Wyszukiwałeś:

podlaskie

. Znaleziono 459 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: podlaskie

Spróbuj też wyszukać: ac sa S 19 gmina siemiatycze zambrów obwodnica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 459 wszystkich):

Podlaskie: nowe obwodnice na ‘ósemce’

Wojewoda podlaski wydał pozytywną decyzję o środowiskowych uwarunkowaniachbudowy obwodnicy Zambrowa i Wiśniewa w ciągu drogi krajowej nr 8. Budowaobwodnicy ma ruszyć w przyszłym roku i zakończyć się w 2010 roku.

 

Białystok: Rozmawiali o drogach

W Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się posiedzenieWojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego, w którym uczestniczyliprzedstawiciele samorządu województwa. Podczas spotkania poruszono tematbudowy dróg w regionie, a w szczególności obwodnic podlaskichmiast.

 

Obwodnica Białej Podlaskiej z poślizgiem

Przebudowa obwodnicy Białej Podlaskiej nie zostanie ukończona w zaplanowanymterminie czyli do końca września 2009 r. Nie będzie to jednak wiązało sięz poważniejszymi utrudnieniami dla kierowców korzystających z drogikrajowej nr 2 łączącej wschodnią granicę Polski z zachodnią –zapewnia lubelski oddział GDDKiA.

 

Obwodnica Białej Podlaskiej z poślizgiem

Problemy natury administracyjnej i własnościowej przyczynią się doprzesunięcia terminu zakończenia prac przy przebudowie obwodnicy BiałejPodlaskiej. Nie będzie to jednak wiązało się z poważniejszymi utrudnieniamidla kierowców korzystających z drogi krajowej nr 2 łączącejwschodnią granicę Polski z zachodnią – informuje GDDKiA.

 

100 km nowych dróg ekspresowych w podlaskim

Nowy projekt rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury zakłada, że w woj.podlaskim przybędzie 100 km dróg ekspresowych. Projekt w ramachkonsultacji społecznych został przekazany do samorządów z woj.podlaskiego, organizacji ekologicznych, Polskiego Kongresu Drogowego iOgólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.  Rząd zapowiedział,że rozporządzenie wejdzie w życie niezwłocznie po zakończeniu konsultacji.

 

Zmiany na drogach w Białej Podlaskiej

Od środy, 14 października, podróżujący obwodnicą Białej Podlaskiejpojadą pod nowym wiaduktem, a tymczasowe rondo zostanie rozebrane. Tym samymwykonawca kontraktu będzie mógł dokończyć nasyp do wiaduktuzbudowanego w ciągu ul. Janowskiej – informuje GDDKiA w Lublinie.

 

Obwodnica Białej Podlaskiej z nowym węzłem

Po kilkunastu miesiącach prac oddano do użytku bezkolizyjny węzeł naobwodnicy Białej Podlaskiej. 16 grudnia Wojewódzki Inspektor NadzoruBudowlanego wydał pozwolenie na użytkowanie węzła i tuż po otrzymaniudecyzji puszczono ruch przez nowy obiekt. W miejscu dawnego niebezpiecznegoskrzyżowania DK2 z ul. Janowską powstał wiadukt i łącznice umożliwiającebezkolizyjną jazdę.

 

Dodatkowe pieniądze na podlaskie drogi

Resort infrastruktury znalazł dodatkowe środki – 7,5 mln zł na budowędróg w woj. podlaskim. Środki te powinny zostać wykorzystane do końca2010 r.

 

Podlaskie inwestycje graniczne

Drogowe przejście graniczne w Połowcach i kolejowe w Siemianówce– to obecnie dwie ogromne inwestycje, które prowadzi wojewodapodlaski. Wsparcie finansowe pochodzi miedzy innymi ze Szwajcarsko-PolskiegoProgramu Współpracy.

 

Podlaska S8 cała w budowie

Wszystkie odcinki drogi ekspresowej S8 w województwie podlaskim niebawembędą już w budowie. Wczoraj podpisano umowę na realizację ostatniegofragmentu tej drogi od granicy województwa do obwodnicy Zambrowa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017