Wyszukiwałeś:

pojazd X

zabytkowy X

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pojazd zabytkowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Samochód zabytkowy

Czy kilkudziesięcioletni samochód jest pojazdem zabytkowym? Czyposiadając wiekowe auto opłaca się rejestrować je jako zabytkowe? Jakuzyskać rejestrację pojazdu zabytkowego?

 

Łatwiejsza rejestracja zabytkowych aut

Choć sejmowa Komisja "Przyjazne Państwo" może nasuwaćróżne skojarzenia, to jednak miłośnicy i posiadacze starych izabytkowych samochodów powinni sobie ją chwalić. Sejm przyjął kilkazaproponowanych właśnie przez Komisję poprawek do kodeksu drogowego, dziękiktórym znikną niektóre przeszkody w zarejestrowaniu zabytkowychpojazdów.

 

Dla miłośników starych aut

Pojazdy zabytkowe, oldtimery, czyli po prostu stare samochody często wzbudzająna ulicach dużo większe zainteresowanie niż najnowsze modele. Im starsze, imbardziej zadbane i im bardziej oryginalne, tym pozytywne emocje są większe.Okazuje się, że miłośników pojazdów "z brodą" wnaszym kraju jest sporo. Ta informacja może ich ogromnie ucieszyć.

 

Syrena 105l - dwusuwowa nostalgia

Niezawodność nie była jej wiodącą cechą. Już w chwili rozpoczęciaprodukcji był to pojazd przestarzały. Traktowano ją jak zło konieczne, leczdla wielu Polaków była jedynym dostępnym samochodem. Dziś corazczęściej Syrena 105 staje się pojazdem nostalgicznym.

 

Dwa zabytkowe Audi na MotoClassic we Wrocławiu

W dniach od 15 do 17 sierpnia, na Zamku Topacz niedaleko Wrocławia, odbyłasię kolejna edycja zlotu pojazdów zabytkowych MotoClassic Wrocław 2014.Wśród gwiazd zlotu brylowały dwa przedwojenne modele Audi - Audi 14/35PS, Typ C "Alpensieger" oraz Front 225 Roadster.

 

Jedna blach na kolekcję

Pasja, inwestycja, sposób na życie - segment samochodówzabytkowych ma się na świecie coraz lepiej i wart jest - obrót takimipojazdami oraz częściami zamiennymi - ok. 20 miliardów euro rocznie. WPolsce rynek ten dopiero raczkuje, co w dużej części jest spowodowaneskomplikowanymi przepisami w tej materii.

 

Rejestracja auta zabytkowego - wady i zalety

Gdy decydujemy się na rejestrację samochody jako auta zabytkowego otrzymujemytzw. "żółte tablice". Ma to swoje zarówno wady jak izalety. Postaramy się przybliżyć pozytywne aspekty jak i negatywne tegoprocesu.

 

Rejestracja auta zabytkowego

Coraz więcej osób poszukuje zabytkowego auta i chce nim poruszać siępo drogach, jeżdżąc na zloty i spotkania klubowiczów. Przy zakupieauta klasycznego od razu pojawia się aspekt rejestracji takiego egzemplarza.Dziś postaramy się pokrótce przedstawić drogę do rejestracji autazabytkowego i zdobycia tzw. „żółtych tablic”.

 

Zabytkowy samochód dobrą inwestycją

Kupno zabytkowego samochodu sposobem na zabezpieczenie sobie finansowoemerytury? Dlaczego nie? Jak przekonują specjaliści oraz jak pokazuje rynek,rocznie niektóre inwestycje w zabytkowe auta mogą przynieść nawet20-proc. stopę zwrotu, choć bywają również bardziej spektakularne.

 

Coraz więcej aut zabytkowych

Polski rynek pojazdów zabytkowych ma się coraz lepiej. Wedługszacunków polscy kolekcjonerzy posiadają obecnie ok. 50 tys.pojazdów, mających status zabytkowego. I liczba ta cały czas rośnie.Rozwija się również rynek usług przeznaczonych dla tego typupojazdów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pojazd zabytkowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017