Wyszukiwałeś:

podkarpackie

. Znaleziono 581 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: podkarpackie

Spróbuj też wyszukać: s19 podkarpacie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 581 wszystkich):

Podkarpacie liczy na pieniądze z UE

Ponad miliard złotych mogą pochłonąć w nadchodzącym roku podkarpackieinwestycje w tym głównie przygotowania do budowy autostrady A4, drogiszybkiego ruchu S19 oraz lotniska w Jasionce. Województwo podkarpackie możejednak liczyć tylko na finansowanie ze środków unijnych, ponieważ budżetpaństwa zarezerwował na nie zaledwie 20 mln zł.

 

Rozmawiali o podkarpackich drogach

Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Zbigniew Rapciak wziąłudział w konferencji, której tematem były inwestycje drogowe wwojewództwie podkarpackim, prowadzone przez Generalna DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad.

 

Czy powstaną skrzyżowania z drogami których nie ma?

W związku z planowaną budową podkarpackich odcinków autostrady A4 idrogi ekspresowej S19, powstaną także węzły łączące te trasy zistniejącą siecią drogową. Problem polega jednak na tym, że jak na razie tełączniki nie istnieją i nie wiadomo kiedy powstaną.

 

Droga Łańcut – Kańczuga do remontu

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego poinformował opodpisaniu umowy na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 881 Łańcut– Kańczuga. Kontrakt podpisany z firmą Skanska będzie kosztować 41 mlnzł. Przebudowa potrwa do końca przyszłego roku.

 

Kolejny krok w sprawie mostu w Połańcu

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego poinformował opodpisaniu umowy na opracowanie koncepcji nowego mostu na Wiśle w Połańcu.Inwestycja obejmuje także rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 764 orazpołączenie z drogą wojewódzką nr 875.

 

Podkarpacka A4 ruszy już w marcu

Podkarpacka autostrada A4 zacznie powstawać w okolicy Rzeszowa. Pierwszemaszyny wyjadą na plac budowy w marcu tego roku. Autostrada A4 zaczniepowstawać od odcinka położonego wzdłuż lotniska w Jasionce, po południowejstronie pasa startowego. Wczoraj Mirosław Karapyta, wojewoda podkarpacki,podpisał decyzję o pozwoleniu na budowę tej 7-kilometrowej drogi.

 

Planowane inwestycje drogowe na Podkarpaciu

W województwie podkarpackim planowane są nowe inwestycje drogowe.Inwestycje będą dotyczyły dróg wojewódzkich nr 854 i 858.

 

Ruszyła budowa dróg przygranicznych na Podkarpaciu

Rozpoczęła się budowa drogi dojazdowej do przejścia granicznego orazprzebudowa drogi wojewódzkiej Nr 866 Dachnów - Lubaczów -Krowica Hołodowska - Granica Państwa na odcinku Lubaczów –Budomierz w województwie podkarpackim. Termin zakończenia robótplanowany to październik 2012 roku.

 

Rzeszów przymierza się do połaczenia Podkarpackiej z Przemysłową

Połaczenie ul. Podkarpackiej z Przemysłową to najważniejsza inwestycjadrogowa zaplanowana na 2012 rok przez władze miasta Rzeszowa.

 

Podkarpacka w Rzszowie jak nowa

Można już przejechać ul. Podkarpacką w Rzeszowie. Drogę wyremontowałomiasto z pieniędzy Programu Rozwój Polski Wschodniej. Zostałaprzebudowana, by usprawnić komunikację publiczną.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017