Wyszukiwałeś:

plastiki

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: plastiki

Spróbuj też wyszukać: plastiki do tigry vw sharan 2002 plastyki i obudowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Chrysler Sebring: Amerykańska wolność

Wsiadając do Chryslera Sebringa kierowca czuje się jak bohater amerykańskiegofilmu drogi. Co powoduje takie odczucie? Rasowa, amerykańska stylistyka -niska, agresywna sylwetka samochodu o długości blisko 6 metrów iszerokości 1,8 m.

 

Ford Fusion: Terenowiec do jazdy miejskiej

Łącząc cechy hatchbacka, minivana i auta terenowego Ford Fusion stworzyłnową klasę na rynku małych samochodów – Urban Activity Vehicle(UAV). Według założenia producenta, auto to powinno podobać sięgłównie młodym, aktywnym, mieszkającym w mieście rodzinom.

 

Lexus RX 300: Nie na bezdroża

Widok odświeżonej w ubiegłym roku japońskiej wersji Lexusa RX300 nasuwapytanie, czy będzie można w przyszłości zmienić design tego modelu najeszcze ładniejszy?

 

Iveco Daily: Diabelska pokusa?

Mówią o nim, że jest diabłem w stalowej ramie. Jego czarci sprytpozwala mu się zmieniać, w zależności od potrzeb nabywcy. Raz jestmikrobusem, innym razem chłodnią, czasami kontenerem albo skrzynią zplandeką.

 

Mitsubishi Lancer: Niepozorny Japończyk

Trochę niepozorny na pierwszy rzut oka Mitsubishi Lancer, dopiero poprzejechaniu pierwszych paru kilometrów zaczyna wzbudzać szacunek. Jazdytestowe tym autem okazały się w rzeczywistości prawdziwą frajdą.

 

Toyota Aygo: Kolorowy maluch

Najmniejszy z modeli Toyoty jest drugim z "trojaczków" zKolina, jaki zadebiutował na naszym rynku. Na ulicach polskich miast możnaspotkać już pierwsze egzemplarze Toyoty Aygo z fantazyjnie kolorowyminadwoziami.

 

Toyota Corolla: Synonim niezawodności

Nie ma chyba osoby, która znając się nawet pobieżnie na motoryzacjinie będzie znała modelu Toyota Corolla. Pomimo tego, że jak dotąd to autonie wyróżniało się niczym szczególnym, to przez ponad 40 latsprzedało się w liczbie przekraczającej 30 mln egzemplarzy. W czym zatemtkwił sukces japońskiego kompakta? W tym roku pojawiła się już dziesiątageneracja tego auta, której kluczem do sukcesu ma być jeszcze większaniezawodność.

 

Nissan 350Z Roadster: Muscle Car z Dalekiego Wschodu

Tym razem, w naszych testach prezentujemy auto, które z racji swoichosiągów oraz czego nie da się ukryć, koloru nadwozia, określiliśmymianem "elektryzującej pomarańczy". Model zbierający laury wzawodach driftu i słynący niestety... ze zmęczonych wiekiem panówpodbijających sobie notowania u nastolatek. Zapraszamy na przejażdżkęNissanem 350Z Roadster.

 

Seat Altea XL 1,9 TDI: Udany kompromis

Szybkie, ekonomiczne, przestronne, tanie, a do tego jeszcze ładne - takimicechami chciałby się charakteryzować chyba każdy model. Tylko pytanie, czytakie połączenie jest w ogóle realne? Seat Altea XL z 1,9-litrowymsilnikiem ma do tego z pewnością pewne predyspozycje.

 

Skoda Octavia Scout: (Nie)Dzielny harcerz

Życie w korporacyjnej, miejskiej dżungli to czasami nieustanny survival.Przekłada się to na sposób korzystania z wolnego czasu. Zamiastspędzać go na rodzinnym pikniku wszyscy chcą być teraz aktywni, ambitni,zdobywać nowe szczyty i przecierać nieodkryte szlaki. Skoda wpasowuje się wten nowy trend na rynku, chcąc zdobyć kawałek tortu, który był do tejpory zarezerwowany dla marek premium. Octavia Scout ma być narzędziem,które w tygodniu pracuje u nas na pełen etat, a w weekendy ma ciężkiei aktywne nadgodziny.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017