Wyszukiwałeś:

podatek X

ekologiczny X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: podatek ekologiczny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Sprowadzamy mniej samochodów

Liczba sprowadzanych samochodów używanych z krajów Unii Europejskiej wpierwszych czterech miesiącach tego roku jest dużo mniejsza niż w rokuubiegłym. Spadek, który odnotowano wynosi ponad 80 tysięcy egzemplarzy.

 

Podatek ekologiczny wciąż potrzebny

Konfederacja Pracodawców Polskich (KPP), po przyjęciu przez RadęMinistrów projektu ustawy o zwrocie części akcyzy od sprowadzonych autużywanych, ponownie wraca do pomysłu wprowadzenia tzw. podatku ekologicznego.

 

Czy będą dopłaty do nowych aut?

Spora grupa państw europejskich już stara się przeciwdziałać kryzysowi,wprowadzając różnego rodzaju zachęty do kupna nowych aut. U nas, jakna razie, przede wszystkim rozmawia się nad różnymi rozwiązaniami, akonkretów ciągle brak. Jest jednak światełko w tunelu i być może nawiosnę pakiet ustaw antykryzysowych wejdzie już w życie.

 

"Tak" dla ekopodatku i dopłat do nowych aut

Za zastąpieniem obecnej akcyzy podatkiem ekologicznym, liczonym na podstawiewartości i czynników ekologicznych, opowiada się KonfederacjaPracodawców Polskich.

 

Podatek ekologiczny - będzie, nie będzie?

Choć w mediach pojawiło się już szereg spekulacji na temat podatkuekologicznego, który miałby zastąpić obowiązującą dziś akcyzę, towciąż nie ma jeszcze ostatecznej decyzji w tej kwestii.

 

Kolejna propozycja pomocy dla branży

Business Centre Club jest kolejną instytucją, która przygotowałapropozycję pakietu działań, jakie miałyby przeciwdziałać kryzysowi wbranży motoryzacyjnej.

 

Nie będzie podatku ekologicznego - na razie

Brak poparcia większości sejmowych komisji, możliwość pogorszenia sytuacjibudżetowej i wreszcie mało przychylny odbiór społeczny - togłówne powody, dla których wstrzymane zostały prace legislacyjnenad tzw. podatkiem ekologicznym.

 

Oblicz ile zapłacisz za spaliny

Ustawodawstwo Unii Europejskiej dotyczące ochrony środowiska naturalnegozmierza - w stosunku do firm zajmujących się transportem drogowym – dowprowadzenia i zindywidualizowania odpłatności za korzystanie ze środowiska.Dzięki prostemu narzędziu jakim jest kalkulator spalin już dziś możnawyliczyć ile w przyszłości zapłacimy podatku za każdąciężarówkę.

 

UE każe produkować samochody dostawcze spalające mało paliwa

Komisja Europejska chce by do 2016 r. koncerny samochodowe w UE o 10 proc.ograniczyły zużycie paliwa przez nowe samochody dostawcze. Firmom,które nie dostosują się do nowych wymogów, grożą duże karyfinansowe podała Gazeta Wyborcza.

 

Z premierem Pawlakiem o problemach polskiej motoryzacji

Kwestie związane z pełnym odliczeniem VAT, zastąpienie akcyzy przez podatekekologiczny oraz leasing konsumencki to najczęściej pojawiające się problemybranży motoryzacyjnej, które również pojawiły się przy okazjispotkania premiera Pawlaka z przedstawicielami branży motoryzacyjnej w naszymkraju.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "podatek ekologiczny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017