Wyszukiwałeś:

pojazdy X

specjalistyczne X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pojazdy specjalistyczne

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Dodatkowe badania techniczne

Dnia 8 grudnia br. wchodzi w życie nowelizacja Rozporządzenia MinistraInfrastruktury z dnia 9 listopada 2004 roku nakazująca m.in. dodatkowe badaniatechniczne pojazdów noszących widoczne ślady uszkodzeń.

 

Klasy patronackie Mercedesa

Boom na rynku pracy oraz w sektorze samochodów użytkowych powoduje, iżniedobór wykwalifikowanych pracowników zaczyna dotykać także stacjeserwisowe. Dlatego też Mercedes stworzył program "Klasy PatronackieMercedes-Benz".

 

Naprawa Fordów w 24 godziny

Auto-Boss, wielooddziałowy dealer samochodów marki Ford zwojewództwa śląskiego, jako jeden z pięciu dealerów Forda wPolsce, został wybrany do wdrożenia pilotażowego projektu "SerwisuPojazdów Dostawczych Ford".

 

Promowali LPG

Warszawskie Forum Gazowe to tradycyjne miejsce spotkań liczących się firmbranży gazowniczej zarówno rynku polskiego jak i europejskiego. W dniach13-14 marca br. w hotelu Victoria Sofitel odbyła się już XII edycja tejimprezy.

 

Nowa gama Renault Kangoo

2,3 miliona egzemplarzy Kangoo sprzedanych na całym świecie, w tym ponadpołowa w wersji dostawczej, świadczy o ogromnym sukcesie handlowym projektuKangoo. Wersja Kangoo Express, wprowadzona na rynek w listopadzie 1997 roku,zyskała sobie licznych zwolenników wśród firm.

 

Międzynarodowe Targi Lokalnego Transportu Zbiorowego - TRANSEXPO 2008

176 wystawców z 14 państw, 8 krajowych premier, międzynarodowespotkania i konferencje. TRANSEXPO – jedne z najważniejszychtargów tej branży w Europie rozpoczęły się 8 października wKielcach.

 

Kia najpopularniejsza w Policji

2.500 samochodów kia trafi do polskich policjantów do końca 2009roku. Tym samym pojazdy tej marki staną się podstawowym modelem radiowozu wPolicji. Pierwsze samochody zjeżdżają już z taśmy produkcyjnej. Z robocząwizytą w słowackiej Żylinie byli przedstawiciele MSWiA i komendygłównej Policji.

 

Nowy serwis MAN otwarty

W dniu 03 kwietnia 2009 roku w Nowym Tomyślu dokonano uroczystego otwarcianowej autoryzowanej stacji serwisowej MAN. Uroczyste otwarcie nowejautoryzowanej stacji serwisowej odbyło się w firmie Redos Pojazdy Użytkowe,która została kolejnym partnerem serwisowy MAN w Polsce.

 

Używane kupię od... firmy

Z zakupem samochodu z drugiej ręki często niestety jest jak z kotem w worku.Wątpliwa historia auta, niewiadomy stan techniczny pojazdu sprawiają, żewybór i kupno używanego samochodu może stanowić pewne ryzyko. Może,choć nie musi, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać.

 

Iveco dla słowackiej straży

Iveco wygrało, w dwóch etapach przetargu, umowę na dostawę 110pojazdów strażackich na bazie Trakker AT260T45V 6x6 chassis dla strażypożarnej oraz dla jednostek ratunkowych (HaZZ) w Republice Słowackiej

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pojazdy specjalistyczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017