Wyszukiwałeś:

poduszka X

powietrzna X

. Znaleziono 13625 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: poduszka powietrzna

Spróbuj też wyszukać: airbag arg poduszka powietrzna pokrywa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13625 wszystkich):

Volvo Trucks: wymień poduszkę powietrzną po 10 latach

Volvo Trucks po raz kolejny potwierdza, że kwestie bezpieczeństwatraktuje priorytetowo. Wielu producentów samochodów przedłużagwarancję na prawidłowe działanie poduszek powietrznych nawet do 15 lat.Volvo Trucks radzi swoim klientom, by sprawdzili sprawność modułówswoich poduszek powietrznych w wyspecjalizowanych warsztatach po upływiedziesięciu lat od kupna auta.

 

Problemy z poduszką powietrzną w Punto Evo

Błąd oprogramowania może powodować samoczynne załącznie się poduszkipowietrznej w niektórych egzemplarzach modelu Fiat Punto Evo.

 

Poduszka może zrobić Ci krzywdę

Zadanie poduszki powietrznej jest jasne. Ma ratować życie. Jednak jak wieleróżnych systemów bezpieczeństwa wymaga przestrzegania pewnych procedur, tak by nie zrobić nam krzywdy. I nie wystarczy tutaj zapięcie pasów.

 

Poduszki powietrzne mogą... zagrażać

Samochód z poduszką powietrzną uważany jest za bezpieczniejszy niżbez niej. Jest jednak grupa osób, dla których poduszki powietrznemogą stanowić zagrożenie i to nawet śmiertelne. Mowa o dzieciach poniżej 12roku życia. Radzimy zatem, jak najlepiej przewozić najmłodszychpasażerów.

 

Wadliwa poduszka w Nissanie Juke

Problemy ze źle otwierającą się czołową poduszką powietrzną są powodemogłoszenia akcji przywoławczej przez Nissana. Do serwisów trafi 120sztuk modelu Nissan Juke.

 

"Trójka" z wadliwą poduszką powietrzną

Jeśli posiadasz BMW serii 3 z początków obecnego stulecia,najprawdopodobniej będziesz musiał stawić się w autoryzowanym serwisieniemieckiej marki. Powodem są możliwe problemy z poduszką powietrznąpasażera.

 

Problemy Micry z poduszkami powietrznymi

Prawie tysiąc egzemplarzy Nissana Micry zostanie wezwanych do autoryzowanychserwisów japońskiej marki. A wszystko z powodu możliwego błędnegodziałania przedniej poduszki powietrznej kierowcy.

 

Felerne poduszki w miejskim Suzuki

Podczas zderzenia czołowego za naszą ochronę odpowiadają głównieprzednie poduszki powietrzne. Tymczasem w niektórych egzemplarzach SuzukiWagon R+ mogą one zadziałać niewłaściwie.

 

Poduszki powietrzne w tych autach mogą zranić

W sześciu łącznie modelach marek Dodge i Chrysler może pęknąć obudowanapełniacza poduszki powietrznej, co może być powodem dodatkowych obrażeń.

 

Kolejna ofiara wadliwych poduszek powietrznych

Takata jest obwiniana za śmierć 17-latki z USA, która zginęła wwypadku w Teksasie. To 10 ofiara śmiertelna łączona z głośną aferęzwiązaną z poduszkami powietrznymi japońskiej marki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "poduszka powietrzna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017