Wyszukiwałeś:

plany

. Znaleziono 2859 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: plany

Spróbuj też wyszukać: s17

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2859 wszystkich):

Wątek na forum: Rekordowe są plany

Drogowcy! Chłopaki! Jak wykonacie plan na 2007, zostaniecie mistrzami świata, czyli pójdziecie śladami naszych piłkarzy ręcznych ;-)) ~kris

 

Wątek na forum: Plany dolnośląskiego odcinka S3

plany, plany i jeszcze raz plany! Planistow to mamy chyba w scislej swiatowj czolowce! ~cdi

 

Wątek na forum: GDDKiA: A2 Stryków – Konotopa zgodnie z planem

Zgodnie z planem???? Zgodnie z planem to ten odcinek powinien być już dawno otwarty... ~Remek

 

Wątek na forum: GDDKiA: Przygotowania do A2 Stryków - Konotopa zgodne z planem

tez cos, procedura przedprzetargowa zgodnie z planem - zobaczymy jak bedzie dalej z budowa i czy zdazą na euro. Po co teraz takie halo? ~baba

 

Przymiarki do planu

Dokończenie budowy autostrady A2 od Konina do Dąbia, modernizacja drogi nr 11Poznań-Kórnik do parametrów drogi ekspresowej i budowa obwodnic: Konina iNowych Skalmierzyc na drodze nr 25 oraz Borka na drodze nr 12 to najważniejszezamierzenia oddziału poznańskiego GDDKiA na rok 2006. Oprócz tego w planiejest odnowa 80-90 km nawierzchni sieci dróg krajowych w Wielkopolsce.

 

Plan Renault do roku 2009

Do 2009 roku Renault planuje zwiększyć swoją sprzedaż o 800.000 aut wstosunku do wyniku z roku ubiegłego. To jedno z głównych założeńogłoszonego właśnie programu "Plan Renault do roku 2009".

 

Chrysler LLC przedstawia plan restrukturyzacji

W ubiegłym tygodniu koncern Chrysler LLC złożył w amerykańskimMinisterstwie Skarbu plan dochodzenia do pełnej rentowności operacyjnejobejmujący m.in. rozwój gamy modelowej, dokończenie restrukturyzacjiczy też uzyskanie koncesji w sferze kosztowej.

 

Kupujemy auta zgodnie z planem

W ubiegłym roku 9% Polaków planowało zakup samochodu dla siebie lubswojego gospodarstwa domowego. W rzeczywistości samochód osobowy w tymokresie kupił co dziesiąty z nas. W zdecydowanej większości (89%) Polacywybrali auta używane, choć niewielka grupa badanych, odmiennie w stosunku dowcześniejszych planów, dokonała zakupu auta fabrycznie nowego.

 

Plan dla przyszłości Opla

Utrzymanie pracy na trzy zmiany do końca 2014 roku, gwarancja zdolnościprodukcyjnych na poziomie 208 tys. aut rocznie i  wyłączność nawytwarzanie  Astry IV w wersjach 3HB i 4NB. To jedne z najważniejszych dlapracowników gliwickiej fabryki Opla zapisów  „Planu dlaPrzyszłości” uzgodnionego pomiędzy zarządem GM a reprezentacjąpracowników koncernu.

 

Następca Punto z Polski? Nowe plany koncernu Fiat Chrysler

Fiat, wraz z pozostałymi markami wchodzącymi w skład włosko-amerykańskiegojuż teraz koncernu, przedstawił we wtorek plany rozwoju na najbliższe pięć.Najważniejsze z punktu widzenia Europejczyka marki Fiat oraz Alfa Romeo będąmieć sporo ciekawych nowości. Z punktu widzenia naszego rynku najważniejszajest informacja o przeniesieniu produkcji następcy Punto do fabryki w Tychach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017