Wyszukiwałeś:

plyn X

hamulcowy X

. Znaleziono 92 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: plyn hamulcowy

Spróbuj też wyszukać: plyn hamulcowymaster plyn hamulcowy w roomster skoda plyn hamulcowy mercedes 190

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 92 wszystkich):

Wątek na forum: plyn hamulcowy

witam moze ktos sie orientuje jaki jest plyn hamulcowy do grand voyager 2.5td 1999r? ~andlut

 

Nie wiemy, jak często zmieniać płyn hamulcowy

Z przeprowadzonej przez Akademię Bezpieczeństwa Samochodowego ankiety, wynika,że tylko ok. 60% kierowców wie, jak często należy powinno sięwymieniać płyn hamulcowy w samochodzie.

 

Płyn, z którym nie ma żartów

Zwykle jest tak, że im dłużej nasz samochód jeździ bezawaryjnie, tymczęściej zapominamy/zwlekamy z wymianą niektórych częścieksploatacyjnych. Płyn hamulcowy starzeje się niezauważalnie, a jegozaniedbanie może zakończyć się tragicznie.

 

Zbiorniczek płynu hamulcowego

Zbiorniczek płynu hamulcowego, gromadzący ten płyn, w samochodach najczęściej zamontowany jest bezpośrednio do pompy hydraulicznej.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Uważaj na hamulce!

Dobrze funkcjonujący układ hamulcowy to jedna z najważniejszych dlabezpieczeństwa mechanicznych części auta. Eksperci Euromastera przedstawiają10 oznak, które powinny kierowcy podpowiadać, że hamulce w jego auciemogą być niesprawne.

 

Aby w porę się zatrzymać

Hamulce to jeden z najważniejszych elementów w naszym samochodzie. Odich sprawności zależy między innymi bezpieczeństwo nasze oraz innychuczestników ruchu drogowego. A ponieważ podzespoły układu hamulcowegomają to do siebie, że zużywają się podczas użytkowania auta, niezwykleważne jest, by pamiętać o właściwej jego eksploatacji.

 

Klocki, tarcze - ważny układ hamulcowy

Choć najnowsze samochody dysponują coraz bardziej nowoczesnymi technologiami,mającymi zapewnić nam bezpieczeństwo podczas jazdy, bez sprawnego układuhamulcowego na nic by się one zdały. A nie byłoby sprawnych hamulcówbez ich podstawowych elementów - klocków oraz tarcz hamulcowych.

 

Namieszałeś? Zobacz, czy będzie problem

W każdym samochodzie jest co najmniej kilka układów, którychdziałanie opiera się na wykorzystaniu specjalistycznej cieczy. Każdy z nichma swoje określone parametry i działanie. Jednak na rynku znajduje się wielerodzajów płynów eksploatacyjnych i czasami możemy przezprzypadek je wymieszać. Na co trzeba uważać?

 

Cruze i Orlando z problemami hamulcowymi

Ponad 2,5 tys. właścicieli łącznie dwóch modeli marki Chevrolet -Cruze i Orlando - otrzyma zaproszenie do stawienia się w autoryzowanychserwisach na terenie całego kraju. Powodem możliwe problemy z układemhamulcowym.

 

Wątek na forum: Wymiana płynu hamulcowego

Mam takie pytanie. Co ile wymieniacie płyn hamulcowy? Opłaca się kupić płyn i samemu czy lepiej u mechanika? Pytam bo kupiłem niedawno auto i były właściciel twierdzi, że niby powinienem już wymieniać, bo on osttani raz robił to prawie 3 lata temu. ~Hyundai

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "plyn hamulcowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017