Wyszukiwałeś:

platforma X

SPA X

Volvo X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: platforma SPA Volvo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Modernizacja marki Volvo

W najbliższych latach szwedzka marka przeprowadzi kilka modyfikacji w swoichproduktach. Volvo planuje modernizacje w dziedzinie struktury pojazdu,silników, skrzyni oraz układu odzyskiwania energii kinetycznej.

 

Wątek na forum: Plany Volvo na najbliższe lata:

C30 - W najbliższym czasie spodziewana jest kuracja odmładzająca z modyfikacją oferty silnikowej. C70 - Już wkrótce spodziewany jest mocny facelifting tego ciekawego kabrioletu z twardym dachem. S60 - W 2013 roku auto zostanie lekko odświeżone, zaś w ciągu kilku najbliższych lat możemy się spodzi...

 

Volvo odsłania rąbek tajemnicy

Szwedzka marka obecnie skupia swoją uwagę na nowym modelu V40. Volvo starasię robić jak najwięcej szumu wokół swojej nowości. W tym całym zgiełku Szwedzi zdradzili jednak swoje plany na najbliższe trzy lata, dotyczące innych aut z gamy modelowej.

 

Volvo nie chce luksusowej limuzyny

Szef marki Volvo, Hakan Samuelsson, potwierdził wcześniejsze pogłoski, żeszwedzka marka nie zamierza tworzyć limuzyny, która byłaby konkurentemdla Mercedesa klasy S, BMW serii 7 oraz Audi A8.

 

Volvo wykryje krawędzie jezdni i barierki

Do samochodów trafiają coraz nowocześniejsze rozwiązania, któremają dbać o bezpieczeństwo podróżujących. Mają chronić przeduderzeniem w inne auto, ale także w pieszego czy zwierzęta. Volvo niedługowprowadzi system, dzięki któremu nie najedziemy już na krawężnikioraz barierki postawione przy drogach, a tym samym nie zjedziemy z drogi.

 

Volvo XC Coupe najlepszym modelem studyjnym na NAIAS

Trzeba przyznać, że Amerykanie mają gust, bo faktycznie XC Coupe prezentujesię bardzo dobrze i oby jak najwięcej z tego modelu przeszło do produkcyjnej wersji Volvo XC90.

 

Znamy silniki, które trafią do nowego Volvo XC90

Najnowsze Volvo XC90 zostanie zaprezentowane na targach w Paryżu. Szwedzki SUVzostanie zbudowany na nowej platformie SPA. Dziś dowiedzieliśmy się, jakiesilniki trafią pod maskę nowej generacji XC90.

 

Volvo XC90 pierwszym autem zbudowanym na nowej platformie

W Sztokholmie, za dwa tygodnie świat zobaczy najnowszy model z logo Volovo.XC90 będzie pierwszym samochodem szwedzkiej marki zbudowanym na platformieScalable Product Architecture (SPA). Jak wynikają z tego korzyści?

 

Volvo XC90: Wow!

Nie tylko w Polsce, ale i w Europie segment premium definiują trzy markiniemieckie. Pozostali producenci starają się wgryzać w ten rynek. A z tymbywa różnie. Panowie z Ingolstadt, Monachium i ze Stuttgartu sprawawygląda tak, że pojawił się przeciwnik, który nie tylko nawiąże zwami równą walkę, Volvo XC90 może pożreć wasze SUVy. 

 

Volvo S90 - znamy ceny!

Volvo S90 jest kolejnym po XC90 rewolucyjnym modelem ze Szwecji. Auto zbudowanona nowej platformie SPA, która została opracowana pod czterocylindrowejednostki turbo. Volvo przedstawiło ceny i gamę modelu w Polsce. Zobacz iletrzeba przygotować na zakup nowego S90.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "platforma SPA Volvo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017