Wyszukiwałeś:

pilot X

rajdowy X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pilot rajdowy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Rajd Polski jeszcze ciekawszy

Do startu najważniejszej imprezy rajdowej w naszym kraju w tym roku, 65. RajduPolski pozostały niecałe dwa tygodnie. Choć dopiero w przyszłym roku natrasach wokół Mikołajek zobaczymy najlepszych kierowców światato mimo to aktualna edycja rajdu również powinna dostarczyć wieluemocji. Między innymi za sprawą zmienionych przepisów.

 

Skoda Fabia S2000 wystartuje już w sierpniu

Wielkimi krokami zbliża się debiut Skody Fabia w klasie Super 2000. Pod koniecetapu testów koncern z Czech po raz pierwszy zaprezentował sportowąwersję tego modelu. Ostatnio można było się z nią zapoznać podczas RajduBohemia w Mladá Boleslav, natomiast na odcinkach specjalnych autozadebiutuje już w sierpniu.

 

RSMP: "Kajto" przesiada się do Subaru

Krążące od kilku tygodni informacje wreszcie znalazły potwierdzenie podpostacią oficjalnych podpisów. Nowym kierowcą zespołu Subaru ImportPolska w Rajdowych Mistrzostwach Polski będzie Kajetan Kajetanowicz.

 

WRC: Oesy Rajdu Polski zatwierdzone

Trwają intensywne przygotowania do Orlen Platinum 66 Rajdu Polski. Trasa rajduzostała już zatwierdzona przez FIA kilka miesięcy wcześniej, ale jejsprawdzenia - głównie pod względem bezpieczeństwa - dokonał ostatnioBruno Berglund.

 

Rajdowy Abarth 500

Z okazji 51. Rajdu San Remo firma Abarth zaprezentowała swój ostatniskarb: mowa o Abarth 500 R3T, który w roku 2010 zainauguruje pucharpromującym go w świecie rajdowym.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc zadowolony z testów

Pomyślnie zakończyły się testy nowego Nissana Navara, którymKrzysztof Hołowczyc i Jean-Marc Fortin wystartują w Rajdzie Dakar 2010.Belgijska firma Overdrive Racing po raz kolejny zadbała o profesjonalneprzygotowanie maszyny. Po testach w RPA i w Belgii Hołowczyc jest zachwyconyswoim nowym autem i zapowiada walkę nawet o podium. Tymczasem cały sprzętOverdrive już płynie do Buenos Aires.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pilot rajdowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017