Wyszukiwałeś:

pomoc X

drogowa X

. Znaleziono 723 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pomoc drogowa

Spróbuj też wyszukać: fiat pomoc drogowa Holowanie hussar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 723 wszystkich):

"Twój samochód - Ty decydujesz"

Niby wszystko wydaje się być w porządku. Wypadek lub kolizja. Przyjeżdżapolicja, która szybko zawiadamia pomoc drogową i w efekcie czegouszkodzony samochód trafia do warsztatu. Jest tylko jeden mały szkopuł.Kierowca auta nie ma tu nic do powiedzenia. Polska Izba Motoryzacji rozpoczynawłaśnie akcję, która ma walczyć z tego typu procederami.

 

Zmiana przepisów drogowych w Austrii

Od 1 stycznia 2012 roku zmianie uległy austriackie przepisy drogowe odnoszącesię do akcji ratunkowych na zakorkowanych autostradach oraz drogachtranzytowych. Za nieprzestrzeganie nowego przepisu grozi mandat w wysokościnawet 2.800 euro.

 

40 lat DAF ITS

Międzynarodowa pomoc drogowa DAF ITS (International Truck Service) świętuje40-lecie swojej działalności. DAF ITS szybko przywraca sprawność pojazdom poawarii i jest uważana za czołową organizację usługową w branżytransportowej.

 

Kiedy najczęściej wzywamy pomoc drogową?

Kłopoty z silnikiem bądź akumulatorem były najczęstszym powodem, dlaktórego polscy kierowcy wzywali pomoc drogową w okresie wakacyjnym -wynika z raportu przygotowanego przez firmę Starter.

 

Polak potrafi, czyli luksusowa pomoc drogowa

Pomysłowość naszych rodaków w omijaniu różnorakichprzepisów prawa nie zna granic. Po autach z kratką, bankowozach terazprzyszła pora na pojazdy pomocy drogowej. Nie było by może w tym nicdziwnego, gdyby nie marki samochodów rejestrowane jako pomoc drogowa.Bentleye, Ferrari, Jaguary czy Porsche...

 

Wypadek czy kolizja drogowa? Czy wiesz, jak się zachować?

Nasza nieuwaga, zbyt duża prędkość, bądź niskie umiejętności własne,kiepskie warunki pogodowe, a czasami zwykły pech lub po prostu wina innegouczestnika ruchu drogowego. Przyczyn zdarzeń drogowych może być bez liku,jednak nasze zachowanie po nich powinno odbywać się według z góryokreślonego scenariusza.

 

A Ty do kogo dzwonisz po stłuczce?

Agent ubezpieczeniowy, rodzina czy infolinia ubezpieczyciela – do kogodzwonisz w przypadku stłuczki? Kiedy Twój samochód stoi rozbityna środku ulicy, chcesz jak najszybciej uzyskać skuteczną pomoc.Podpowiadamy, gdzie jej szukać.

 

Wątek na forum: Rabat na usługi pomocy drogowej

W razie problemow z autem - Zapraszamy śląskich kierowców do skorzystania z 20% rabatu na usługi pomocy drogowej na terenie śląska. Rabat można otrzymać w godzinach od 06:00 do 16:30. Namiary na nasz http://laweta24.katowice.pl/ Laweta24

 

Wątek na forum: Pomoc Drogowa Wrocław

BIG TRUCK Pomoc Drogowa Wrocław specjalizuje się w pomocy przeznaczonej dla samochodów ciężarowych, ale także osobowych i dostawczych. Prowadzimy usługi wulkanizacyjne. Kiedy droga prowadzi Cię do Wrocławia, warto zapisać nasz numer na wszelki wypadek :) ~BIG TRUCK

 

Wątek na forum: Pomoc drogowa Szczecin

JESTEŚMY SZCZECIŃSKĄ FIRMĄ Z TRADYCJAMI SIĘGAJĄCYMI 1990 ROKU. DZIĘKI WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU W POMOCY DROGOWEJ Z PEWNOŚCIĄ BĘDZIEMY W STANIE SPROSTAĆ PAŃSTWA OCZEKIWANIĄ. ABY BYŁO TO MOŻLIWE DYSPONUJEMY RÓŻNORODNYM SPRZĘTEM DO UDZIELANIA POMOCY DROGOWEJ I HOLOWANIA SAMOCHODÓW I INNEGO SPRZĘ...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pomoc drogowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017