Wyszukiwałeś:

polski X

supersamochod X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: polski supersamochod

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Polski supersamochód w Krakowie

Już w najbliższy poniedziałek, 26 kwietnia, do Krakowa zawita pojazd oniezwykłej konstrukcji, nawiązującej do bojowego myśliwca. Pojazd, októrym mowa to Marotti, będący pojazdem z gatunku ekstremalnych, takichjak KTM X-Bow czy Ariel Atom.

 

Wątek na forum: Polski supersamochód w Krakowie

"Forum Polskiego Produktu" - to jest jeszcze coś takiego, jak polski produkt? Chyba, że chodzi o serki Ostrowia... ~tantus

 

Polski supersamochód znów w planach!

W Polsce powstaje super auto. To ten sam samochód o którym byłogłośno kilka lat temu, kiedy porównywano go z włoskim LamborghiniReventon.

 

Arrinera - polski supersamochód kontratakuje

Na przestrzeni ostatnich kilku lat wielokrotnie pojawiały się informacje natemat nadchodzącego polskiego supersamochodu. Zmieniały się nazwy samochodu,detale techniczne oraz spółki, które miały je wyprodukować. Celbył jeden. Miała to być polska odpowiedź na Lamborghini.

 

Rimac - supersamochód z Chorwacji

Po długiej kampanii składającej się głównie z teaserów firmaRimac pochodząca z Chorwacji ujawniła w pełnej okazałości modelConcept_one.

 

Gemballa będzie w Polsce!

Gemballa to jeden z najbardziej ekstrawaganckich tunerów na świecie,znany z ekskluzywnych i oryginalnych modyfikacji najbardziej pożądanychsupersamochodów. Już niedługo z usług tej niemieckiej firmy będąmogli korzystać także Polacy – premiera krajowego przedstawicielstwabędzie miała miejsce podczas wyścigowej imprezy Verva Street Racing jużpiętnastego września w Warszawie.

 

Strażnicy pustyni

Ich mocą sięgającą blisko 6450 KM można byłoby obdarować kilkadziesiątjednostek powiatowych policji w Polsce. Tymczasem wszystkie patrolują region owielkości zbliżonej do wojewódzka podkarpackiego. Oto najszybsza flotasuper-radiowozów na świecie!

 

Battle Royale - najszybsze pojedynki w Polsce

Sporty motorowe mają swoich licznych fanów na całym świecie i wraz zszybkim rozwojem technologicznym pojazdów przybierają nawidowiskowości. 23 i 24 sierpnia 2014 roku na lotnisku w Białej Podlaskiejodbędzie się Battle Royale – pierwsze w Polsce wyścigi na odcinkujednej mili.

 

Ukraina przygotowuje supersamochód

Tego jeszcze nie było. Ukraina w ostatniej dekadzie raczej nie skojarzyłabysię nam z jakimkolwiek tematem motoryzacyjnym. Okazuje się, że w tym krajujest kilku zapaleńców, którzy pracują nad supersamochodem.

 

Już w tym roku pierwsza Arrinera

Znamy plany dotyczące najbliższej przyszłości jedynego polskiegosupersamochodu. Jeszcze w tym roku pojawi się wersja wyścigowa - ArrineraRacing, zaś w przyszłym drogowa - Arrinera Hussarya. Powstaną 33 sztuki tegomodelu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "polski supersamochod".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017