Wyszukiwałeś:

polisy X

ubezpieczeniowe X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: polisy ubezpieczeniowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Ubezpieczenia komunikacyjne w firmie

Obecnie firmy ubezpieczeniowe, oprócz ubezpieczeń obowiązkowych,oferują wiele dodatkowych produktów. Polscy przedsiębiorcy chętniesięgają po dobrowolne ubezpieczenia komunikacyjne, z nadzieją, że uchroniąich one przed nieoczekiwanymi szkodami. Sprawdziliśmy, ile kosztują dodatkowepolisy, przed czym chronią przedsiębiorców i komu są potrzebne.

 

Komu zniżki w OC i AC?

Najczęściej zniżki w polisach ubezpieczeniowych oferowane są policjantom ipracownikom innych służb mundurowych - wynika z ustaleń dziennikaRzeczpospolita. Co ciekawe, ostatnimi czasy względy w tym zakresie straciliduchowni.

 

Korzystne pakiety

Pakiety ubezpieczeniowe, których głównym zadaniem jestoptymalizacja składki i rozproszenie ryzyka, przynosi korzyści zarównozakładom ubezpieczeniowym, jak i samym ubezpieczonym.

 

Ubezpieczenie poza granicami

Wakacje to idealna pora na podróże. Choć do wyboru mamy różneśrodki transortu, to dość często decydujemy się na własny samochód.A że długa podróż wiąże się z różnymi ryzykami, niezwykleważne stają się posiadane przez nas ubezpieczenia. Niekoniecznie to, co sięsprawdza w podróży krajowej, musi być odpowiednie także poza granicamikraju.

 

Na OC i AC można zaoszczędzić

Bogata oferta rynku ubezpieczoniowego sprawia, że w momencie, gdy posiadamywłasny samochodów i stajemy przed koniecznością wyboru polisy OC i/lubAC mamy twardy "orzech" do zgryzienia. Tym bardziej, że naubezpieczeniu OC można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, a na AC jeszczewięcej. Skąd się biorą różnice w cenach polis OC i AC?

 

OC wcale nie musi być droższe

Podniesienie sum gwarancyjnych do poziomów akceptowanych przez UnięEuropejską wcale nie musi skutkować podwyżkami cen OC. Jak twierdząniektórzy eksperci, podwyżki będą raczej efektem wcześniejszej ostrejrywalizacji pomiędzy towarzystwami ubezpieczeniowymi.

 

Czy będzie łatwiejsza likwidacja szkód komunikacyjnych?

Likwidacja szkody, nawet tej nie z własnej winy, rzadko kiedy dobrze kojarzysię większości ubezpieczonym. Długie i skomplikowane procedury, wysokiekoszty procesu likwidacji to najczęściej słyszane zarzuty. Jest jednakszansa, że będzie lepiej. Ma to sprawić system bezpośredniej likwidacjiszkód komunikacyjnych z OC.

 

Czy OC zdrożeje?

Rosnące właśnie sumy gwarancyjne w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnychmogą być powodem do wzrostu cen polis OC. Mogą, jednak większośćzakładów ubezpieczeniowych zaprzecza wprowadzeniu natychmiastowychpodwyżek polis. Podwyżki mają nastąpić bowiem stopniowo.

 

Jak ustalane są zniżki/zwyżki ubezpieczeniowe?

Wypadki drogowe, nawet jeśli bez rannych i zabitych, i tak pociągająnajczęściej za sobą masę kłopotów. Mało jednak kto myśli w takimmomencie o jeszcze jednym. A mianowicie, co nas czeka za jakiś czas, gdybędziemy przedłużać naszą polisę ubezpieczeniową.

 

Koniec podwójnego OC

Jest duża szansa, iż już niedługo zniknie problem podwójnegoubezpieczenia OC, z którym spotkało się w swojej motoryzacyjnejkarierze już wielu polskich kierowców. Ministerstwo Finansówprzygotowało bowiem projekt nowelizacji ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowychregulujący tę kwestię.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "polisy ubezpieczeniowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017