Wyszukiwałeś:

pirat X

drogowy X

. Znaleziono 139 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pirat drogowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 139 wszystkich):

Czerwone światło dla piratów drogowych

Wczoraj ruszyła kolejna edycja kampanii prewencyjnej 'STOP wariatom drogowym',której zadaniem jest przebudzenie świadomości kierowców o tym,iż każdy uczestnik drogi skłonny jest do nieodpowiedzialnych iniebezpiecznych zachowań.

 

Wybuchowy pirat drogowy

Do niecodziennego wydarzenia doszło na jednej z ulic w Wielkiej Brytanii.Zdesperowany kierowca, chcąc uniknąć kary za wykroczenie, którezarejestrował fotoradar postanowił... wysadzić go w powietrze.

 

260-konne radiowozy na drogach Warmii i Mazur

Uwaga kierowcy. Jeszcze w tym roku na drogach województwawarmińsko-mazurskiego pojawi się 12 kolejnych nieoznakowanych i mocnychradiowozów, które dzięki wyposażeniu w videorejestratory mająbyć skuteczną bronią do walki z piratami drogowymi.

 

Tych aut piraci boją się najbardziej

Choć z pozoru to zwykłe samochody, jest coś co je wyróżnia – tokamery zamontowane z przodu i z tyłu przy szybie, a także ponadprzeciętna mocsilników. Mowa oczywiście o policyjnych wideorejestratorach,które od wielu lat są skutecznym narzędziem w walce z piratamidrogowymi.

 

Koniec bezkarności dla piratów drogowych w UE

Dziś wykroczenie drogowe w innym kraju unijnymi może nam ujść płazem, o ilenie zostaniemy złapani na miejscu. Jednak już wkrótce może się todiametralnie zmienić. Unijni ministrowie transportu przyjęli bowiem projektnowej dyrektywy, która określa zasady karania kierowców,którzy popełnili wykroczenie w innym państwie członkowskim UniiEuropejskiej.

 

Piraci drogowi, zostańcie w domach!

By w pierwszy wakacyjny weekend tj. 24-26 czerwca nikt nie zginął w wypadkach,wszyscy użytkownicy dróg muszą zachowywać się racjonalnie. Dlatego dotych, którzy nie zamierzają dostosować się do zasad bezpieczeństwa,wystosowany został apel "Zostańcie w domach!".

 

Punktami karnymi w kierowców

Zwiększone jakiś czas temu kwoty mandatów, a teraz zaostrzone przepisydotyczące punktów karnych dla kierowców, którzy łamiąprzepisy ruchu drogowego. Taką drogę obrał resort spraw wewnętrznych w walcez piratami drogowymi. Między innymi punkty karne będą przyznawane za rozmowęprzez komórkę podczas prowadzenia samochodu, więcej otrzymamy ichtakże za jazdę bez pasów bezpieczeństwa oraz za nieprawidłoweprzewożenie małych dzieci.

 

Piratom drogowym chcą zabierać prawko natychmiast

Resort spraw wewnętrznych pracuje nad rozwiązaniami, zgodnie z którymiznaczne przekroczenie prędkości będzie skutkować natychmiastowym zabraniemprawa jazdy. Cofnięcie uprawnień do prowadzenia auta będzie grozićrównież za przewóz nadmiernej liczby osób.

 

Surowsze kary dla pijanych kierowców i piratów drogowych

Na wczorajszym posiedzeniu rządu przyjęto szereg rozwiązań, któremają zwiększyć poziom bezpieczeństwa na naszych drogach. Surowiej będąkarani m.in. ci kierowcy, którzy zasiadają za kierownicą w stanienietrzeźwym oraz poruszają się z nadmierną prędkością.

 

W każdym województwie będzie zespół do walki z piratami drogowymi

Komendant Główny Policji, gen. insp. Marek Działoszyński,zapowiedział powołanie w każdej komendzie wojewódzkiej zespołu dowalki z piractwem drogowym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pirat drogowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017