Wyszukiwałeś:

plug X

in X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: plug in

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Dostawcze Mercedesy – ekonomia na zielono

Dział samochodów dostawczych Mercedes-Benz koncernu Daimler AG(Mercedes-Benz Vans) podjął wyzwanie polegające na połączeniuwalorów ekologicznych z oszczędnością eksploatacji. W swojej ofercieMercedes-Benz Vans ma teraz nowe modele - Sprinter ECO Start, Sprinter NGT iSprintera hybrydowego, które wkroczyły w fazę klientowskichtestów.

 

Frankfurckie premiery Toyoty

Hybrydowy Auris, Prius w wersji Plug-in, nowy Land Cruiser oraz dwie specjalnewersje modelu iQ to najważniejsze nowości, jakie będzie można zobaczyć nastoisku Toyoty podczas zbliżającej się wystawy we Frankfurcie.

 

Toyota Prius w wersji plug-in

Lider w segmencie aut z napędem hybrydowym wchodzi na nowe terytorium. Nawystawie we Frankfurcie zostanie zaprezentowana koncepcyjna jeszcze Toyota Priusw wersji plug-in.

 

Gwiazda świecąca na zielono

Wystawa we Frankfurcie dla Mercedesa była także okazją do zademonstrowania,jak ekologiczne już w niedalekiej przyszłości mogą być największe limuzynyz gwiazdą na masce.

 

Amerykański rząd dołoży się do hybryd

Firma Fisker, znana głównie z produkcji sportowych samochodów, maszansę stać się wkrótce ważnym graczem w segmencie pojazdówhybrydowych. A to za sprawą otrzymanej właśnie pożyczki od amerykańskiegorządu na badania i rozwój technologii hybrydowej.

 

Mitsubishi stawia też na hybrydę

Do tej pory Mitsubishi stawiało w swoich badaniach przede wszystkim na napędelektryczny, czego najlepszym przykładem jest pierwszy seryjnie produkowanysamochód elektryczny iMIEV. Na wystawie w Tokio japoński koncernzaprezentuje jednak koncepcyjny model o napędzie hybrydowym plug in.

 

Swift z gniazdka

Jedną z największych nowości tokijskiego salonu samochodu na stoisku Suzukibędzie wersja modelu Swift Plug-in Hybrid, małego samochodu elektrycznego zmożliwością zasilania z gniazdka.

 

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przedstawiliśmy nowości samochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy zestawienie samochodów przyjaznych środowisku, którew ciągu najbliższych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

Hyundai też będzie mieć hybrydę

Na rynku amerykańskim już nie tylko producenci z Japonii oraz Europypoczynają sobie śmiało. Do walki o ten rynek dołączył też Hyundai,który na wystawie w Detroit pokazał m.in. koncepcyjny model o napędziehybrydowym.

 

Eko-Kia znaczy 'Ray'

Jedną z nowości prezentowanych przez Kia Motors na salonie samochodowym wChicago będzie koncepcyjna Kia ‘Ray'. Auto posiada napęd hybrydowym typuplug-in i ma wyznaczać ekologiczne trendy koreańskiej marki w przyszłości.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "plug in".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017