Wyszukiwałeś:

polerowanie

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: polerowanie

Spróbuj też wyszukać: polerowanie lakieru

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Seat Toledo: Nietypowy hatchback

Jakiś czas temu na rynku motoryzacyjnym pojawiły się trendy polegające naodbieganiu od klasycznych brył i tworzeniu coraz bardziej wymyślnychkształtów karoserii. Grupa projektantów pod kierownictwem Walterade Silvy dokonała kontrowersyjnej przemiany Seata Toledo, który odzawsze był utożsamiany z nadwoziem typu sedan. W swoim trzecim wcieleniuwystępuje już w roli powiększonego hatchbacka. Czy ta zmiana wyszła mu nadobre?

 

Wino Klasy E

Oto doskonała okazja dla miłośników motoryzacji szukających w samochodachczegoś wyjątkowego: wersję Mercedesa Klasy E Chablis łączy ze znanym winemwiele cech powodujących jego unikalny charakter. Wykwintny smak, niespotykanykolor i wieloletnia tradycja. Kilka słów o tym jak samochód stał się winem,a wino samochodem.

 

Przywróć autu dawny blask

W sezonie urlopowym najgorzej wypoczywają nie tylko pracoholicy. Pora wakacyjnato także tortury dla samochodu. Dlatego początek jesieni to doskonały okresna rewitalizację karoserii samochodu i przywrócenie mu dawnego,salonowego blasku.

 

Polerowanie - czyli make'up dla samochodu

Lakiernicy zwykli mówić, że dobrze wypolerowane auto to takie, wktórego odbiciu kierowca może dostrzec swój kolor oczu. Żebyjednak powłoka lakiernicza samochodu lśniła, należy przestrzegać kilkapodstawowych zasad.

 

Przyszła wiosna, zabierz auto do kosmetyczki

Pierwsze, słoneczne weekendy wiosny to idealny moment na rozpoczęcie sezonugrillowego. Ale nie tylko. To także właściwy czas na doprowadzenie auta dowłaściwej higieny po uciążliwej zimie. Poniżej prezentujemy kompaktowy plandziałania jak tego dokonać, od czego zacząć i na co zwrócićszczególną uwagę.

 

Wątek na forum: Ile za lakierowanie czesci elementow

Witam mam takie zapytanie. Bylem dzisaj u swojego mechanika, mam kilka czesci elementow do zrobienia w swojej audi a3. A mianowicie z przodu prawy zderzak ,mialem bliskie spotkanie z twardym sniegiem. Zerwalem farbe w kilku miejscach, do tego kolo tablicy rejestracyjnej po lewej stronie jakis usz...

 

Wątek na forum: Polerowanie felg metodą wibracyjną

Witam Polerowanie felg metodą wibracyjno-ścierną. Pewnie wielu z Was zastanawia sie jak to działa i jaki jest efekt końcowy. Usługa pozala nam uzyskać idealnie gładką i perfekcyjnie wypolerowaną powierzchnię (efekt chromu) nie zależnie od stopnia skomplikowania felgi. ...

 

Samochodowa kąpiel w lecie

Kurz, pył, insekty, żywica z drzew. Utrzymanie powłoki lakierniczej w dobrejkondycji latem,  wcale nie jest łatwe. Czyszczenie karoserii powinno byćjednocześnie dokładne i delikatne, ale nie wolno zapominać przy tym o kilkukluczowych aspektach.

 

Wątek na forum: Polerowanie - czyli make

która pisownia jest prawidłowa "make'up", "make-up" czy makeup marko1

 

Wątek na forum: Serwis blacharsko-lakierniczy Auto-Dom zaprasza:) (Poznań)

Zapraszamy do skorzystania z usług Serwisu Auto-Dom:)nJesteśmy serwisem blacharsko-lakierniczym, świadczymy również usługi w zakresie napraw mechanicznych. nnPonadto oferujemy:n-wyprawki lakiernicze, usuwanie rys na lakierze,n-polerowanie oraz konserwację lakieru, n-wymianę oraz montaż szyb samoc...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017