Wyszukiwałeś:

pomorskie

. Znaleziono 380 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pomorskie

Spróbuj też wyszukać: żelistrzewo trójmiasto STACJE benzynowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 380 wszystkich):

Budżet na pomorskie drogi

Plan wydatków drogowych na drogach krajowych w województwie pomorskim w 2006roku zakłada, że wyniosą one około 355 mln złotych. Inwestycjezapowiedział terenowy oddział GDDKiA oraz ZDW w Gdańsku.

 

Obwodnica na 100%

GDDKiA umieściła obwodnicę miejscowości Kowal (woj. kujawsko-pomorskie) wtegorocznym planie inwestycyjnym. Zgodnie z harmonogramem zakończenie budowy wciągu drogi krajowej nr 1 ma nastąpić w 2007 r. a jej wartość kosztorysowato około 30 mln zł.

 

Rusza obwodnica Chojnic

Rozpoczęto prace budowlane przy obwodnicy Chojnic (woj. pomorskie). Inwestycjazostanie zrealizowana kosztem ponad 200 mln zł i zakończy się za dwa lata.

 

A1 wymusza inwestycje w pomorskie drogi

Władze województwa pomorskiego zaplanowały najważniejsze inwestycje drogowena lata 2007-2013. Jednym z priorytetów jest budowa dróg dojazdowych ipołączeń z powstającą autostradą A-1. Okazuje się, że aż do czterech zpięciu planowanych węzłów dojechać będzie można bowiem wyłączniedrogami wojewódzkimi.

 

Bieżące informacje o A-1 Grudziądz - granica z Czechami

W związku z decyzją ministra transportu o wygaśnięciu koncesji dla firmy GTCna odcinek autostrady A1 Gdańsk – Toruń, Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad poinformowała, że odcinek Gdańsk-Grudziądz będzierealizowany przez firmę GTC (do końca 2008 r.) a odcinek Grudziądz-Toruńbędzie realizowany przez GDDKiA.

 

2025 r. – horyzont dla nowych ekspresowych

Sektor transportu prowadzi prace nad opracowaniem „Studium” wsprawie rozszerzenia sieci dróg ekspresowych w Polsce do roku 2025 . Północne województwa Polski liczą, że znajdzie się tam trasa:Gniezno – Inowrocław – Toruń – Ostróda –Olsztyn – Augustów.

 

Ponad 132 mln zł na kujawsko-pomorskie drogi

Województwo kujawsko-pomorskie inwestuje w rozbudowę sieci drogowej. Nabudowę i modernizację dróg administrowanych przez samorządwojewództwa przeznaczono w tym roku ponad 132,7 mln zł.

 

Podzielili pieniądze na drogi lokalne

W ubiegły piątek komisje wojewódzkie zakończyły ocenęwniosków o dofinansowanie inwestycji w ramach Narodowego ProgramuPrzebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011. Już wiadomo, które gminy ipowiaty otrzymają pierwsze pieniądze na modernizację dróg.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

W Brukseli o A1

Eurodeputowani z Polski, Czech i Austrii podpisali w Brukseli deklarację wsprawie konieczności powstania autostrady na linii Gdańsk - Brno –Wiedeń w ramach tworzenia Transeuropejskiej Sieci Transportowej (TEN-T).Wspólna deklaracja dotyczy priorytetowego projektu TEN-T nr 25,podkreśla regionalne i europejskie znaczenie autostrady Gdańsk - Brno -Wiedeń.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017