Wyszukiwałeś:

podwojne X

sprzeglo X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: podwojne sprzeglo

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Nowe Cayenne: Technologia plus wydajność

W cztery lata po debiucie rynkowym, Porsche Cayenne zaczyna nowy rozdział wswojej karierze. Na dobre rozpocznie się on gdzieś w drugiej połowieprzyszłego roku, bowiem wtedy pojawi się w salonach druga generacja tegomodelu.

 

Volvo z podwójnym sprzęgłem

Pod koniec przyszłego roku kilka modeli ze stawki Volvo sprzedawanych na rynkueuropejskim zostanie wyposażonych w nowoczesną skrzynię biegów z podwójnymsprzęgłem. Nowa przekładnia będzie z czasem stopniowo wprowadzana do innychmodeli.

 

Nowe TSI i siedmiobiegowe DSG

Volkswagen zaprezentował niedawno w Wiedniu podczas międzynarodowego sympozjumdwie swoje nowości - kolejną wersję silnika TSI oraz siedmiobiegowąskrzynię DSG. Oba rozwiązania pojawią się na rynku już w drugiej połowieroku.

 

BMW M3 z nową skrzynią

Najnowsza generacja BMW M3 otrzyma najprawdopodobniej już za kilka miesięcynową skrzynię biegów. Będzie to siedmiostopniowy automat wyposażony wpodwójne sprzęgło, stworzony na wzór przekładni DSG.

 

Podwójne sprzęgło w Lancerze

Nowy Mitsubishi Lancer, którego premiera jest planowana na tegoroczną jesieńbędzie dostępny z nowoczesną przekładnią, technologicznie podobna dosystemu DSG stosowanego przez Volkswagena.

 

Podwójne oblicze automatu

Automatyczne skrzynie biegów to wynalazek, który doskonalesprawdził się w Stanach Zjednoczonych, gdzie zakręty występują tak często,jak stacje paliw przy polskich autostradach, a galon paliwa kosztował mniejniż sześciopak piwa. Dlatego nikt nie przejmował się tam takimi kwestiamijak większe zużycie paliwa, straty mocy czy słabsze właściwości jezdne.

 

Podwójne sprzęgło w 4007 i C-Crosser

Jazda nowymi SUV-ami marki Peugeot i Citroen będzie teraz jeszcze wygodniejsza.Do wyposażenia tych modeli doszła bowiem nowa, dwusprzęgłowa skrzyniabiegów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "podwojne sprzeglo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017