Wyszukiwałeś:

polska X

motoryzacja X

. Znaleziono 3484 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: polska motoryzacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3484 wszystkich):

Jelcz ma już 55 lat

Zakłady Samochodowe Jelcz w tym roku obchodzą 55. rocznicę swejdziałalności. Jest to druga po Autosanie, najstarsza fabryka autobusóww Polsce.

 

Fiat największym producentem samochodów

Największym producentem samochodów w Polsce jest Fiat Auto Poland. Z liniiprodukcyjnych od początku roku zjechało 224,7 tys. pojazdów, o 12 proc.więcej niż przed rokiem.

 

Fiat nagrodzony

W ostatnim czasie Fiat odnosi same sukcesy. Ulokował w Polsce kilkanajważniejszych inwestycji, a poziom produkcji stale rośnie. Za swojedziałania Fiat Auto Poland został wyróżniony kilkoma prestiżowyminagrodami biznesowymi. 

 

Polska atrakcyjna dla inwestorów?

Pomimo porażek, takich jak przegrana w walce o budowę fabrykiMercedesów klasy A i B, nasz kraj jest wciąż jednym znajatrakcyjniejszych w Europie dla potencjalnych inwestorów. Częstouwzględniają oni Polskę w swoich strategiach, w efekcie czego, wieleinwestycji motoryzacyjnych trafia właśnie do nas.

 

Rozmawiali o przyszłości przemysłu motoryzacyjnego

Ochrona środowiska to ważny temat dla branży motoryzacyjnej, dlatego teżrozwiązania ekologiczne w polskiej motoryzacji były jednym z głównychproblemów poruszanych podczas II Kongresu Flotowego Polskiego ZwiązkuWynajmu i Leasingu Pojazdów.

 

Poziom produkcji wciąż spada

Przerwy w produkcji w polskich zakładach branży motoryzacyjnej wpłynęły naosiągnięcie wyjątkowo niskiego poziomu produkcji w listopadzie. Wprzedostatnim miesiącu tego roku fabryki opuściło tylko 65,6 tys. nowych aut.Wynik jest o ponad 27% gorszy niż w tym samym okresie ubiegłego roku.

 

Warszawo, mamy problem...

W polskich zakładach przemysłu motoryzacyjnego były już przestoje wprodukcji, teraz firmy coraz bardziej redukują zatrudnienie. Nie trzeba byćekonomistą, żeby postawić trafną diagnozę – ogólnoświatowykryzys coraz mocniej odbija się na rodzimej motoryzacji. Co będzie dalej?Jeśli rząd nie wprowadzi w życie radykalnych działań, prawdopodobniebranża wpadnie w jeszcze większe kłopoty, a tysiące ludzi straci pracę.

 

Motoryzacja kołem napędowym polskiej gospodarki

Przemysł motoryzacyjny –  to druga co do wielkości obrotówbranża w Polsce. Blisko 10 proc. wartości polskiej produkcji przemysłowej ico szósta złotówka z polskiego eksportu pochodzi z motoryzacji.Problemem polskiej motoryzacji jest ogromne uzależnienie branży od koniunkturyw innych krajach Europy, a także coraz mniejsza dynamika nowych inwestycji. Cozrobić, by rozwój motoryzacji w większym stopniu przyczyniał się dotworzenia miejsc pracy, rozwoju gospodarki i wzrostu poziomu życia w naszymkraju?

 

Optymizm w sektorze automotive

Widać optymizm w prognozach dotyczących polskiej motoryzacji. Połowa firmdziałających w tym sektorze spodziewa się, że produkcja w ich zakładach wnajbliższych trzech miesiącach wzrośnie. Dodatkowo, 65%przedsiębiorców nie zamierza zmniejszać zatrudnienia, a 33% upatrujeszansy na rozwój polskiej motoryzacji w produkcji samochodówelektrycznych.

 

Innowacje w motoryzacji

Polska uznawana jest za „europejskie zagłębie częścimotoryzacyjnych”. Powstają tu praktycznie wszystkie komponentysamochodów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "polska motoryzacja".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017