Wyszukiwałeś:

podwojne X

sprzeglo X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: podwojne sprzeglo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Wątek na forum: Podwójne sprzęgło w Lancerze

Jak oni mogli tak sprofanowac niemalze idelana bryle samochodu.. przeciez to wyglada z przodu jak volviak a z tylu jak astra II.. porazka na calej linii ~Qba

 

Wątek na forum: Chińczycy kupili Poloneza!

Dowcip prima aprilisowy, ot co! ~Verminaard

 

Wątek na forum: Podwójne oblicze automatu

Skrzynia DSG? Nigdy więcej. Jeżdżę Pssatem z DSG i przeżywam katusze. Przy ruszaniu szarpie, mało nie wyrwie zespołu z sanek, lecz nie zawsze. Przy wykorzystywaniu tzw kick downu zwłoka zanim coś sie zacznie dziać trwa wieczność. Napewno nie zdąży się zmienić pasa wykorzystują lukę na sąsiednim. ...

 

Volvo z podwójnym sprzęgłem

Pod koniec przyszłego roku kilka modeli ze stawki Volvo sprzedawanych na rynkueuropejskim zostanie wyposażonych w nowoczesną skrzynię biegów z podwójnymsprzęgłem. Nowa przekładnia będzie z czasem stopniowo wprowadzana do innychmodeli.

 

Nowe wieści o Porsche Panamera

Przez ostatnie miesiące nie pojawiały się żadne informacje na tematnadchodzącego, czterodrzwiowego Porsche. Aż kilka dni temu zagranicznymreporterom udało się znienacka przyłapać aż trzy zakamuflowane modelepodczas testów w Republice Południowej Afryki.

 

Podwójne oblicze automatu

Automatyczne skrzynie biegów to wynalazek, który doskonalesprawdził się w Stanach Zjednoczonych, gdzie zakręty występują tak często,jak stacje paliw przy polskich autostradach, a galon paliwa kosztował mniejniż sześciopak piwa. Dlatego nikt nie przejmował się tam takimi kwestiamijak większe zużycie paliwa, straty mocy czy słabsze właściwości jezdne.

 

Podwójne sprzęgło w 4007 i C-Crosser

Jazda nowymi SUV-ami marki Peugeot i Citroen będzie teraz jeszcze wygodniejsza.Do wyposażenia tych modeli doszła bowiem nowa, dwusprzęgłowa skrzyniabiegów.

 

Podwójne sprzęgło także w ciężarówkach

Fuso jako pierwszy producent na świecie zaprezentował światową nowość:pierwszą skrzynię biegów z podwójnym sprzęgłem dosamochodów ciężarowych.

 

Peugeot 106: Najgorszemu wrogowi nie życzę takiego nieszczęścia jakim jest Peugeot 106

3 Auto mechanicznie jest takie samo jak CitroenAX. Tylne zawieszenie bardzo szybko siada, a przy Polskich drogach to nieproblem. Jeśli ktoś ma zamiar kupić takie auto to niech popatrzy na kosztnaprawy belki(1300 zł). Zawieszenie sprawdzamy na zasadz...

 

Clio RS z turbo i podwójnym sprzęgłem

Na stoisku Renault podczas wystawy w Paryżu największym zainteresowaniemcieszy się oczywiście czwarta już generacja Clio, jednak miłośnicysportowych aut równie często spoglądają w kierunku sportowej odmianymodelu, czyli Clio RS.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "podwojne sprzeglo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017