Wyszukiwałeś:

policja

. Znaleziono 1091 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: policja

Spróbuj też wyszukać: Aston Martin] aston martin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1091 wszystkich):

Terenówki i pick-upy dla podkarpackiej Policji

Podkparpacka Policja modernizuje swój transport. Dziś"służbę" na rzecz bezpieczeństwa ludzi i ich mienia zaczyna 31nowych samochodów. Terenowe Nissany, pick-upy Mitsubishi iosobówki Opla są pierwszymi radiowozami podkarpackiej Policji w nowych,srebrno-niebieskich barwach.

 

Nowe samochody dla policji

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o wygranym przez Kię przetargu na dostawędla polskiej policji ponad 2.500 egzemplarzy modelu cee'd. Jak się okazuje, tonie jedyne zakupy, jeśli chodzi o auta, jakie w tym i przyszłym roku dokonapolicja w naszym kraju.

 

Policja wycofuje wysłużone furgony

Do końca sierpnia wszystkie jednostki Policji mają wycofać z użytkowaniastare i wyeksploatowane furgony zasilane benzyną. Wysłużone volkswagenytransportery, T4 i fordy transity zostaną zastąpione przez nowe, ekonomicznesamochody zakupione w ramach programu modernizacji Policji.

 

Policja będzie jeździć Mitsubishi L200

Model Mitsubishi L200 wygrał w przetargu na zakup 66 terenowychsamochodów osobowych przeznaczonych dla polskiej policji. Pierwszesrebrne pojazdy – wszystkie oznakowane zgodnie z najnowszymi przepisamiobowiązującymi na terenie państw Unii Europejskiej - zostały jużprzekazane.

 

Setki milionów na auta dla policji

W ubiegłym roku polska policja wydała 406,2 mln zł na zakup blisko 5 tys.nowych pojazdów - m.in. blisko 3 tys. samochodów osobowych, ponad1,7 tys. furgonów, 51 motocykli oraz 4 łodzi.

 

Inwestycje w Policji

Polska Policja nie może narzekać na braki w swoim budżecie i skąpstwopaństwa - w tym roku zakupiła m. in. 879 nowych samochodów i 368motocykli.

 

Policja wybiera Nissana Pathfindera

Szeregi Policji zasilą kolejne Nissany. Po raz kolejny model Pathfinder został wybrany przez Policję by towarzyszyć funkcjonariuszom podczas służby.

 

Policja już zatrzymuje prawa jazdy

Pomysł, by zatrzymywać prawa jazdy natychmiast tym kierowcom, którzyprzekroczą dozwoloną prędkość aż o ponad 50 km/h, nie jest specjalnienowym rozwiązaniem. Polska policja już zatrzymuje prawa jazdy za"rażące łamanie przepisów ruchu drogowego".

 

Rolls-Royce Phantom we flocie policji

Władze policji w Abu Dabi postanowiły dołączyć do motoryzacyjnego wyściguzbrojeń z Dubajem. Właśnie zaprezentowano tam nowy samochód policyjny.

 

Policja dostanie 1600 nowych pojazdów

Jeszcze w tym roku polska policja wzbogaci się o nowe radiowozy. Będzie ich wsumie 1600, a łączny koszt ich zakupu wyniesie nieco ponad 100 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017