Wyszukiwałeś:

plany

. Znaleziono 425 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: plany

Spróbuj też wyszukać: s17

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 425 wszystkich):

Plany Toyoty w Polsce

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej z okazji otwarcia fabryki silnikówdiesla w Jelczu-Laskowicach wysłannik mojeauto.pl zapytał Wiceprezesa ToyotaMotor Corporation, Pana Tokuichi Uranishi o dalsze plany inwestycyjne w Polsce.

 

Dobry start Saaba 9-5 BioPower

Tegoroczna sprzedaż ekologicznego modelu Saab 9-5 BioPower przekroczyłazakładane plany na przyszły rok. Do końca grudnia zakładana liczbazamówień na ten model ma wynieść 5.500 egzemplarzy.

 

Plany Audi

Niemiecka marka Audi, wchodząca obecnie w skład grupy VW, zastanawia się nadnowymi modelami, które miałyby w ciągu kilku lat wypełnić luki w gamiemodelowej niemieckiego producenta.

 

Dobre perspektywy Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach dokonała podsumowania wyników za 2005 r orazprzedstawiła plany na lata następne. Bazując na osiągniętych wynikach firmazamierza w najbliższej przyszłości intensywnie się rozwijać.

 

Motoryzacyjne plany internautów

Co trzecia osoba 'surfująca' w Internecie planuje w ciągu najbliższego rokuzakupić samochód - wynika z raportu 'Plany internautów, a rynek samochodównowych i używanych' przygotowanego przez firmę Gemius.

 

PSA zmienia plany

Francuski producent samochodów, grupa PSA Peugeot Citroen odwołał planybudowy kolejnego zakładu produkcyjnego, który miał być postawiony wsłowackiej Trnavie. Szacowane koszty inwestycji miały wynieść ponad 13milionów koron.

 

Lamborghini na cztery koła

Przez długi czas producent drogich i piekielnie szybkich samochodów markiLamborghini zapowiadał poszerzenie palety modeli dostępnych w sprzedaży.Początkowo do stawki dołączyć miało czteroosobowe coupe Espada z silnikiemmontowanym z przodu. Plany się jednak zmieniły.

 

Hybrydowe plany GM

Kilka dni temu podczas konferencji prasowej koncern General Motors ogłosiłplany produkcji pojazdu hybrydowego. Będzie to Saturn Vue Green Line,który zostanie wyposażony w zmodyfikowany układ dwusystemowy. Pozwalaon zwiększyć oszczędność paliwa w porównaniu z obecnymi samochodamiklasy SUV.

 

Audi ujawnia plany

Audi ujawniło swoje plany modelowe na najbliższe lata. Jeżeli wszystkopójdzie dobrze, w najbliższym czasie będziemy mogli zobaczyć nadrogach kilka ważnych nowości spod znaku czterech pierścieni. Pojawić sięmają takie auta jak: A5 Sportback, Q5 Hybrid, RS5 oraz nową odsłonę A8.

 

Plany Spykera wobec Saaba

Choć wciąż jeszcze pojawiają się głosy, iż Spyker może mieć kłopoty zezgromadzeniem niezbędnych środków na przejęcie i dalszy rozwójszwedzkiej marki, to ogłosił już plany co do najbliższej przyszłości inowych modeli marki Saab.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017