Wyszukiwałeś:

polnocna X

obwodnica X

Krakowa X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: polnocna obwodnica Krakowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Wątek na forum: Otwarto tunel drogowy w Krakowie

Bosko! Teraz czekamy na uruchomienie modernizowanego Ronda Mogilskiego i wiaduktu nad rondem Polsadu. Gdy to wszystko ruszy, w Krakowie naprawde zacznie sie niezle jezdzic. Do pelni szczescia tak naprawde brakuje wschodniej obwodnicy Krakowa (S7)- ale to inwestycja GDDKiA, ktora przeniesi...

 

Wątek na forum: Kraków: S7 za dwa lata?

Do szczęścia braknie tylko północnej obwodnicy ... ~driver

 

Zakończono kolejny etap obwodnicy Rzeszowa

Oficjalne zakończono budowę II etapu północnej obwodnicy Rzeszowa.Oficjalnie ponieważ kierowcy mogli przejechać nową trasą już w grudniu 2005roku a od wiosny trwały tylko prace wykończeniowe.

 

Kraków: Ruszają działania w sprawie północnej obwodnicy

W dniu dzisiejszym, 14 maja 2008 roku, ma zostać podpisana umowa na opracowaniekoncepcji programowo-przestrzennej dla budowy północnej obwodnicyKrakowa. Inwestycja jest jednym z priorytetowych zadań samorząduwojewództwa małopolskiego i Krakowa.

 

Kraków: Rusza budowa północnej obwodnicy

W ubiegłym tygodniu krakowski oddział Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad podpisał kontrakt na budowę odcinka drogi krajowej nr 94od węzła Radzikowskiego do węzła Modlnica. Inwestycja będzie kosztowaćprawie 150 mln zł, a jej realizacja potrwa dwa lata.

 

Dwa warianty północnej obwodnicy Krakowa

- Najwyższy czas zakończyć dyskusje nad przebiegiem północnejobwodnicy Krakowa i przystąpić do uzyskania odpowiednich uzgodnień izezwoleń. Jeśli ta trasa nie powstanie szybko, to dojdzie do zakorkowaniepółnocnej części Krakowa i Zielonek    –podkreślił marszałek woj. małopolskiego Marek Nawara podczas spotkaniapoświęconego konsultacjom w sprawie przebiegu obwodnicy.

 

Obwodnica Krakowa pod znakiem zapytania

Budowa kolejnego odcinka wschodniej obwodnicy Krakowa może nie dojść doskutku. Nie wiadomo, czy rząd znajdzie pieniądze na kolejny fragment obwodnicybo w ogłoszonym nowym planie budowy dróg krajowych odcinek drogi S7łączący węzły Igołomska i Rybitwy nie został umieszczony na liściepodstawowej. Znalazł się za to na pierwszym miejscu listy inwestycji,których realizacja może, ale wcale nie musi rozpocząć się do roku2013.

 

Kraków: Radzikowskiego – Modlnica na ostatniej prostej

Dobiegają końca prace na budowie drogi krajowej klasy GP od węzłaRadzikowskiego do węzła Modlnica. Oficjalnie koniec inwestycji zaplanowano namaj 2011 roku.  Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami, tona wakacje nowe połączenie zostanie uruchomione.

 

Wątek na forum: Most na Wiśle za 2 lata

Pytam się, normalnie, po ludzku: PO CO?! Po co są wydawane pieniądze na drogi, które nie mają praktycznie żadnego priorytetu?! Dlaczego pieniądze z inwestycji ważnych dla miasta, regionu, a nawet całego państwa, jak np.:<br /> -Autostrada A1 Łódź - Pyrzowice<br /> -północna obwodnica ...

 

Północna obwodnica Krakowa gotowa w 2022 roku - ruszyły prace

Krakowski oddział GDDKiA podpisał na początku stycznia w obecności ministrainfrastruktury i budownictwa Andrzeja Adamczyka umowę z firmą Sweco nawykonanie Koncepcji Programowej dla Północnej Obwodnicy Krakowa w ciągudrogi ekspresowej S52.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "polnocna obwodnica Krakowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017