Wyszukiwałeś:

pijani X

kierowcy X

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pijani kierowcy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Nie tylko pijani kierowcy będą karani?

Już niedługo okazać się może, że za jazdę pod wpływem alkoholuodpowiadać będzie nie tylko kierowca, lecz także pasażerowie. Kontrowersyjnaw swoich pomysłach Liga Polskich Rodzin zamierza bowiem wprowadzić radykalnezmiany w kodeksie karnym.

 

"Prowadzący - niepijący"

Pod hasłem 'Piłeś - pohamuj się - nie jedź!' 15 marca br. rozpocznie siękampania edukacyjna Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego -Browary Polskie. Celem akcji jest uświadamianie młodym kierowcom bawiącymsię w lokalach, że nie powinni prowadzić pojazdu po wypiciu alkoholu. Wprogramie pilotażowym wzięło udział 12 500 osób, a 1 354 z nichzostało DRIverami - wyznaczonymi kierowcami.

 

Młodzi kierowcy nie napiją się

Już jutro, 1 sierpnia, na terenie Niemiec zaczynają obowiązywać zmienione,znacznie zaostrzone przepisy dotyczące liczby promili alkoholu, jaką młodzikierowcy mogą mieć we krwi

 

Pijani kierowcy znów straszą

Wczoraj policjanci w całej Polsce zatrzymali kilku kolejnych kierowców,którzy zdecydowali się wsiąść za "kółko" podwpływem alkoholu. Wśród nich znalazł się także kierowca 25-tonowejciężarówki, który podróżował po autostradzie majać wekrwi ponad 2 promile alkoholu.

 

"Majowe El Dorado" na drogach

Zakończył się długi majowy weekend. Jak wynika z policyjnych danych kierowcyponownie zapisali statystyki niechlubnymi liczbami spowodowanych wypadkówdrogowych i skalą pijanych kierowców.

 

Pijani kierowcy nie stracą aut

Sądy i prokuratura straciły poważny oręż w walce z pijanymi kierowcami.Sąd Najwyższy orzekł właśnie, iż odbieranie samochodów za jazdępod wpływem alkoholu jest niezgodne z obowiązującym obecnie w Polsce prawem.

 

Chcą zabierać prawa jazdy. Na zawsze!

Do Sejmu trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu Karnego, a w nim międzyinnymi propozycja, by pijanym kierowcom, którzy spowodowali wypadekdrogowy, podczas którego śmierć poniosły inne osoby, zawsze odbieranebyło prawo jazdy. I to dożywotnio.

 

Dzień Bezpiecznego Kierowcy

Jutrzejszy dzień (25 lipca) już po raz czwarty ogłoszony został DniemBezpiecznego Kierowcy. Organizatorzy akcji apelują w dniu Św. Krzysztofa,patrona kierowców, o ostrożną i rozważną jazdę na co dzień, abywszystkim po polskich drogach podróżowało się bezpiecznie.

 

Egzamin na rauszu

Pijani kierowcy może nie są jeszcze naszą plagą narodową, ale – mimociągłej propagandy medialnej – z całą pewnością jest to już bardzopoważny problem. Okazuje się, iż dotyczy on nie tylko kierowców, alerównież kursantów, osoby podchodzące do egzaminów, anawet instruktorów nauki jazdy.

 

Zatrzymali się po strzałach

W centrum Karpacza omal nie staranowali grupy pieszych. Nie zareagowali nasygnały do zatrzymania i zaczęli uciekać przed policjantami. Zatrzymały ichdopiero strzały oddane w kierunku samochodu. Okazało się, że obajmężczyźni, zarówno kierowca, jak i pasażer byli pijani.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pijani kierowcy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017