Wyszukiwałeś:

pojazdy X

ponadnormatywne X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pojazdy ponadnormatywne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Zezwolenie na przewóz dużych ładunków w gesti zarządcy drogi

Zezwolenie na przejazd pojazdu nienormatywnego zostanie wydane w ciągutrzech dni, a na przejazd pojazdu z najcięższymi ładunkami – po siedmiudniach czytamy w Gazecie Prawnej.

 

Najmocniejsza na świecie ciężarówka już w Polsce

Volvo FH16 o mocy 700 KM to najmocniejszy na świecie samochódciężarowy produkowany seryjnie. Został on zbudowany do realizacji najbardziejwymagających zadań transportowych i oferuje wyjątkową kombinacjędoskonałych osiągów i wysokiej ekonomiki paliwowej.

 

Uszkodzony wiadukt w Nowym Targu

Został uszkodzony wiadukt w ciągu drogi krajowej nr 47 Nowy Targ –Zakopane, zlokalizowany nad drogą krajową nr 49 Nowy Targ –Jurgów. Zniszczenia dokonał kierowca pojazdu przewożącegoponadnormatywny ładunek. W związku z uszkodzeniem obiektu, konieczne stałosię wprowadzenie pewnych ograniczeń w ruchu.

 

Zmiana stawek na A2

Od 3 stycznia 2011 roku obowiązywać będą nowe stawki za przejazd autostradąA2.  Zmianie ulega stawka za przejazd płatnymi odcinkami A2 dlapojazdów kategorii 1 (motocykle i pojazdy o dwóch osiach) orazkategorii 5 (pojazdy ponadnormatywne).

 

Jakie opłaty i kary za pojazdy nienormatywne?

Ministerstwo infrastruktury postanowiło uregulować kwestie związane zprzemieszczaniem się po drogach naszego kraju tzw. pojazdównienormatywnych. Znane są opłaty za przejazd takiego pojazdu oraz kary za brakstosownego zezwolenia.

 

Co to znaczy "normalne" zużycie auta?

Drobne rysy, zużyte dywaniki, mocowanie zestawu głośnomówiącego torzeczy, nad którymi żaden kierowca bez zapędów pedantycznych niezaprząta sobie głowy użytkując samochód. Jednak kiedy przychodzi dozakończenia okresu leasingu pojawia się pytanie – czy takie śladyeksploatacji mogą generować dodatkowe koszty?

 

Volvo FH na IAA

Na odbywającej się we wrześniu, w Hanowerze, wystawie IAA zostaniezaprezentowanych dziesięć samochodów ciężarowych z nowej serii VolvoFH, jak również szereg nowych podzespołów, m.in. układnapędowy I-Torque i pierwszy silnik Volvo Trucks zgodny z normą emisji spalinEuro 6. Odwiedzający będą mieli możliwość przyjrzeć się z bliska cechom,dzięki którym nowe Volvo FH oraz Volvo FH16 wyznaczają nowe, globalnestandardy w branży samochodów ciężarowych.

 

Arocs - nowa siła w budownictwie

Mercedes-Benz dokonał potrójnego skoku naprzód w kwestiizgodności z normą Euro VI: w tym roku paleta ciężkich pojazdów zgwiazdą poszerza się o Arocsa, eksperta w dziedzinie transportu budowalnego.Dołącza on do wyspecjalizowanego w transporcie dystrybucyjnym Antosa,zaprezentowanego w 2012 roku, oraz dalekobieżnego Actrosa, debiutującego wroku 2011. Poza maksymalną zgodnością z normami ochrony środowiska, Arocsreprezentuje trzy znakomite cechy: siła, wytrzymałość i wydajność.

 

Autostrada A2 będzie droższa

Od najbliższego poniedziałku (12 stycznia br.), od godz. 6:00 zmianie ulegnąstawki opłaty za przejazd autostradą A2 na odcinku Nowy Tomyśl - Konin. Bezzmian pozostaje natomiast koszt przejazdu autostradą A2 na odcinku Świecko– Nowy Tomyśl.

 

Podwyżka opłat na A4 Katowice-Kraków

Od 1 marca wzrosną ceny za przejazd autostradą A4 Katowice-Kraków.Kierowcy samochodów osobowych za przejazd całym tym odcinkiem zapłacą2 zł więcej (20 zł), motocykliści zaś 1 zł więcej (10 zł).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pojazdy ponadnormatywne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017