Wyszukiwałeś:

policyjne X

Porsche X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: policyjne Porsche

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Gwiazdy motobiznesu - Dobra Firma 2005

Przedstawiciele dwudziestu najbardziej dynamicznie i efektywnie rozwijającychsię polskich firm otrzymali statuetki Dobra Firma 2005. Tytuł ten - już poraz czwarty - otrzymują firmy wyłonione przez kapitułę z tzw. Listy 2000.

 

Koszmar pirata drogowego

Zanim w naszym kraju zobaczymy podobny radiowóz, upłynie jeszcze dużo wody wWiśle. Nasi zachodni sąsiedzi już teraz nie muszą się obawiać, żektokolwiek zdoła zadrwić z policyjnego patrolu, bowiem w ramach specjalnegoprogramu, niemieckie służby porządkowe otrzymały prawdziwy postrachprzestępców, którego prędkość maksymalna wynosi 362 km/h.

 

Mitsubishi Outlander: Szeroko uzdolniony

Do miasta po zakupy, do lasu na grzyby, na długie wakacje. Takąwszechstronnością powinien wyróżniać się dzisiaj samochódaspirujący do segmentu SUV. Między innymi takim też kryteriom poddaliśmy dotestu na średnim dystansie model Mitsubishi Outlander drugiej generacji.

 

119 punktów na raz

Zielonogórscy policjanci zatrzymali kierującego Porsche Cayenne,który nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przez miasto zprędkością 200 km/h.

 

Zlot policyjnych Porsche w Katarze

Taki zbiór samochodów Porsche w jednym miejscu moglibyśmyzobaczyć gdyby zdarzyło się nam pracować w Zuffenhausen albo Lipsku. Okazujesię, że mieszkańcy Kataru też mają podobną możliwość.

 

Arrinera Hussarya w policyjnych barwach

Już chyba wszyscy widzieli Porsche 911 4S i Cayman w barwach polskiej policji,które miały zasilić szeregi radiowozów wielkopolskiejdrogówki. Okazało się oczywiście, że to primaaprilisowy żart. Mimoto pojawił się kolejny supersportowy radiowóz.

 

Walczą z agresywnymi kierowcami

Od sierpnia, na polecenie Komendanta Głównego Policji, MarkaDziałoszyńskiego, w wielu województwach działają specjalne zespołypolicji do zwalczania agresywnych zachowań na drodze. Są już pierwsze efektytych działań.

 

Gran Turismo Polonia 2015 już za nami

Jedenasta edycja Gran Turismo Polonia za nami. Przyszedł czas na podsumowanie.Na torze Poznań zameldowało się ponad 150 kierowców, którzyprzez kilka dni sprawdzali swoje supersamochody. Co ciekawe, ponad 40luksusowych aut należało do Polaków.

 

Dziś w kioskach najnowszy numer auto motor i sport!

Piątek, początek weekendu, a my zapraszamy do kiosków po najnowszynumer miesięcznika auto motor i sport. W październikowym numerze znajdziecie m.in. nowości na rok 2016, relację z targów IAA ale i test Hyundai'a Tucsona czy też porównanie Jaguara XE z Infiniti Q50. Uwaga! W tym numerze startuje plebiscyt Best Cars!

 

Ford Mustang V8 GT - dla niemieckiej policji

W ramach jednej z kampania dot. bezpieczeństwa niemiecka policja chwali sięzmodyfikowanym Fordem Mustangiem V8 GT. Auto przygotowała firma Wolf Racing.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "policyjne Porsche".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017