopodobniej wejdą w życiejuż jesienią, mają za zadanie głównie chronić na drodze pieszychoraz niepełnosprawnych. Podrożeją kary m.in. za przejazd na czerwonymświetle oraz zaparkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych.

 

Kraków: Koniec remontu autostradowej obwodnicy

Kierowcy mogą już korzystać we zmodernizowanego odcinka autostradowejobwodnicy Krakowa, czyli fragmentu autostrady A4 Balice – Opatkowice.Remont ponad 16 km trasy był prowadzony od kwietnia 2007 roku i kosztował 152mln zł.

 

Nowy wymiar Diesla

Zestawienia słów Mercedes i Diesel kojarzą się nieodłącznie już odpierwszych lat poprzedniego wieku. Producent aut ze Stuttgartu w kwestiisilników wysokoprężnych był już nie raz innowatorem i przeważniezawsze jego nowe wynalazki zmieniały bieg rozwoju motoryzacji.

 

Sezon remontowy na wojewódzkich drogach Śląska

Na Śląsku sezon remontowy na drogach wojewódzkich w pełni. Otoprzegląd obecnie występujących utrudnień w ruchu występujących na drogachwojewódzkich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017