Wyszukiwałeś:

policja

. Znaleziono 154 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: policja

Spróbuj też wyszukać: Aston Martin] aston martin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 154 wszystkich):

Jednak bezpieczniej

Ostatni sierpniowy weekend, przedłużony za sprawą wtorkowego świętaskończył się dużo bezpieczniej niż rok temu. Pomimo niesprzyjającychwarunków atmosferycznych odnotowano mniej wypadków, rannych oraz ofiarśmiertelnych.

 

Nowe, srebrne radiowozy!

W przeciągu najbliższych trzech lat Policja zamierza kupić około 5-6tysięcy nowych samochodów, zarówno oznakowanych jak inieoznakowanych. Wraz z nimi rozpocznie się nowa era radiowozów,które będą odtąd malowane w kolorach srebrno-niebieskich, zgodnie zdyrektywami UE. Dodatkowo zmienią się też procedury zamawiania takich aut.

 

Polska Policja w Megane Sport

55 nowych radiowozów trafi dziś do policjantów zwarmińsko-mazurskiego i dolnośląskiego. Srebrne Kia, Ople, Fordy, Fiaty iNissany wyjadą na drogi już w połowie stycznia. We flocie policyjnychradiowozów znajdą się też sportowe Renault Megane z silnikiem o mocy225 KM, wyposażone w wideorejestratory. To nowa broń w walce z piratamidrogowymi.

 

"Znicz 2008" ruszył

Jak co roku, przy okazji Święta Zmarłych policja przeprowadzi akcję"Znicz". Ponad 10 tys. policjantów będzie dbać obezpieczeństwo wybierających się w te dni w podróż.

 

Koniec bezkarności w nie swoich autach

Uprawnione organy, w tym m.in. policja, prokuratura czy straż miejska, będąmiały dostęp do danych kierowców, którzy popełnili wykroczenieprowadząc samochód będący własnością banku. Zapewnia to wprowadzonawłaśnie nowelizacja Prawa Bankowego.

 

Policja wycofuje wysłużone furgony

Do końca sierpnia wszystkie jednostki Policji mają wycofać z użytkowaniastare i wyeksploatowane furgony zasilane benzyną. Wysłużone volkswagenytransportery, T4 i fordy transity zostaną zastąpione przez nowe, ekonomicznesamochody zakupione w ramach programu modernizacji Policji.

 

Policja apeluje przed weekendem

Przed nami kolejny w tym roku świąteczny weekend. Wielu kierowcówwyruszy w trasy. Na drogach pojawi się więcej funkcjonariuszy, którzybędą sprawdzać stan techniczny pojazdów, czy pasażerowie majązapięte pasy, a także czy prowadzący auta są trzeźwi. Jednakżebezpieczeństwo na drogach w tym czasie w głównej mierze zależy odsamych kierowców.

 

Bezpieczna droga do szkoły

Skończyły się wakacje, dzieci wróciły do szkół. Tym samym wich okolicach oraz na drogach dojazdowych pojawią się dzieci, którepojedynczo bądź w grupkach będą korzystać z jezdni. Aby było bezpieczniejpolicja rozpoczęła akcję "Bezpieczna droga do szkoły".

 

Policja będzie jeździć Mitsubishi L200

Model Mitsubishi L200 wygrał w przetargu na zakup 66 terenowychsamochodów osobowych przeznaczonych dla polskiej policji. Pierwszesrebrne pojazdy – wszystkie oznakowane zgodnie z najnowszymi przepisamiobowiązującymi na terenie państw Unii Europejskiej - zostały jużprzekazane.

 

Policja sprawdzi, czy mamy zapięte pasy

W dniu dzisiejsztm policja na terenie całego kraju prowadzi działania podkryptonimem "Pasy". Funkcjonariusze będą zwracali szczególnąuwagę na to, czy kierujący oraz pasażerowie samochodów przestrzegająobowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017