Wyszukiwałeś:

poduszka X

pieszych X

. Znaleziono 74 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: dla.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: poduszka dla pieszych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

W trosce o pieszych

Ochrona pieszych i rowerzystów w czasie wypadku to duże wyzwanie dlaprzemysłu motoryzacyjnego. Bosch pracuje właśnie nad systemem EPP (ElectronicPedestrian Protection), które pozwala złagodzić skutki kolizji z autem.

 

Jak zwiększyć bezpieczeństwo pieszych?

Tylko podczas minionej doby w wypadkach drogowych na terenie Polski zginęło 5osób. Wszystkie ofiary to piesi. Od kilku lat najwięcej wypadkówz udziałem pieszych i najtragiczniejsze ich skutki odnotowuje się w okresiejesienno-zimowym. Co robić zatem, by na drogach także i piesi czuli siębezpiecznie?

 

Poduszka dla pieszych od Volvo

Volvo od zawsze starało się dbać nie tylko o bezpieczeństwo osóbpodróżujących w samochodzie, ale także o tych którzy znajdująsię poza nim.

 

Uwaga na pieszych, bo mandat... i to wysoki!

Ochrona pieszych w postaci nowoczesnych technologii dopiero raczkuje, a i tak,jeśli takowe będą, to nie zabezpieczą całkowicie pieszego w razie kontaktuz autem. Dlatego też nie ma co się dziwić, że przepisy ruchu drogowego sąszczególnie surowe wobec tych kierowców, którzy stwarzająduże ryzyko dla ruchu pieszych.

 

Kieruj się rozsądkiem

Komenda Główna Policji rozpoczyna tak zatytułowaną kampanięspołeczną. Akcja adresowana przede wszystkim do osób starszych (60+),motocyklistów i pieszych. KGP zachęca wszystkich użytkownikówdróg do prawidłowych zachowań na drodze, okazywania większejżyczliwości, powstrzymania się od agresji i przestrzegania przepisówprawa.

 

Ochrona pieszego na drodze

Pieszy to również uczestnik ruchu drogowego, którego nie chroniżadna karoseria. To on podczas wypadku doznaje najcięższych obrażeń lubginie. Zarówno piesi jak i kierowcy powinni pamiętać o kilku ważnypunktach, aby na drodze zachować jak największe bezpieczeństwo.

 

Land Rover Discovery Sport - poduszka chroniąca pieszego

 

Land Rover wprowadził w modelu Discovery Sport, będącym następcą Freelandera, poduszkę powietrzną dla pieszych, która aktywuje się w momencie uderzenia auta w nogi pieszego.

 

Airbag - wybuchowa ochrona podróżnych

Dzisiaj poduszka powietrzna jest dla nas absolutnie oczywistym elementem wyposażenia samochodu. Przypominamy historię wprowadzania airbagów do aut oraz ważne zasady podróżowania autem w nie wyposażonym.

 

Google Car z zewnętrznymi poduszkami powietrznymi

Choć "autonomiczne" Google Cary już przemierzają drogi Kaliforni,to lęk przed autami bez kierownicy towarzyszy jeszcze wielu osobom. Słynna korporacja uspokaja zaniepokojonych pieszych ciekawym wynalazkiem.

 

Nowy Mercedes Klasy E i jego technologiczne nowinki

Nową E-Klasę ze Stuttgartu poznamy dokładnie dopiero w styczniu na DetroitMotor Show. Ale już teraz wiemy, że będzie ona naładowana nowoczesną technologią zwiększającą komfort i bezpieczeństwo jazdy. Kilkasystemów z nowego Mercedesa zdradzamy już dziś.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "poduszka dla pieszych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017