Wyszukiwałeś:

pijani X

kierowcy X

. Znaleziono 205 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pijani kierowcy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 205 wszystkich):

Nie tylko pijani kierowcy będą karani?

Już niedługo okazać się może, że za jazdę pod wpływem alkoholuodpowiadać będzie nie tylko kierowca, lecz także pasażerowie. Kontrowersyjnaw swoich pomysłach Liga Polskich Rodzin zamierza bowiem wprowadzić radykalnezmiany w kodeksie karnym.

 

Pijani kierowcy znów straszą

Wczoraj policjanci w całej Polsce zatrzymali kilku kolejnych kierowców,którzy zdecydowali się wsiąść za "kółko" podwpływem alkoholu. Wśród nich znalazł się także kierowca 25-tonowejciężarówki, który podróżował po autostradzie majać wekrwi ponad 2 promile alkoholu.

 

Pijani kierowcy nie stracą aut

Sądy i prokuratura straciły poważny oręż w walce z pijanymi kierowcami.Sąd Najwyższy orzekł właśnie, iż odbieranie samochodów za jazdępod wpływem alkoholu jest niezgodne z obowiązującym obecnie w Polsce prawem.

 

OC i AC nie pomogą pijanemu kierowcy

Przed nami długi weekend, a więc okazja do wyjazdów za miasto ispotkań przy grillu. Niestety, wielu kierowców po spożyciu alkoholuwsiada wówczas za kierownicę samochodu nie bacząc na konsekwencje. A zajazdę po pijanemu często trzeba później słono zapłacić. I niepomogą wówczas żadne ubezpieczenia OC czy AC.

 

RPO za konfiskatą aut pijanym kierowcom

Ostatnia decyzja Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie wniesionej kasacji doSądu Najwyższego od wyroku sądu rejonowego, który orzekł konfiskatęsamochodu nietrzeźwego kierowcy, wywołała wiele kontrowersji. Pojawiły sięnawet głosy, że RPO jest przeciwny surowej walce z plagą pijaństwa napolskich drogach.

 

Rząd szykuje się na wojnę z pijanymi kierowcami

Podczas dzisiejszego spotkania w Kancelarii Premiera omówiony zostałpakiet rozwiązań na rzecz walki z pijanymi kierowcami. Szczegóły majązostać przedstawione już w przyszłym tygodniu.

 

Pomysły rządu na walkę z nietrzeźwymi kierowcami

Wyższe kary finansowe, odbieranie prawa jazdy na dłuższy okres, publikacjadanych pijanych kierowców, a także alkomaty w każdym samochodzie. Otonajważniejsze propozycje rekomendowane przez polski rząd, które majądoprowadzić do zmniejszenia liczby pijanych kierowców siadających zakierownicą samochodów.

 

Wojna z pijanymi kierowcami przynosi efekty

Większa liczba kontroli drogowych, w czasie których kierowcypoddawani badaniu na obecność alkoholu w organizmie, powoli zaczyna przynosićefekty w postaci zmniejszającej się liczby zdarzeń z udziałem nietrzeźwychkierujących.

 

Alkolockiem w pijanych kierowców

Pijani kierowcy to wciąż plaga naszych dróg, nawet pomimo stopniowejpoprawy w tym temacie. Stąd co i rusz pojawiają się różnego rodzajupropozycje, jak z tą plagą walczyć. Ministerstwo Sprawiedliwości właśnieprzygotowało kolejną porcję regulacji, w tym m.in. wydłużenie okresu bezprawa jazdy, wyższe kary pieniężne i konieczność instalowania blokadyalkoholowej dla osób skazanych w przeszłości za jazdę po pijaku.

 

Meksykański sposób na pijanych kierowców

Studenci z meksykańskiego uniwerstetu opracowali tani i prosty w montażu system, powstrzymujący pijane osoby od jazdy samochodem. Chcą w ten sposób poprawić poziom bezpieczeństwa na krajowych drogach, pełnych kierowców jadących na "podwójnym gazie".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pijani kierowcy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017