Wyszukiwałeś:

polisy X

ubezpieczeniowe X

. Znaleziono 212 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: polisy ubezpieczeniowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 212 wszystkich):

Jak ustalane są zniżki/zwyżki ubezpieczeniowe?

Wypadki drogowe, nawet jeśli bez rannych i zabitych, i tak pociągająnajczęściej za sobą masę kłopotów. Mało jednak kto myśli w takimmomencie o jeszcze jednym. A mianowicie, co nas czeka za jakiś czas, gdybędziemy przedłużać naszą polisę ubezpieczeniową.

 

Problemy z odszkodowaniem

Posiadanie opłaconej polisy ubezpieczeniowej naszego samochodu tylko pozorniegwarantuje nam otrzymanie odszkodowania w przypadku wystąpienia szkody. Jestwiele kwestii, o których powinniśmy, a właściwie musimy pamiętać,żebyśmy nie zostali niemiło zaskoczeni oczekując na pieniądze odtowarzystwa ubezpieczeniowego.

 

Zniknie problem podwójnego ubezpieczenia

To bez wątpienia dobra wiadomość dla zapominalskich kierowców, ale nietylko. W bieżącym roku w życie wejdą bowiem zmiany w przepisachubezpieczeniowych likwidujące m.in. uciążliwe dla kierowcówpodwójne ubezpieczenie.

 

Kosztowne przedłużanie polisy

Wielu kierowców, wykupując polisę komunikacyjną w jednym towarzystwieubezpieczeniowym kontynuuje ją następnie każdego roku, korzystając zmożliwości automatycznego przedłużania umowy ubezpieczeniowej. To zpewnością wygodne rozwiązanie, ale na pewno nie najtańsze.

 

Oszuści ubezpieczeniowi strzeżcie się!

Właściciele samochodów, którzy chcieliby zaoszczędzić napolisach ubezpieczeniowych, podając np. nieprawdziwe dane, muszą mieć się nabaczności. Dwadzieścia pięć firm ubezpieczeniowych podpisało z UFG umowę oudostępnieniu narzędzia do weryfikacji szkód z polis OC i AC. Do tychfirm trafia 99,8 proc. składki za polisy komunikacyjne OC w Polsce.

 

A polisy OC rosną...

Nieustanne podwyżki cen polis OC wprowadzane przez towarzystwa ubezpieczeniowecoraz bardziej odbijają się na portfelach polskich kierowców. 20-latekw III kwartale br. płacił za OC średnio 242 zł więcej niż w analogicznymokresie roku ubiegłego. Jednak ceny OC systematycznie rosną równieżdla starszych i bardziej doświadczonych kierowców.

 

Młodzi zapłacą nawet pięć razy więcej za OC

Powodując wypadek musimy się liczyć nie tylko z kosztami naprawy, ale takżez podwyższeniem składki za polisę ubezpieczeniową w następnym okresierozliczeniowym. A że wypadki powodują zdecydowanie częściej młodzikierowcy, na zasadzie odpowiedzialności zbiorowej płacą oni już na wstępiewięcej za OC.

 

Najtańsze polisy w firmach typu direct

W czerwcu Polska Izba Motoryzacji dokonała przeglądu cen polis komunikacyjnychw 14 największych firmach ubezpieczeniowych. Najkorzystniejsze stawki oferująfirmy directowe, jednak każdorazowo warto sprawdzać różne propozycje,bowiem różnice w stawkach wahają się nawet do kilku tysięcy złotych.

 

Polisy ubezpieczeniowe będą drożeć

Niestety, nie mamy dobrych wieści dla kierowców i właścicielisamochodów. Ubezpieczenia komunikacyjne, które stanowiąintegralny i dość kosztowny element związany z posiadaniem własnych czterechkółek, będą niebawem coraz droższe i porównywalne z cenamitakich polis na rynkach zachodnich.

 

Wykupiłeś assistance? Zwróciłeś na to uwagę?

Co roku, gdy przychodzi do przedłużenia polisy ubezpieczeniowej, częstostajemy przed dylematem czy dokupić do OC usługę w postaci assistance. Firmyubezpieczeniowe mamią nas różnymi warunkami, ale na co tak naprawdęzwrócić uwagę?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "polisy ubezpieczeniowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017