Wyszukiwałeś:

podatek X

ekologiczny X

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: podatek ekologiczny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 98 wszystkich):

Wątek na forum: Nie będzie podatku ekologicznego - na razie

A niemieckie samorządy wprowadziły podatek ekologiczny. Naklejeczki na szybę żeby wjechać do niektórych miast :) . Z tym że beztarminowe (na razie dla Euro4) a inne będą miały zakaz wjazdu już za 2 lata. A może by tak u nas? Dla obecnie zarejestrowanych samochodów dać nalepki na 5 lat, a potem b...

 

Podatek ekologiczny wciąż potrzebny

Konfederacja Pracodawców Polskich (KPP), po przyjęciu przez RadęMinistrów projektu ustawy o zwrocie części akcyzy od sprowadzonych autużywanych, ponownie wraca do pomysłu wprowadzenia tzw. podatku ekologicznego.

 

"Tak" dla ekopodatku i dopłat do nowych aut

Za zastąpieniem obecnej akcyzy podatkiem ekologicznym, liczonym na podstawiewartości i czynników ekologicznych, opowiada się KonfederacjaPracodawców Polskich.

 

Podatek ekologiczny - będzie, nie będzie?

Choć w mediach pojawiło się już szereg spekulacji na temat podatkuekologicznego, który miałby zastąpić obowiązującą dziś akcyzę, towciąż nie ma jeszcze ostatecznej decyzji w tej kwestii.

 

Nie będzie podatku ekologicznego - na razie

Brak poparcia większości sejmowych komisji, możliwość pogorszenia sytuacjibudżetowej i wreszcie mało przychylny odbiór społeczny - togłówne powody, dla których wstrzymane zostały prace legislacyjnenad tzw. podatkiem ekologicznym.

 

Z premierem Pawlakiem o problemach polskiej motoryzacji

Kwestie związane z pełnym odliczeniem VAT, zastąpienie akcyzy przez podatekekologiczny oraz leasing konsumencki to najczęściej pojawiające się problemybranży motoryzacyjnej, które również pojawiły się przy okazjispotkania premiera Pawlaka z przedstawicielami branży motoryzacyjnej w naszymkraju.

 

Czy podatek ekologiczny jednak będzie?

Kwestia podatku ekologicznego, czy jak on miałby się nazywać, którypobierany byłby corocznie od każdego kierowcy, była już poruszana w naszymkraju kilkukrotnie. Jak na razie jeszcze, ku zadowoleniu chyba większościwłaścicieli samochodów, z mizernym skutkiem. Dziś pomysł ten jednakponownie powraca. Przynajmniej w dyskusjach. Czy musimy zatem przygotować sięjuż na wprowadzenie podatku ekologiczego?

 

Dlaczego nie powinno być podatku ekologicznego?

Za każdym razem, gdy pojawia się informacja o planach wprowadzenia przez naszrząd podatku ekologicznego, wybucha wielka dyskusja na ten temat. To dobrze, botego typu podatek, który będzie obowiązywał wszystkich właścicieliaut w naszym kraju, nie może być bublem. Dziś prezentujemy głos przeciwkowprowadzeniu tego obciążenia.

 

Przedsiębiorcy za podatkiem ekologicznym

Podatek ekologiczny podzielił skutecznie polski sektor motoryzacyjny.Przeciwnicy jego wprowadzenia co rusz wygłaszają swoje racje, to samo czyniązresztą jego zwolennicy. Z całą pewnością nasz rząd czeka bardzo trudnadecyzja w tej sprawie.

 

Kolejny głos za podatkiem ekologicznym

Podatek ekologiczny byłby lepszy od akcyzy - tak uważają eksperci zrzeszeni worganizacji Pracodawcy RP. Za główny powód podają nagminnełamanie przepisów, których efektem jest zaniżona wartośćpłaconej akcyzy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "podatek ekologiczny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017