Wyszukiwałeś:

pojazdy X

ciezarowe X

. Znaleziono 1391 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pojazdy ciezarowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1391 wszystkich):

Samochody ciężarowe Volvo w służbie na rzecz bezpieczeństwa

Volvo Trucks uczestniczy w projekcie badawczym pod nazwą euroFOT, wktóry zaangażowanych jest 28 europejskich firm i organizacji. CelemVolvo jest wprowadzenie do eksploatacji, do 2010 roku, 80 pojazdówciężarowych Volvo, wyposażonych w sprzęt monitorujący. Projektukierunkowany jest na zapewnienie bezpieczniejszego i bardziej efektywnegotransportu drogowego.

 

Continental policzy koszty eksploatacji opon ciężarowych

Dobra kalkulacja kosztów zakupu i eksploatacji opon do pojazdówużytkowych nie jest łatwe. Są jednak narzędzia, które doskonalesprawdzają się w takiej funkcji. Jedno z nich udostępnił Continental.ContiCostCalculator Działu Opon Ciężarowych umożliwia nie tylkobezpośrednie porównywanie opon ale również pomoże wyliczyćkoszty eksploatacji pojazdu ciężarowego i odpowiednio je zmniejszyć.

 

Z MAN HydroDrive® jeździ już 5000 pojazdów

Firma MAN dostarczyła już 5000 pojazdów ciężarowych z dodatkowymhydrostatycznym napędem osi przedniej. Pierwsze pojazdy ciężarowe MAN zSystem HydroDrive® weszły do sprzedaży już pięć lat temu. System maprzede wszystkim ograniczyć zużycie paliwa i pozwolić bardziej elastyczniewykorzystywać ciężarówkę przeznaczoną do jazdy po szosach.

 

Wahania na rynku pojazdów ciężarowych

Ostatnie 2-3 miesiące na polskim rynku samochodów ciężarowych byłykontynuacją trendów rynkowych z początku roku. Popyt na używaneciągniki siodłowe Euro 5 znacznie wyhamował. Brak stabilizacji kursu eurooraz cen paliw nie zachęca także do zakupów nowego taboru.

 

Volvo Trucks zajmuje się problemem wypadków przy skręcie w prawo

Volvo Trucks ma długie tradycje w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwaruchu drogowego. Poprzez opracowywanie nowatorskich rozwiązań, firmasystematycznie zwiększa bezpieczeństwo w samochodzie ciężarowym i jegootoczeniu. Do najbardziej wrażliwych użytkowników dróg należąci, którzy znajdują się w tzw. martwym polu widzenia kierowcy pojazduciężarowego. Volvo Trucks zajmuje się tym problemem na każdym poziomie, np.za pomocą nowych technologii oraz publicznych kampanii edukacyjnych.

 

Iveco ?Samochodem Ciężarowym Roku? w Chinach i Brazylii

Firma Iveco otrzymała ostatnio dwa prestiżowe międzynarodowewyróżnienia: w Chinach nową ciężarówkę Naveco Chaoyue uznanoza „Samochód Ciężarowy Roku 2013 - Chiny”, z kolei wBrazylii model Iveco Tector Attack uzyskał nagrodę AutoData w kategoriipojazdów ciężarowych.

 

Unia chce bezpiecznych i ekologicznych ciężarówek

Co jakiś czas słyszymy pomysły wychodzące z Brukseli, których celemjest ograniczanie emisji zanieczyszczeń przez samochody osobowe, a takżezwiększenie bezpieczeństwa na drogach Starego Kontynentu. Unijni urzędnicyzagięli jednak parol na całą branżę motoryzacyjną, a ekologiczne ibezpieczne mają być także te największe pojazdy ciężarowe.

 

Ciężarówki mają być bardziej przyjazne dla środowiska

Ekologia w motoryzacji zatacza coraz większe kręgi. Unia Europejskaprzedstawia swoje propozycje zmian w przepisach o pojazdach ciężarowych.Sugestie dotyczące m.in. określenia wymiarów pojazdów zewzględu na ochronę środowiska i bezpieczeństwo popiera m.in. GoodyearDunlop, który dodatkowo zwraca uwagę na dużą rolę, jaką będąodgrywać w tym procesie opony.

 

Dwutysięczny DAF CF z Tajwanu

Dwutysięczny pojazd ciężarowy DAF CF85 opuścił linię produkcyjną zakładufirmy FASC na Tajwanie. Firma DAF weszła na rynek tajwański w 2006 roku izajmuje czołową pozycję wśród europejskich marek.

 

Ciężarowe oraz autobusy na plusie

Grudzień był nie tylko rewelacyjnym miesiącem, jeśli chodzi o sprzedażsamochodów osobowych. W ostatnim miesiącu ubiegłego roku świetnewyniki zanotował również segment pojazdów ciężarowych, jak iautobusów, kończąc 2013 rok z wyraźnym wzrostem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pojazdy ciezarowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017