Wyszukiwałeś:

piezoelektryczne

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: piezoelektryczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Wątek na forum: Nie będzie V10-tki w Phaetonie

ehh szkoda bo v10 tdi miał ogromny potencjał i gdyby wyposażyli go w piezoelektryczne wtryskiwacze to nadal by był samochodem z najmocniejszym dieslem, potężniejszym od bmw 745d i mercedesa 420cdi ~Blob

 

Common Rail w Audi A8

W ubiegłym roku Bosch rozpoczął produkcję seryjną trzeciej generacjisystemów wtryskowych Common Rail. Obecnie ten system wtrysku bezpośredniegojest seryjnie montowany w Audi A8.

 

Mocniejsza Corolla Verso

Wprowadzone niedawno w modelu Toyota Avensis dwie nowe jednostki wysokoprężneo pojemności 2,2 litra jesienią trafią także do Corolli Verso.

 

2xTurbo w Golfie

"Twincharger" to określenie jakim VW określa nową wersję swojegokompakta - przywodzi ono na myśl "Goldfinger" z tytułu jednego zfilmów o agencie 007 i po samochodzie można oczekiwać podobnych emocji.

 

Nowe, mocniejsze Toledo

Zestawienie nowego modelu Seat Toledo powiększyło się nieznacznie za sprawąwprowadzenia do gamy nowego silnika. Nowa jednostka napędowa dostarczającamocy 170 koni mechanicznych, będzie na dniach dostępna w salonachsamochodowych iberyjskiej marki.

 

Seat Altea XL: Rozmiar ma znaczenie

Uniwersalizm. Głównie tą cechą kierował się Seat przy konstruowaniuprzedłużonej wersji modelu Altea XL. Bo jak inaczej określić samochód,który swoimi gabarytami, przestrzenią ładunkową ale też walorami jezdnymigrupuje w sobie charaktery aut o nadwoziu minivan (MPV), kombi i kompakt?

 

'Apetyczne' nowości BMW

Przez żołądek do serca. Ta legendarna już zasada sprawdza sięrównież w motoryzacji. BMW wprowadzając na nasz rynek nowe generacjeswoich czterech flagowych modeli (Seria 1, 5, X5, 3 Cabrio) postanowiłoprzyprawić wizualny kunszt swoich maszyn odpowiednio wyszukaną oprawąsmakową.

 

Wspólnej szyny nadszedł czas

Przez nieco więcej niż ostatnią dekadę koncern Volkswagen kojarzył się dlawielu jednoznacznie z wysokoprężnymi jednostkami TDI. Wykorzystywały onetechnologię pompowtryskiwaczy, wprawdzie niezawodną, ale drogą w produkcji.Niestety, toczące się nieustannie koło rozwoju technologicznego wymusiłowprowadzenie następcy.

 

Inteligentny zastrzyk paliwa

Różne rodzaje benzynowych bezpośrednich wtrysków paliwa mają zazadanie redukować spalanie przy jednoczesnym zwiększeniu mocy samochodu. Cociekawe ten sprytny sposób na dostarczanie paliwa do silnika nie okazałsię przełomowym rozwiązaniem dopiero w momencie, kiedy trafił pod maskipojazdów mechanicznych.

 

W pogoni za wydajnością

Coraz bardziej zaawansowane układy wtryskowe, poza zwiększaniem mocysilników, optymalizują proces spalania obniżając zużycie paliwa izmniejszając emisję spalin.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017