Wyszukiwałeś:

pojazd X

zastepczy X

. Znaleziono 81 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pojazd zastepczy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 81 wszystkich):

Fiaty w wynajmie krótkoterminowym

Wraz z końcem listopada Fiat wprowadził usługę wynajmukrótkoterminowego swoich pojazdów dostawczych Fraikin Light.

 

Pojazd zastępczy dla każdego

Kwestia otrzymania samochodu zastępczego w przypadku rozbicia własnego autaczęsto jest bardzo różnie interpretowana przez towarzystwaubezpieczeniowe. Już wkrótce jest jednak szansa, że się to zmieni. Ato sprawą przygotowanych przez Komisję Nadzoru Finansowego zasad pokrywaniakosztów wynajmu pojazdu zastępczego.

 

Samochód zastępczy dla każdego

Komfort posiadania samochodu szybko rozleniwia. Tak szybko, że jak coś się znim dzieje i nie nadaje się on do użytku, nagle nie potrafimy się w żadeninny sposób poruszać. Na szczęście pozostaje nam koło ratunkowe wpostaci samochodu zastępczego. Zobacz, o czym musimy pamiętać, chcącużywać auta zastępczego, tak by ubezpieczyciel pokrył koszty związane zjego użytkowaniem.

 

Jeszcze o pojeździe zastępczym

Kwestia zwrotu przez zakłady ubezpieczeniowe kosztów użytkowaniasamochodu zastępczego w sytuacji szkody naszego auta wciąż jest przedmiotemożywionych dyskusji. Dziś prezentujemy głos w sprawie Katarzyny Grześkowiak,przewodniczącej Komisji Ubezpieczeń Komunikacyjnych PIU.

 

Wątek na forum: Pojazd zastępczy dla każdego

tylko czy TU będa chciały przestrzegać tych zasad?!? ~kamil

 

Czy przysługuje nam pojazd zastępczy?

Jeśli w wyniku uszkodzenia auta nie możesz z niego korzystać i wynajmujeszpojazd zastępczy, to pieniądze na jego wynajem będą pochodzić z OC sprawcywypadku. Ostatnia uchwała Sądu Najwyższego jest doskonałą wiadomością dlawszystkich kierowców.

 

UOKIK ukarał dwóch ubezpieczycieli

Zwrot kosztów najmu pojazdu zastępczego przysługuje każdemuposzkodowanemu kierowcy – stwierdziła Prezes UOKiK, wydając decyzjeprzeciwko Powszechnemu Zakładowi Ubezpieczeń oraz Uniqa. Urząd uznał, żeubezpieczyciele bezprawnie ograniczają odpowiedzialność i nałożyłałącznie ponad 12 mln zł kary.

 

Assistance na opony

Link4 po raz kolejny zdecydował się dostosować podstawowy pakiet OC dopotrzeb klientów, rozszerzając unikalny Program Pomocy z SamochodemZastępczym o Assisatnce Opony.

 

PZU nie płaciło za wynajem auta zastępczego i przegrywa w sądzie

Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów podtrzymał decyzję UOKiK o karzedla PZU w wysokości ponad 11 milionów złotych za uchylanie się odzwracania kosztów wynajmu auta zastępczego przez osoby, którychsamochody uległy uszkodzeniu podczas wypadku.

 

Wątek na forum: Czy przysługuje nam pojazd zastępczy?

Przedstawiciel jednej z firm ubezpieczeniowych w rozmowie z nami podkreślił, że obecnie i tak towarzystwa ubezpieczeniowe osiągają straty na ubezpieczeniach OC pojazdów mechanicznych. Każdy dodatkowy wydatek będzie tylko zwiększał te straty. Siłą rzeczy dodatkowe obciążenia ubezpieczyciele bę...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pojazd zastepczy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017